Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

Ce va mai place la unii shaorma cu di toatiii ( hai alexk coresteste-ma ) =)) . 

P.S : nu il mai strigati pe LemonGoose si AgentSkill aici .. nu vor raspunde :) ... poate nu stiti .. dar pe langa faptul ca AgentSkill s-a legat cumva de profilul privat a lui @ZamolxisDeus ... domnul Lemon si armata QUIET  ( cativa - intr-o cearta mai aprinsa ) .. indirect sau direct ( spun asta ca sa nu fiu rautacios )  neavand ce sa mai spuna s-au legat cumva de copilasii mei ... a pai pana acum am stat in umbra si nu am raspuns curiozitatii lui lemon " de ce am ban " ... e prietene ... eu ti-am mai zis si o spun jocul e joc familia e viata mea privata .. tu si nimeni altcineva nu sti problemele mele personale si noptile pierdute ca sa stiu ca copilasii imi sunt bine ( si aici iara nu dau detalii sunt problemele mele personale ) . Si da te astept ca mai nou aud " vin si te fac te tai te etc . atat va duce capul atat faceti . va astept prieteni dragi . am vinul si palinca pregatita . HAI QUIET  .  V-am pupat si scuze pentru orice neplacere creata :) ( si asta nu e pentru QUIET .. e pentru acei oameni care s-au limitat doar la joc de .. ca ne injuram noi intre noi hate mistouri etc e una ... ca ne legam de familile noastre e total diferit si nu vad legatura ) . Next Unicum Player :)) --> 

25299040_1469092889869953_5737834744459709793_n.thumb.jpg.e1209ea8f6c64f7362a5be3175eb6637.jpg

• Like 1

La 09.01.2018 la 17:39, Anghel Adrian a spus:

Nu este nevoie, au scazut conditiile de recrutare in Dacus.

Sa vedem ce gold a ramas in trezorerie dupa ce a impartit Deus.

Ar fi fost bine sa fac împărțeli din astea! :)

Cred că m-am cam păcălit cu impartelile... dealungul timpului,in condițiile in care sute de mii de gold au tranzitat casieria noastră,cumulat, după o împărțire care a avut la bază diverși algoritmi de calcul,nu știu dacă m-am ales cu echivalentul la mai mult de 2 luni de premium!

In permanență am prioritizat premierile pentru alții...

Dar o sa preiau algoritmul lui Dem Radulescu,pare o împărțire corectă și de bun simt! :)

7 hours ago, Belleaua said:

Ce va mai place la unii shaorma cu di toatiii ( hai alexk coresteste-ma ) =)) . 

P.S : nu il mai strigati pe LemonGoose si AgentSkill aici .. nu vor raspunde :) ... poate nu stiti .. dar pe langa faptul ca AgentSkill s-a legat cumva de profilul privat a lui @ZamolxisDeus ... domnul Lemon si armata QUIET  ( cativa - intr-o cearta mai aprinsa ) .. indirect sau direct ( spun asta ca sa nu fiu rautacios )  neavand ce sa mai spuna s-au legat cumva de copilasii mei ... a pai pana acum am stat in umbra si nu am raspuns curiozitatii lui lemon " de ce am ban " ... e prietene ... eu ti-am mai zis si o spun jocul e joc familia e viata mea privata .. tu si nimeni altcineva nu sti problemele mele personale si noptile pierdute ca sa stiu ca copilasii imi sunt bine ( si aici iara nu dau detalii sunt problemele mele personale ) . Si da te astept ca mai nou aud " vin si te fac te tai te etc . atat va duce capul atat faceti . va astept prieteni dragi . am vinul si palinca pregatita . HAI QUIET  .  V-am pupat si scuze pentru orice neplacere creata :) ( si asta nu e pentru QUIET .. e pentru acei oameni care s-au limitat doar la joc de .. ca ne injuram noi intre noi hate mistouri etc e una ... ca ne legam de familile noastre e total diferit si nu vad legatura ) . Next Unicum Player :)) --> 

Eu cred ca este momentul sa te abtii, acum cateva zile te rugai de lemon sa vorbiți in privat pe facebook( vrei sa caut?) . Esti părtinitor ca moderator si s-a observat, acum iti aduci in discutie problemele personale fara ca cineva sa îți ceara acest lucru. 

Edited by Anghel Adrian
  • Thanks 1

Acum 1 oră, ZamolxisDeus a spus:

Dar o sa preiau algoritmul lui Dem Radulescu,pare o împărțire corectă și de bun simt! :)

... Puiu Călinescu ai vrut să zici! :)

20 hours ago, Pici Andro said:

Angle Fury :o

Killstill pe forum?! :)) 

• Like 1

:Popcorn:

Lenea prea mare sa caut un gif/poza/img etc... , asa ca folositi-va imaginatia.

• Haha 2

On 1/10/2018 at 11:38 AM, Anghel Adrian said:

Da bine sa aratam ca suntem bărbați, sa il citam pe Becali in vulgarități. Este destul de ciudat ca se accepta un limbaj trivial, dar nu esti singurul, si aim boot din weban este in aceiași categorie.  

Revenim la subiect. Dacă tu te identifici cu Becali, atunci putem pe Emil sa il identificam cu Tariceanu. Ii stim trecutul, prezentul si presupunem viitorul. Jură mereu dragoste eternă si actuala crede ca nu o sa aiba soarta fostei. Deus isi poate trece la profil "fosta" 

Cum ai ajuns la concluzia ca ma identific cu Becali :) ? Simplu fapt ca am mentionat acea expresie cu limbaj trivial ? 

Mi s-a parut amuzant sa aduc in discutie acea expresie, avand in vedere ce telenovela aparuse.

Restul mesajului l-ai citit ? Am dreptate, n-am dreptate ? 

Another one bites the dust...

"Executarea [DACUS]" bahahaha care se baga la un blat?

FB_IMG_1515774553733.jpg

Edited by ZeRO
  • Thanks 1
  • Upvote 1

13 minutes ago, ZeRO said:

FB_IMG_1515774553733.jpg

Nu-s fan DACUS, dar nici asa ceva nu mi se pare normal. din pacate sunt prea multe nevertebrate in aceasta comunitate

• Upvote 5

Acum 1 oră, ZeRO a spus:

FB_IMG_1515774553733.jpg

Acest individ este un element antisocial in Quiet,rar interacționează cu cineva in clanul sau ,iar atunci când l-au omorât pe McGogu din Dacus,l-a amenințat pe partenerul sau de pluton că îi dă ban pe ts și îl scoate din Quiet pe om daca nu trage in membrul Dacus!

Asta este nivelul acestui microb!

• Haha 1
  • Sad 1

14 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Acest individ este un element antisocial in Quiet,rar interacționează cu cineva in clanul sau ,iar atunci când l-au omorât pe McGogu din Dacus,l-a amenințat pe partenerul sau de pluton că îi dă ban pe ts și îl scoate din Quiet pe om daca nu trage in membrul Dacus!

Asta este nivelul acestui microb!

Nici tu nu esti foarte departe de el :D 

• Haha 1