Sari la conținut
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

Am lipsit cu desavarsire cateva luni si cand ma intorc am senzatia ca nici nu am fost plecat ...to DACUS e pe fundal cu Zamo in frunte si o gasca de bizoni incearca sa il puna jos.

Belleaua ca de obicei imparte dreptatea in lume 

Catalin e afk rage quit ctr+alt+del

Emil nu mai posteaza reply-uri de printr-un clan de maimute...( cred ca cineva l-a biruit)

Sunt mai multe conturi la vanzare decat jucatori romani de wot..

Legend iar s-a desfintat-infintat-desfintat

Unii o ard pe facultate

Grigore e la al 324142342 user banat pe modelu zamo

nimeni nu m-a pizduit in tot timpul asta ..

si evident pe toti va fute ca de obicei de gramatica, aia pe care o invatati in 168 lipiti pe geam dupa ce ati stat in staie 30 de minute de v-a intrat apa in pantofii aia de la decatlon de 65 de lei ..dar gramatica BO$$ ...toti o ARE !!!

P.S.

Metroul in drumul taberei tot nu e dat drumul ...

• Haha 4
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, Awa a spus:

Am lipsit cu desavarsire cateva luni si cand ma intorc am senzatia ca nici nu am fost plecat ...to DACUS e pe fundal cu Zamo in frunte si o gasca de bizoni incearca sa il puna jos.

Emil nu mai posteaza reply-uri de printr-un clan de maimute...( cred ca cineva l-a biruit)

Unii o ard pe facultate

si evident pe toti va fute ca de obicei de gramatica, aia pe care o invatati in 168 lipiti pe geam dupa ce ati stat in staie 30 de minute de v-a intrat apa in pantofii aia de la decatlon de 65 de lei ..dar gramatica BO$$ ...toti o ARE !!!

P.S.

:)))))

mare nebunie:))))

Nu revi pe joc?

Partajează acest post

Link spre post
Acum 17 ore, Awa a spus:

Unii o ard pe facultate

P.S.

Sa stii ca adibasii de la Decathlon erau 70 de lei..am eu o pereche de 2 ani...foarte buni, usori si buni pentru sala...pentru alergat, altceva. 

P.S.: Eu sunt doar quit, pentru ca treaba.

P.P.S.: Salam Alekum !

• Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

Baaaaaaaaaa! Nu mai deranjati forumul asta ca toti intra pe alte topic-uri in loc de ala unde pot sa imi vand contul linistit. 

kisspng-kappa-sport-gaming-keyboard-coug

Partajează acest post

Link spre post
La 18.10.2018 la 20:30, Catalin. a spus:

Sa stii ca adibasii de la Decathlon erau 70 de lei..am eu o pereche de 2 ani...foarte buni, usori si buni pentru sala...pentru alergat, altceva. 

P.S.: Eu sunt doar quit, pentru ca treaba.

P.P.S.: Salam Alekum !

Shabbat shalom 

da...curg apele pe tine nebunule care esti :))

Mai era unu mai sus acum am citit care ne explica cum americansky explica viata la tara si pe aia din wot in mod "academic". :))

Amicul nu numai ca este un semidoct veritabil dar nici macar nu incearca sa inteleaga ce scrie ..evident suna bine cand pari gramar nazi dar nu cunosti termenii si mai ales contextul in care sunt folositi ...poate daca scria " in termeni elevati" suna mai bine .

Prietene pentru ca probabil nu ai fost pe afara ca sa sti cum e acolo cu gramatica, o sa iti fac un rezumat nu prea academic si nici prea elevat:

Pe inginer il doare in pwla cum vorbeste brutarul la fel cum pe bancher il doare tot in pwla cum vorbeste inginerul atit timp cat poate intelege ce spune. In Romania sunteti vai mama voastra, va creste iarba in buzunare si faceti coada la covrigi dar va foote tare de cum scrie unu sau altul si in guvern sunt numarati 11 analfabeti functionali ( sti ce sunt aia nu? ) borcea foote tot ce prinde ca de are 30+ si vorbeste cu " ieste multi " , becali detine jumatate de bucuresti si a vazut abecedarul doar in reclama de la Kaufland.

Ca idee..prin natura meseriei am stat aproape ..foarte aproape la multe intilniri de oameni foarte bogati din Romania  ( nu au legatura  cu politica) ....dar cel mai tare m-am distrat cant la o masa erau 16 directori de banci pe pozitii executive..sa moara ma -sa daca unu macar a vorbit cu "pe care" toti o ardeau direct cu "care"....disclamer : nu sunt nici bancher nici bogat sa nu se inteleaga asa ceva :))

@Cole  - NU MERITATI SA FITI CONTEMPORANI CU MINE !!!11!!!1!!

