Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

8 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Băiatul ăla chiar nu are toată țigla pe casa,mi-a copiat o foto de pe profil ca sa demonstreze ce?

Sa demonstreze ca e un nolifer frustrat. Care a luat jocul asta atat de in serios incat nu mai face diferenta intre normal si penibil. Cam atat il duce capul. Si cine sta cu asemenea specimene sa discute si sa "faca treaba" cot la cot, fara sa-si puna intrebari, inseamna ca se indreapta cu pasi repezi in aceeasi directie.

Subtil, nu? :SHOUT:

Edited by ZeRO
  • Upvote 2

Acum 1 oră, alekx a spus:

Noi vorbim aici de niste principii. Unii le au si unii nu le au. Te astept cu un downvote.

Pentru aceste principii ţi-am dat "Upvote"... ;)

P.S Şi ne mai mirăm de ce este prin societatea românească, dacă un banal joc naşte atâtea discuţii!

Un lucru este cert: suntem mai latini, decât latinii...!

Acum 1 oră, Emil a spus:

Din moment ce ma aflu in QUIET si conduc meciuri, ultimul neuron inca e in viata (DestroyerPC vorbea de ultimu' neuron) si se pare ca nu sunt asa de slab si praf.

@Destroyer

Niste prieteni foarte buni de-ai mei mi-au spus ca, desi nu esti cine stie ce jucator bun (o mai dai la arty cand e cazul), esti meserias in pus lupte si mutari pe harta globala. Daca e asa, atunci imi cer scuze ca te-am facut praf ca jucator. Clanurile bune au nevoie de profesionisti in mutari pe harta globala si diplomatii.

Bafta sa ai si scuze inca o data.

Emil, ma bucur ca ai inteles si ti-ai cerut scuze fata de Destoyer.

Pacat ca Charly nu a stiut sa aprecieze ce a facut Destoyer pentru ARCAN 

O zi minunata tuturor ! :)

Edited by Qvidiu

1 oră în urmă, alekx a spus:

Bai baiatule, suntem mai multi care am citit cum te balacareai cu Lemon. Ti-a scris si Zero asta. Sau pt tine ca ti-a zis ala ca ti-a murit si ultimul neuron si esti praf e echivalent la tine cu hai sictir= forma de salut populara la tine in zona? Tu acum te dai zmeu ca a sters Rares postarile si nu se mai poate verifica. Am inteles, stai linistit. Ai luat valiza. Te-ai mai facut de rahat inca o data. Jucatorii buni din comunitatea romaneasca stiu ca a devenit un obicei la tine sa te faci de rahat. Aia de 1000 wn8 ce-ti mai tin isonul ca mai joci plutoane cu ei si pt ei esti zeu. Esti bun ca jucator si cand conduci batalii dar la tine principiile si caracterul sunt 0. Asta nu o spun numai eu. Au spus-o, o spun si o vor spune zeci, sute in jocul asta. Vorbesc de cei avizati de la albastru in sus nu rosiile si lamaile care te pupa in fund. Faptul ca noul tau comandant ii pune poza fostului comandant de clan, cu copilul in brate, comandant cu care te pupai si cu care te linguseai de dimineata pana seara pe forumul asta si asta nu te deranjeaza, asta spune ceva despre tine.

Ma da tu esti praf rau de tot prietene )) de fapt tu esti aia,da da ,ai citit bine,esti o AIA,care se bazeaza be faptu ca vechile postari au fost sterse si vorbesti ca o de AIA (BABA) despre lucruri care nu au avut loc,lemon nu sa certat cu emil,el se certa cu alin si chiar daca lemon a zis ceva de rau de emil cred ca a cerut scuze in privat inainte de ai face oferte bla bla bla,tu doar vii aici pe forum cind e vreo senzatie de asta unde poti baga si tu un pic de benzina pe foc :) tu nu esti aici cind e vorba de ceea ce fac clanurile pe GM,dar esti primu cind e vreo cearta :) nu mai veni sa iti scuturi prafu pe aici.

• Thanks 1

1 hour ago, Emil said:

N-am cum sa intru in -WBZ- nici sa vreau. Mai multe surse sustin ca, pe langa faptul ca e haos la ei pe TS si in conducere, clanul urmeaza fie sa devina inactiv, fie sa ramana cu jucatori slabi...

Acuzații fara fundament. Care sunt acele surse?

Noi stim ca:

1. wbz este academia clanului lgnd

2. avatar este singurul care face haos de pe ts, restul aduc corecții pe parcursul meciului, chiar si in min 16.

3. Avatar este generos!!!  cine mai primeste gold fara joace?  Mulțumesc avatar pentru goldul primit..... a fost doar unul, dar gestul conteaza.

4. Daca intri tu in wbz atunci plec eu din clan, iar eu sunt om de baza. Acum 3 zile mi-a sugerat sa ma mut in academie. 

5. Niciodată nu intru in echipa la advance cu 10 min inainte. Toate minutele alea auzi" sa picam cu quiet, sa picam cu quiet!".

• Like 1
  • Haha 6

Cine unde se duce,cine cit plateste sau e platit,asta e strict personal,e treaba fiecaruia,a vrut Emil in dacus,cind toti erau cu gura pe ei,s-a dus acolo,a vrut emil in quiet,s-a dus acolo,e treaba lui.Astea iar nu is stiri din clanuri romanesti,is stiri din tarimul babelor :) nu mai fiti BABE.

