Sari la con╚Ťinut
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Post─âri Recomandate

Acum 19 ore, Gambino a spus:

Adica pe ts-ul meu ­čśé­čśé,ala e ts cu licen╚Ťe facut de un prieten ptr mine si gogo il administreaz─â┬á

Din cate am auzit de la radubr cica e ts lui ca asa se lauda peste tot .

Partajeaz─â acest post

Link spre post
Acum 48 minute, Gabi1985 a spus:

Din cate am auzit de la radubr cica e ts lui ca asa se lauda peste tot .

Nu,nici vorba e, f─âcut de un prieten care ╚Ťine multe ts-uri ptr diferite jocuri,dar doar cine il administreaza doar ma ├«nt─âr├óta sa intru pe ts ca nu am mai intrat de 3 luni ╚Öi ceva,inca nu au ├«n╚Ťeles ca am vorbit serios ca ma las de joc ptr o perioad─â,nu ╚Ötiu daca lunga sau scurta,unii m-au ├«n╚Ťeles,al╚Ťii nu si ma acuza pe mine de destr─âmarea Nlg,nu-i bai,credeam ca unii sunt prieteni, ovidiu nici┬ámacar odat─â nu a deschis gura in apararea mea,ptr emil in schimb da,asa e in joc,ca ╚Öi ├«n rl,nu po╚Ťi mul╚Ťumi pe to╚Ťi

• Upvote 1

Partajeaz─â acest post

Link spre post

Eu din cate stiu si am auzit din gura lu radubr si a celor care au esit din cauza lui singurul vinovat de destramarea NLG , RO_SR si mai nou AT_RO este radubr . Va urma NEPA si usor usor cine stie ce clan mai distruge . Sa nu mai zic ca mananca o gramada de caca de multi comanderi .

Partajeaz─â acest post

Link spre post
10 hours ago, Ampt2015 said:

P.S ┼×i ne mai mir─âm de ce este prin societatea rom├óneasc─â, dac─â un banal joc na┼čte at├ótea discu┼úii!

Sper sa ma explic simplu :)

Si in acest joc, ca si in societatea romaneasca, sunt unii de nu contribuie cu nimic, in schimb isi dau cu parerea. Inteleg e democratie, fiecare isi exprima parerea.

Problema apare cand parerea este exprimata pe munca altora, care investesc timp, bani, stres, culmea mai sunt si judecati. Cum a indraznit ala sa isi calce pe principii, pff ce a facut, s-a dus la dusmanul de moarte.

O iau ca Becali: ce esti tu procuroare, anchetatoare? Imi bag p... in declaratia de avere si in tine da ? sper ca stii video...

Daca s-ar gandi putin, aici nu e nimeni dusmanul nimanui. O comunitate de romani care incercam sa iesim in evidenta, in pasiunea asta numita WOT vs alte clanuri de pierde vara...de prin Europa.

Asa ca atata timp cat nu injura, nu fura, nu da in cap, nu vad de ce nu pot unii dormii ca s-a mutat un jucator dintr-un clan in altul.

Uite eu am plecat din Dacus in clanul X sa zicem...ce sa vezi: sula calului in varful dealului. Am primit o oferta mai buna....de nerefuzat...am fost curios sa vad ce presupune sa fii comandant, intr-un clan gol.

Constat ca nu presupune nimic, in schimb pot sa scriu aici pe forum :) Eu zic ca merita !

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 5

Partajeaz─â acest post

Link spre post
Acum 20 ore, alekx a spus:

..., dar cand te lasi de joc ca nu mai am timp si ca ma dedic familiei gluma e mai greu de inteles.

De jucat am ├«n┼úeles c─â nu mai joci, dar ce ├«┼úi mai place b├órfa ┼či ┼ču┼čaneaua! :P

Partajeaz─â acest post

Link spre post

Imi place sa fac misto de el pentru ca eu il stiu in jocul asta de multi ani si el pe parcurs a facut multe prostioare. Ne da apa la moara ca sa zic asa. O sa ma reapuc de random 8-10 batalii pe zi ca sa contribui si eu cu ceva la comunitatea romaneasca.

Partajeaz─â acest post

Link spre post
Acum 5 minute, alekx a spus:

Imi place sa fac misto de el pentru ca eu il stiu in jocul asta de multi ani si el pe parcurs a facut multe prostioare. Ne da apa la moara ca sa zic asa. O sa ma reapuc de random 8-10 batalii pe zi ca sa contribui si eu cu ceva la comunitatea romaneasca.

Spre exemplu cu tk contra Dacus! :)

Po╚Ťi fi recompensat de longevivi!