Inca astept sa apara Emil de sub piatra aia unde s-a ascuns pe murovanka inconjurat de 14 bastinasi de 100WN8 trigger happy wtfpowned ...umbla o vorba ca ar face o petitie pe care sa o depuna la WG sa faca astia clan war cu tier 1 obligatoriu sa mai vanda si el niste conturi de 50 de meciuri tier 3 unicum  !!!11!!!@!!

• Haha 2

Partajează acest post

Link spre post
Acum 5 ore, Awa a spus:

Shabbat shalom 

Mai era unu mai sus acum am citit care ne explica cum americansky explica viata la tara si pe aia din wot in mod "academic". :))

Amicul nu numai ca este un semidoct veritabil dar nici macar nu incearca sa inteleaga ce scrie ..evident suna bine cand pari gramar nazi dar nu cunosti termenii si mai ales contextul in care sunt folositi ...poate daca scria " in termeni elevati" suna mai bine .

Prietene pentru ca probabil nu ai fost pe afara ca sa sti cum e acolo cu gramatica, o sa iti fac un rezumat nu prea academic si nici prea elevat:

Pe inginer il doare in pwla cum vorbeste brutarul la fel cum pe bancher il doare tot in pwla cum vorbeste inginerul atit timp cat poate intelege ce spune. In Romania sunteti vai mama voastra, va creste iarba in buzunare si faceti coada la covrigi dar va foote tare de cum scrie unu sau altul si in guvern sunt numarati 11 analfabeti functionali ( sti ce sunt aia nu? ) borcea foote tot ce prinde ca de are 30+ si vorbeste cu " ieste multi " , becali detine jumatate de bucuresti si a vazut abecedarul doar in reclama de la Kaufland.

Ca idee..prin natura meseriei am stat aproape ..foarte aproape la multe intilniri de oameni foarte bogati din Romania  ( nu au legatura  cu politica) ....dar cel mai tare m-am distrat cant la o masa erau 16 directori de banci pe pozitii executive..sa moara ma -sa daca unu macar a vorbit cu "pe care" toti o ardeau direct cu "care"....disclamer : nu sunt nici bancher nici bogat sa nu se inteleaga asa ceva :))

Inca astept sa apara Emil de sub piatra aia unde s-a ascuns pe murovanka inconjurat de 14 bastinasi de 100WN8 trigger happy wtfpowned ...umbla o vorba ca ar face o petitie pe care sa o depuna la WG sa faca astia clan war cu tier 1 obligatoriu sa mai vanda si el niste conturi de 50 de meciuri tier 3 unicum  !!!11!!!@!!

Bogatanule, Bancherule, Mafeotule:)))

Frumos punctat! :)

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 6 ore, Awa a spus:

Shabbat shalom 

Mare ștab acest iubitor de bancheri și cărăuș de cutiuțe pentru celebrul Ispita...lipsă de seriozitate crasă, omul încă se uita lung, poate poate îți onorezi și tu comanda aia de un camion de cărămizi pe care i-ai promis-o... 🤣

Emil e într-o pauza cu jocul, dacă o sa intre el pe forum poate o sa îți explice de ce, i-am transmis ca ți s-a făcut dor de el! 🤣

Il găsești pe joc sub numele Aemilius_Dacicus! 

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, Cole a spus:

Bogatanule, Bancherule, Mafeotule:)))

Frumos punctat! :)

Ba nici mafiot nu sunt ...pe la 13 ani m-am gandit sa intru in bransa asta si am inceput de jos ...m-am dus sa fur pepeni din piata...m-a prins taranul si m-a batut de nu am mai pus gura pe pepeni pana la 25 de ani :):).

@ZamolxisDeus - spune-i lui Emil sa treaca pe aici sa vada incepatorii astia cum se cearta doi oameni in limbaj academic :)) . Sa vina sa fie capitanul nostru !!!!

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

Mafioootule.....Ti-am spus Salam Alekum ? Ti-aaam spuuus ! Ti-am spus ca intru azi aici, la ora 19:41 sa iti dau replica ? Am intrat la 19:41 sa iti dau reeplica?  Asta inseamna sa ai demnitaaateeee de mafiiioooot, de forumiiiist, de ce vrei tuuuu! Ai spus ca vrei sa vorbesti ? Te-am lasaaat sa voooorbeeeesti, da sa imi spui dinainte subiiieeeectuuul ! Sa viiin aici, sa vad 2 pagini de aberatii, sa rad ( hahaha , hihihi) cu unul si cu altul, sa fiu papagalul vostru? Astaa nu se poate, eu sunt mafiotul, jmekerul, ai inteles ? Sa ai demintatea, ta, prestanta ta de mafiot....ce vrei tu ! Sa primiti toti warn si sa nu stiti cine si de ce vi l-a dat.. Asta      e        mafiotul          de            astaaaaazi !