• Thanks 1

Ridicati ma unu mina care a vazut intre lemon si emil fraze de genu  ( ma pis pe tine si iti dau foc,ma pis pe clanu tau,morzii mati) 

Dupa asta sa sara si alexx prafuitu care a uitat cum se joaca WoT :)

Edited by Alex_Zagaevschi
  • Upvote 2

2 minutes ago, Alex_Zagaevschi said:

Ridicati ma unu mina care a vazut intre lemon si emil fraze de genu  ( ma pis pe tine si iti dau foc,ma pis pe clanu tau,morzii mati) 

Dupa asta sa sara si alexx prafuitu care a uitat cum se joaca WoT :)

Alex, nu s-au injurat la modul ala, dar in nici un caz nu poti spune ca a fost un schimb de replici plin de inimioare.

P.S mai ai aimbotu' ala bun sa mi-l dai si mie? Kappa

• Haha 4

Acum 3 ore, Anghel Adrian a spus:

Ai stat prea mult langa Napoleon(Deus),   si fumatul pasiv dăunează grav sănătății. Proverbul "din lac in put" este extrem de potrivit pentru situatia ta. Noul sef este mai sărit decat vechiul :D

Screenshot_20180109-102408.png

Ba nu stiu ce sa zic, dar fazele astea cu cautat profile pe fb si postate si zis de persoana respectiva ca e un gunoi de om e deja prea mult...si Zamolxis mi-a zis .. de fapt nu mie, a zis altcuiva  ca sunt un gunoi de om, dar pe asta (Zamolxis) nu il pot lua in serios..sau il pot... sau nu...sau..huooooo Zamolxis, huooooo!  De asta nici nu m-am dus in Dacus cand mi-a dat invitatie...nimic nu se uita ( bine, mai intru la ei pe TS din cand in cand., odata la 2 luni). Oricum, pacat de Quiet ca are un potential masiv dar imaginea e stricata de acest copil defect.

• Sad 1
  • Upvote 1

Acum 16 minute, ZeRO a spus:

Alex, nu s-au injurat la modul ala, dar in nici un caz nu poti spune ca a fost un schimb de replici plin de inimioare.

P.S mai ai aimbotu' ala bun sa mi-l dai si mie? Kappa

ma,il am da te costa cam scump :) 

Ii un joc multa lume a investit in el,timp ,bani etc dar atatea atacuri la persoana nu am mai vazut.

Ps.ca la usa cortului

Acum 1 oră, Alex_Zagaevschi a spus:

Ma da tu esti praf rau de tot prietene )) de fapt tu esti aia,da da ,ai citit bine,esti o AIA,care se bazeaza be faptu ca vechile postari au fost sterse si vorbesti ca o de AIA (BABA) despre lucruri care nu au avut loc,lemon nu sa certat cu emil,el se certa cu alin si chiar daca lemon a zis ceva de rau de emil cred ca a cerut scuze in privat inainte de ai face oferte bla bla bla,tu doar vii aici pe forum cind e vreo senzatie de asta unde poti baga si tu un pic de benzina pe foc :) tu nu esti aici cind e vorba de ceea ce fac clanurile pe GM,dar esti primu cind e vreo cearta :) nu mai veni sa iti scuturi prafu pe aici.

Ce cacat sa vorbesc eu cu tine? Tie ti-a murit si ultimul neuron. Esti unul din putinii aplaudaci ai lui Emil. Incapeti toti intr-o Dacia 1310 Sport. Am citit mai multi cum se balacareau Emil si Lemon, nu trebuie sa ne convingi tu ca n-a fost asa. Si da, ai dreptate. Ma doare fix in p..a ce fac clanurile romanesti pe gm. Cand o sa fie ceva interesant si demn de luat in seama o sa ma uit si eu.

Acum 2 ore, Anghel Adrian a spus:

Acuzații fara fundament. Care sunt acele surse?

Noi stim ca:

1. wbz este academia clanului lgnd

2. avatar este singurul care face haos de pe ts, restul aduc corecții pe parcursul meciului, chiar si in min 16.

3. Avatar este generos!!!  cine mai primeste gold fara joace?  Mulțumesc avatar pentru goldul primit..... a fost doar unul, dar gestul conteaza.

4. Daca intri tu in wbz atunci plec eu din clan, iar eu sunt om de baza. Acum 3 zile mi-a sugerat sa ma mut in academie. 

5. Niciodată nu intru in echipa la advance cu 10 min inainte. Toate minutele alea auzi" sa picam cu quiet, sa picam cu quiet!".

Ba, fa o pauza de cateva luni ca sa-ti ramana si tie recentul ala bengos. Fa o pauza de 3-4 luni dupa care te lasi.

Acum 13 minute, alekx a spus:

Ce cacat sa vorbesc eu cu tine? Tie ti-a murit si ultimul neuron. Esti unul din putinii aplaudaci ai lui Emil. Incapeti toti intr-o Dacia 1310 Sport. Am citit mai multi cum se balacareau Emil si Lemon, nu trebuie sa ne convingi tu ca n-a fost asa. Si da, ai dreptate. Ma doare fix in p..a ce fac clanurile romanesti pe gm. Cand o sa fie ceva interesant si demn de luat in seama o sa ma uit si eu.

Eu is unul dintre cei pe care ii doare in cur cine in ce clan se duce si cine ce face :) iar tu esti unul dintre cei care la fel ii doare in cur doar ca nu va puteti abtine sa frecati menta pe forum :) iar din tot ce ai citit tu din conversatiile lor a fost doar ceea ce ai vrut tu sa citesti,adica ceva de care sa te anini azi sau miine :) caci asa e firea ta de prafuit

• Haha 1

54 minutes ago, alekx said:

Ba, fa o pauza de cateva luni ca sa-ti ramana si tie recentul ala bengos. Fa o pauza de 3-4 luni dupa care te lasi.

Nu este nevoie, au scazut conditiile de recrutare in Dacus.

Sa vedem ce gold a ramas in trezorerie dupa ce a impartit Deus.

• Haha 2