Partajeaz─â acest post

Link spre post

lol, io imi iau TK la fiecare al treilea meci, si nu ma mai plang. E drept, ca si eu o caut cu lumanarea.. si aseara - in 11 meciuri mi-am luat ceaiul in 4 dintre ele :)

Partajeaz─â acest post

Link spre post
11 hours ago, OmniaLiviu said:

Sper sa ma explic simplu :)

Si in acest joc, ca si in societatea romaneasca, sunt unii de nu contribuie cu nimic, in schimb isi dau cu parerea. Inteleg e democratie, fiecare isi exprima parerea.

Problema apare cand parerea este exprimata pe munca altora, care investesc timp, bani, stres, culmea mai sunt si judecati. Cum a indraznit ala sa isi calce pe principii, pff ce a facut, s-a dus la dusmanul de moarte.

O iau ca Becali: ce esti tu procuroare, anchetatoare? Imi bag p... in declaratia de avere si in tine da ? sper ca stii video...

Daca s-ar gandi putin, aici nu e nimeni dusmanul nimanui. O comunitate de romani care incercam sa iesim in evidenta, in pasiunea asta numita WOT vs alte clanuri de pierde vara...de prin Europa.

Asa ca atata timp cat nu injura, nu fura, nu da in cap, nu vad de ce nu pot unii dormii ca s-a mutat un jucator dintr-un clan in altul.

Uite eu am plecat din Dacus in clanul X sa zicem...ce sa vezi: sula calului in varful dealului. Am primit o oferta mai buna....de nerefuzat...am fost curios sa vad ce presupune sa fii comandant, intr-un clan gol.

Constat ca nu presupune nimic, in schimb pot sa scriu aici pe forum :) Eu zic ca merita !

Da bine sa aratam ca suntem b─ârba╚Ťi, sa il citam pe Becali in vulgarit─â╚Ťi. Este destul de ciudat ca se accepta un limbaj trivial, dar nu esti singurul, si aim boot din weban este in aceia╚Öi categorie.┬á┬á

Revenim la subiect. Dacă tu te identifici cu Becali, atunci putem pe Emil sa il identificam cu Tariceanu. Ii stim trecutul, prezentul si presupunem viitorul. Jură mereu dragoste eternă si actuala crede ca nu o sa aiba soarta fostei. Deus isi poate trece la profil "fosta" 

Editat de Anghel Adrian

Partajeaz─â acest post

Link spre post
1 oră în urmă, Anghel Adrian a spus:

Deus isi poate trece la profil "fosta" 

Mai Supar,dar ce fost─â...

I-am trimis la psiholog pe cei din S1MP! :)

Partajeaz─â acest post

Link spre post

Dupa ce s-au tratat aia, urmezi tu. Asta e. V-ati pupat si voi 3 luni pana cand ti-a zis sa faceti concediul in Maldive si tu i-ai zis ca ai bani doar pt 2 Mai. A plecat la altul mai potent financiar chiar daca i-a zis ca e blonda si i-a murit si ultimul neuron.

Partajeaz─â acest post

Link spre post
Acum 11 minute, alekx a spus:

Dupa ce s-au tratat aia, urmezi tu. Asta e. V-ati pupat si voi 3 luni pana cand ti-a zis sa faceti concediul in Maldive si tu i-ai zis ca ai bani doar pt 2 Mai. A plecat la altul mai potent financiar chiar daca i-a zis ca e blonda si i-a murit si ultimul neuron.

Daca ai spiritul free e frumos și la 2 Mai! :)

Partajeaz─â acest post

Link spre post
13 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Daca ai spiritul free e frumos și la 2 Mai! :)

La 2 Mai nu-ti place cand te duci prima data, dar cu siguranta revii dupa ce vezi ca nici in Maldive nu e asa ca in brosurile promotionale.

I lol'd

Partajeaz─â acest post

Link spre post
La 9/1/2018 la 9:44, Emil a spus:

Revenind la "stiri din clanurile romanesti", -WBZ- a inceput sa se clatine. Cativa jucatori din nucleul lor au infiintat SAVVY si probabil o sa mai apara inca un clan, vad ca a iesit si @vaahian de la ei...

Interesant, dar nu . . .

Numele clanului va fi LGACY si nu va fi un clan romanesc ci unul international.

Partajeaz─â acest post

Link spre post

Creeaz─â un cont sau autentific─â-te pentru a ad─âuga comentariu

Trebuie s─â fi un membru pentru a putea l─âsa un comentariu.

Creeaz─â un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentific─â-te aici.

Autentific─â-te acum

• Navigare recent─â   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

├Ś