Hai ca te las, ma sui in  Rang...Reng....Reang...cum ii zice...ala...Rover si plec. 

• Haha 3
  • Confused 1

Partajează acest post

Link spre post
La 22.10.2018 la 19:41, Catalin. a spus:

Astaa nu se poate, eu sunt mafiotul, jmekerul, ai inteles ?

Sa ai demintatea, ta, prestanta ta de mafiot....ce vrei tu ! Sa primiti toti warn si sa nu stiti cine si de ce vi l-a dat.. Asta      e        mafiotul          de            astaaaaazi !

😂

giphy (1).gif

giphy.gif

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

A fost cutremur ? nu de alta dar eram cu vk 72.01 K si am dat bounce untr-un elc ... *cenzurat* :((( ! Culmea RNG a tinut cu el .. a fost o replica la cutremur si cand sa trag a doua oara .. a fugit mouse-ul din mana ... a fugit si elc-ul in boschet .... SI CULMEA CULMILOR ... ELC ala era SERB ... ce nu fac rusii sa castige lupta ...

• Haha 2

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 ore, BBeleaua a spus:

A fost cutremur ? nu de alta dar eram cu vk 72.01 K si am dat bounce untr-un elc ... *cenzurat* :((( ! Culmea RNG a tinut cu el .. a fost o replica la cutremur si cand sa trag a doua oara .. a fugit mouse-ul din mana ... a fugit si elc-ul in boschet .... SI CULMEA CULMILOR ... ELC ala era SERB ... ce nu fac rusii sa castige lupta ...

Esti sigur ca era RNG si nu asa joci tu ? Uni se mai scuza cum faci tu :)

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

@Gabi1985 eu nu joc asa ( cum joci tu ) si statisticile o spun ... alta data uitete la stilul tau de joc rosiatic si galbui si dupa discutam . daca nu sti de gluma sau nu inghiti gluma de mai sus te rog vezi de galbuiala ta . Multumesc.

gabi.thumb.png.e9b0d42474ab99bf083a6f618321ef52.png

eu.thumb.png.532da48dc95cdaf6186379a546043c89.png

Partajează acest post

Link spre post

Cel putin eu joc de funn , misiuni etc.... nu ca tine distrug clanuri si pe de o parte mai si amenint ca nu avem voie sa facem nimic  aici ca ne iei pielea de pe cocosel sau ca banezi spunzuri sau mai stiu eu ce . Sincer te pup din mers ca nu meriti osteneala . Din cate vad nu te haleste nimeni pe aici ... oare de ce ? De frumos sau de hodorog ce esti ? :)))) Nu uita ca sunt fanu lu Zamo numai ca sa-ti fac in ciuda . Cand vrei sa vi sa vezi cum jucam noi astia galdbui iti aratam si unde sa ne pupi ca ai buzele moi . Sti tu vorba aia ... Buzele tale , 2 petale ..... continuarea zio tu dandu-mi warn sau ban permanent ca macar atat poti si tu slabane .

Editat de Gabi1985

Partajează acest post

Link spre post

Domnule @Gabi1985 ce treaba am eu cu @ZamolxisDeus ? imi faci in ciuda fix cu botu in ... Cum jucati ? ca tu esti praf la joc de joci de fun ... esti ofticat ca numai esti in comunitatea g__g ? asta e riscu meseriei daca esti femeia clanului si nu iti pui oamenii la respect ce sa iti fac  ! amenint ? eu cred ca  cat am avut o functie aici am incercat sa imi fac treaba . restu ce crezi tu e cancan pentru mine si nu ma intereseaza . slaban ? invata sa joci prietene statisticile tale lasa de dorit . de asta si toti din clan si`o baga in mamica ta :) am vazut cat de respectat esti tu acolo ca commander . asa ca numai veni aici cu tupeu ca daca acolo esti = 0 crede-ma aici esti -1 si cam atat ! te pup pa pa fetit`o ! Cred ca pentru tine trebuiau astia sa legalizele casatoriile gay ! O femeie in casa nu ii strica unuia cu ... mare 

Editat de BBeleaua

Partajează acest post

Link spre post

Sincer tata la varsta ta esti prea retardat sa-ti raspund . Tu nu sti vorba aia ca prostu are mintea odihnita ..... in cazu tau abuzezi de acest privilegiu . De ce crezi ca nu mai posteaza nimeni pe acest forum ? Ca esti prea retardat de aia :)  Scrie tu aici romane si citestele tot tu ca orcum alta treaba nu ai decat sa ti acest site deschis si cum posteaza unu hop si tu . E ultima postare adresata unui retard mintal de varsta ta .

