Sari la conținut
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Postări Recomandate

Acum 2 ore, Belleaua a spus:

gg ARC2N frumos limbaj :) . nota 20 + :) hai sa tragem cu HE ca sa castigati voi vreti ?shot_042.thumb.jpg.623c4ae9c0c249ce3361d65a690152aa.jpg

Ciobanul tot cioban rămâne...

Nu poarta clanul ARC2N vina că are in componenta un ghiolban de om!

Secături din astea găsești în toate clanurile,in unele mai mulți,in altele mai puțini, depinde și de selecția făcută...

• Thanks 1

Partajează acest post

Link spre post

O fi omu constipate, ce aveti mai cu el? a mancat nste caltabosi si s-or blocat pe undeva pe acolo > deh, fiecare isi doreste ceea ce nu are :) . Daca asta e dorinta omului - ce sa-i faci? trebuia recomandat un laxativ.

• Haha 2

Partajează acest post

Link spre post
8 hours ago, Belleaua said:

csf nsf ... asta e cand luati bataie in random poate asa reactionati cu totii .. bravo ... frumoasa vorba de a ta :))) 

nici macar o singura data nu am jignit un adversar de cand joc, dar tu imi esti mai drag si mi-a crescut inima cand am vazut

Partajează acest post

Link spre post

@vaahian te rog eu numai pretinde ca esti baietel cuminte ... nu te alta dar nici bine nu a trecut vremea lui Mos Craciun ca tu gata vrei sa faci impresie buna sa fi primu din lista Copiilor cuminti ? vrei sa te asiguri ca vine Mos Craciun la tine a ? . " nici macar o singura data " ia mai gandeste-te ;) . 

Partajează acest post

Link spre post

@vaahian

Salut! Am chat-ban pana pe 13, de aia nu te-am putut saluta in acel meci de random. Am dat doar un "Afirmative" la salutul tau. :)

• Thanks 1

Partajează acest post

Link spre post
14 hours ago, Belleaua said:

csf nsf ... asta e cand luati bataie in random poate asa reactionati cu totii .. bravo ... frumoasa vorba de a ta :))) 

Motivul pentru care ai aratat statisticile? Iti mai amintesc cum ai spus tu pe chat : NOOB rerolls dar si tu esti unul?

Partajează acest post

Link spre post
On 30.12.2017 at 12:47 AM, ZamolxisDeus said:

Ai postat o discuție care am avut-o acum 2 luni,in care tu mi-ai spus că ești dispus să intri in Dacus daca eu o sa ii cer scuze lui Alex!

Ți-am specificat că nu o sa fac asta,iar tu ai menționat că nu o sa intri in Dacus!

Nu înțeleg ce vrei tu sa ii demonstrezi lui Emil!

Ce nu cunoști tu e că Emil și-a dorit singur sa intre in Dacus,a intrat prin septembrie la niste advance-uri,adus pe ts-ul nostru de Ovidiu,i-a plăcut atmosfera de la noi și ca băieții sunt disciplinați,iar de atunci colaborăm!

Ce dorești să demonstrezi?

Dragoste la prima vedere, iubire, drama. Parca am mai vazut filmul asta cu Emil in rolul principal. Dar ce sa vezi... a fost scurt metraj!!!!

Emil, nu ai avut audienta dorita? :D

Screenshot_20180105-113127.png

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 52 minute, Anghel Adrian a spus:

Dragoste la prima vedere, iubire, drama. Parca am mai vazut filmul asta cu Emil in rolul principal. Dar ce sa vezi... a fost scurt metraj!!!!

Screenshot_20180105-113127.png

A fost cea mai reușită colaborare pe care am avut-o cu cineva și un succes fulminant!

S-a legat și o prietenie și lucruri pe care nu ai tu cum sa le înțelegi because you are hater!

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post
1 hour ago, Anghel Adrian said:

Am fost dat afara din DACUS cu mesajul "l2p noob"... :P

In alta ordine de idei, telul meu in DACUS (clan de "verzi") a fost atins: locul 68 pe Europa si 71 tancuri luate.

• Like 1
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
18 minutes ago, ZamolxisDeus said:

A fost cea mai reușită colaborare pe care am avut-o cu cineva și un succes fulminant!

S-a legat și o prietenie și lucruri pe care nu ai tu cum sa le înțelegi because you are hater!

https://www.buzzfeed.com/mireyagonzalez/born-to-cry?utm_term=.paarRnG2XA#11146170

Editat de Anghel Adrian
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
47 minutes ago, Ciombelete said:

Emile - ai parasit Dacus?

Da. Mi-am onorat promisiunile (legate de campania Operation Gambit), mi-am luat "salariul", acu' sunt liber de contract. :)

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 oră, Emil a spus:

Am fost dat afara din DACUS cu mesajul "l2p noob"... :P

In alta ordine de idei, telul meu in DACUS (clan de "verzi") a fost atins: locul 68 pe Europa si 71 tancuri luate.

Ce ai reusit sa faci cu Dacus in campania asta, nu e putin lucru dupa parerea mea -- bv 
Intr o foarte mare proportie acest loc 68 ti se datoreaza tie si echipei de jucatori din NLG --- i ati carat toata campania
Fara acest nucleu de jucatori veniti doar pt aceasta campanie (vad ca unii au si iesit deja), Dacus nu cred ca prindea prima 100, nu aveai cu cine
Are si Zamolxis meritele lui nu zic nu , in special cu felicitarile de dupa meciuri,ca in rest ....:)

Editat de Gentutza_Ro
  • Thanks 1

Partajează acest post

Link spre post

Scurt.....chiar foarte scurtmetrajul Emil&Dacus 

giphy.gif

Zamolxis  in timpul campaniei

giphy.gif

Poporul Dacus afland de plecarea lui Emil

dacus.thumb.jpg.268caa12e13c8e246bdcd8a259350cf0.jpg

Editat de Anghel Adrian
  • Haha 2

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.