Partajează acest post

Link spre post
12 hours ago, BBeleaua said:

Domnule @Gabi1985 ce treaba am eu cu @ZamolxisDeus ? imi faci in ciuda fix cu botu in ... Cum jucati ? ca tu esti praf la joc de joci de fun ... esti ofticat ca numai esti in comunitatea g__g ? asta e riscu meseriei daca esti femeia clanului si nu iti pui oamenii la respect ce sa iti fac  ! amenint ? eu cred ca  cat am avut o functie aici am incercat sa imi fac treaba . restu ce crezi tu e cancan pentru mine si nu ma intereseaza . slaban ? invata sa joci prietene statisticile tale lasa de dorit . de asta si toti din clan si`o baga in mamica ta :) am vazut cat de respectat esti tu acolo ca commander . asa ca numai veni aici cu tupeu ca daca acolo esti = 0 crede-ma aici esti -1 si cam atat ! te pup pa pa fetit`o ! Cred ca pentru tine trebuiau astia sa legalizele casatoriile gay ! O femeie in casa nu ii strica unuia cu ... mare 

Ai descoperit si tu botule cum sa farmezi wn8 pe UN SINGUR tanc, iar acum vii cu arogante ieftine fata de altii.  JET, intoarce-te sub bolovanul de sub care ai venit ca esti penibil

• Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

@vaahian tu pentru mine esti un caz pierdut ... o nulitate care intodeauna a cautat bagare de seama aiurea . jet omu invizibil ca nu`mi pasa si ma doare fix in .. si nici acolo de spusele tale . daca domnu gabi isi vedea de patratica lui si eu la randul meu imi vedeam de ale mele . asa ca jet si vezi poate ai treaba

Partajează acest post

Link spre post
58 minutes ago, BBeleaua said:

@vaahian tu pentru mine esti un caz pierdut ... o nulitate care intodeauna a cautat bagare de seama aiurea . jet omu invizibil ca nu`mi pasa si ma doare fix in .. si nici acolo de spusele tale . daca domnu gabi isi vedea de patratica lui si eu la randul meu imi vedeam de ale mele . asa ca jet si vezi poate ai treaba

Tu nu iti permiti botule sa vorbesti de nulitati, cand o comunitate intreaga isi bate joc de tine ca esti un analfabet ce se lauda cu statusuri pe un tanc. 

Ai ramas fara ce aveai mai drag pe lume, adica functia de moderator incompetent si suferi ca nu mai esti bagat in seama, tristule !

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

sti cum ... mi se rupe ca ma bagi tu in seama sau nu :)) saracule . ca de obicei ma faci sa rad ! ca de obicei esti un terminat care se baga in seama ca un disperat ! hai jet ! terminatule !

Partajează acest post

Link spre post
6 minutes ago, BBeleaua said:

sti cum ... mi se rupe ca ma bagi tu in seama sau nu :)) saracule . ca de obicei ma faci sa rad ! ca de obicei esti un terminat care se baga in seama ca un disperat ! hai jet ! terminatule !

sarac, terminat, disperat, iarasi terminat... astea sunt argumentele tale intr-o fraza intreaga, atat te duce mintea ! fie-ti mila de putinii neuroni ramasi si apuca-te de ceva mai bun de facut, ca aici sigur nu ti-e locul

BOTULE

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

:))) lasa ca e locul tau aici .. ala care se leaga de toata lumea si se crede PRO :))) hai du-te tare vin`o lent ca ma plictisesti :) bafta !

Partajează acest post

Link spre post
33 minutes ago, BBeleaua said:

Cum sa faci pe altii saraci si terminati cand tu cereai bani pe Wotromania si esti un reroll de 1900 wn8? Nu te mai fa de cacao pe aici ca esti un spart pe joc, nu poti atinge nici jumatate din DPG-ul necesar pe tancurile de tier X si sa nu uitam ca faci TRYHARD MAXIM pentru un DPG de tier 9.

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

@ANDI_B tu ai ceva la bibilica . ti-am mai aratat si arat iar . unde am cerut eu bani ! hai basti ! mai citeste odata ce am scris acolo ! 

fnb.png

Editat de BBeleaua

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum