Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

11 minutes ago, Anghel Adrian said:

Nici tu nu esti foarte departe de el :D 

Nici tu nu esti foarte departe de ei.

• Haha 1
  • Upvote 1

Am trecut in 2018 si din pacate acceasi discuti . Foarte trist . Eu nu stiu de ce nu va faceti propiul forum astia care traiti din wot ca sincer cam asa dati impresia . Voi chiar nu observati ca toata lumea rade de noi romanii ? Oare de ce ? Din cauza a cea ce faceti voi aici . Clanurile puternice DACUS , WBZ , NLG , ARCAN , Z__G si care mai sunt in loc sa faca cinste se balacaresc zi de zi acceasi discuti si acceasi neplaceri . Oare cand putem si noi sa ne aliem si sa incercam sa fim cat de cat ok sa nu ne mai ia lumea peste picior ? O seara faina si scuze daca am deranjat pe cineva .

• Thanks 2

Acum 2 ore, Gabi1985 a spus:

Am trecut in 2018 si din pacate acceasi discuti . Foarte trist . Eu nu stiu de ce nu va faceti propiul forum astia care traiti din wot ca sincer cam asa dati impresia . Voi chiar nu observati ca toata lumea rade de noi romanii ? Oare de ce ? Din cauza a cea ce faceti voi aici . Clanurile puternice DACUS , WBZ , NLG , ARCAN , Z__G si care mai sunt in loc sa faca cinste se balacaresc zi de zi acceasi discuti si acceasi neplaceri . Oare cand putem si noi sa ne aliem si sa incercam sa fim cat de cat ok sa nu ne mai ia lumea peste picior ? O seara faina si scuze daca am deranjat pe cineva .

Gabi, te stiu de mult timp, nu vorbi si nu pune pe toata lumea in aceeasi oala. Ai vazut pe vreo careva de la noi din clan ca o arde in labareala pe forum pe aici? Nu stiu daca sunt maxim 5 membri care stiu ce se discuta pe aici, daramite sa mai si posteze. Cel putin noi si arcan (care se refac si le doresc succes) nu aparem prin certurile alea, pentru ca stam departe de asa ceva si ne vedem de treaba, preferam sa ne uitam in ograda noastra, ca avem multe stricaciuni si noi, nu suntem perfecti ca sa ne dam cu parerea de ce fac altii. Pace. 

• Upvote 2

Acum 2 ore, George Mariusz a spus:

Gabi, te stiu de mult timp, nu vorbi si nu pune pe toata lumea in aceeasi oala. Ai vazut pe vreo careva de la noi din clan ca o arde in labareala pe forum pe aici? Nu stiu daca sunt maxim 5 membri care stiu ce se discuta pe aici, daramite sa mai si posteze. Cel putin noi si arcan (care se refac si le doresc succes) nu aparem prin certurile alea, pentru ca stam departe de asa ceva si ne vedem de treaba, preferam sa ne uitam in ograda noastra, ca avem multe stricaciuni si noi, nu suntem perfecti ca sa ne dam cu parerea de ce fac altii. Pace. 

Știi care e problema noastră a românilor?

Ne place sa fim in aparență gentlemani,iar dacă sa spunem că un om este tâlhărit sau bătut pe stradă,nu intervenim, pentru că gena noastră este prea elegantă!

Și voi,la fel ca și noi ați avut de suferit din cauza personalității de cacao a copilului frustrat pe nume Skill!

Daca eu am ales să fac public nemulțumirea mea,asta mă face probabil ,,mahalagiu,, ,nu?

Daca in Franta,spre exemplu clasa politică și-ar face de cap și ar umili poporul francez,Elyseul ar fi în flăcări!

Dar la noi in Romania, poți tăia salarii,poți scoate infractori din pârnaie pentru că noi suntem gentlemani și nu ne implicăm în probleme mărunte!

Știu că 99% din clanurile românești urăsc acel microb și mai știu că la un moment dat toți au avut de furcă cu el,dar sunt foarte puțini cei care s-au luat la ,, bătaie,, cu cloaca Quiet și nu înțeleg de ce nu și-au făcut publica nemulțumirea!

Nu sunt multe metode de a contracara asemenea specimene,dar eu spre deosebire de multi dintre voi am ales lupta,nu sa asist impasibil la mizeriile acelui individ!

Edited by ZamolxisDeus
  • Like 1

Acum 49 minute, ZamolxisDeus a spus:

Daca in Franta,spre exemplu clasa politică și-ar face de cap și ar umili poporul francez,Elyseul ar fi în flăcări!

Dar la noi in Romania, poți tăia salarii,poți scoate infractori din pârnaie pentru că noi suntem gentlemani și nu ne implicăm în probleme mărunte!

Perfect de acord! :(

Hai sa va povestesc eu ceva frumos cu toate ca ma deranjeaza de ceva vreme . Sincer nu stiu daca administratori care sunt aici sunt si pe FB la WOT Romania . Daca mai tineti minte acum 2 3 luni am dat afara 63 de oameni toti zeii WOTului plin de aimbot , figuri si multe alte chesti formate din 2 grupuri . 1 este grupul lui Florin_1681 Comandant la AT_RO cu 4 conturi deoarece 3 conturi le are banate deja 7 zile si a 2 oara risca sa ia ban permanent si binenteles grupul legendarului radubr care el crede ca clanurile gen DACUS , NLG , QUIET , Z__G , ARCAN sunt clanuri de inapti deoarece nu au treaba cu acest joc . Sau dus amandoua grupuri in AT_RO ca nu le placeau ca eram sincer si corect cu toata lumea si nu agreeam bisericutele . Le-am dat tot goldul din visterie si am refacut clanul . Ne merge super , aliniem 2 echipe la advance de 10 cu bune si cu rele dar ne simtim bine . Intamplacerea a fost ca unu din oameni mei la random Kempes_victor a tras intr-un conational la random care nu la deranjat cu nimic . Omul respectiv a facut post pe FB si cu screnshot . Si de acolo pana la desastru nu a mai fost decat un pas , binenteles au postat fosti membri loiali aimbotului ca RO_SR clan de retardati si etc.... si ca vezi doamne au facut si nu mai stiu ce . Eu personal mi-am cerut scuze fata de omu respectiv . Binenteles la acest post sa gasit inca un mascarici gen STRESSGUN ( Andrei ) comandantul S-GUN care ma tot injura de la o vreme ca nu am dorit sa ma duc cu clanul la el . BlackList si santate .  Nu toti suntem perfecti domnu SiNNNer ( George ) daca nu ma insel ca stiu bine ca asa te cheama si cand nu ai putut intra pe ts3 ca erai la munca ti-am luat partea la faza cu davidbogdan deoarece sunt un om corect si nu favorizez tovarasia si nepotismele .  Parerea mea este ca fiecare comandant de clan pune suflet in cea ce face orcat de nebun ar parea el gen Zamolxis sau AgentSkill . Se dedica acestui joc ca si mine . Daca nici la un joc nu ne putem respecta ce mai ramane de facut ? Eu va urez mult succes in continuare si sper sa se termine toata mascarada asta ca nu ne face cinste noua romanilor . O zi faina sa aveti .

• Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Acum 16 minute, Gabi1985 a spus:

Nu toti suntem perfecti domnu SiNNNer ( George ) daca nu ma insel ca stiu bine ca asa te cheama si cand nu ai putut intra pe ts3 ca erai la munca ti-am luat partea la faza cu davidbogdan deoarece sunt un om corect si nu favorizez tovarasia si nepotismele 

Am si uitat de faza aia., petrecuta acum aproape 3 ani. :D Stii bine ca iti spusesem pe ts intr-o seara ca puteam intra pe ts, dar nu am vrut sa creez un precedent, pentru ca stii ce urma, dar n-are legatura cu ce vorbeam. Am zis doar daca enumeri clanuri, fa-o pe o baza concreta, nu ii pune pe toti in aceeasi oala. Atat. In rest, numai de bine!

Acum 3 ore, ZamolxisDeus a spus:

Știu că 99% din clanurile românești urăsc acel microb și mai știu că la un moment dat toți au avut de furcă cu el,dar sunt foarte puțini cei care s-au luat la ,, bătaie,, cu cloaca Quiet și nu înțeleg de ce nu și-au făcut publice nemulțumirea!

Pentru mine e istorie ce s-a intamplat, nu ma mai intereseaza, cunosc multi baieti din quiet care sunt super ok, n-am nimic cu nimeni, cat despre vorbit despre clan, fiecare e liber sa faca ce vrea. M-ai vazut vreodata pe mine, de exemplu, sa sar cu atac la persoana sau sa fiu ironic in mod nesimtit cu cineva care a vorbit de rau clanul in care sunt? Nu cred. Nu am spus nimic nici macar cand tu sau Emil postati cate un replay ca ne-ati batut, si nici nu am venit cu alte replay-uri cand v-am batut noi pe voi. Imi vad de treaba si la fel o face si clanul in care sunt. O mana de clanuri active avem, si facem tot ce putem sa aruncam cu "ciocolata" unii in altii, pentru ca asa e mentalitatea noastra, noi nu putem fi precum polonezii ca si comunitate --> uniti. Cand ataci un clan de-al lor, vin in haita dupa tine. 

Edited by George Mariusz
  • Upvote 2

Acum 19 minute, George Mariusz a spus:

Am si uitat de faza aia., petrecuta acum aproape 3 ani. :D Stii bine ca iti spusesem pe ts intr-o seara ca puteam intra pe ts, dar nu am vrut sa creez un precedent, pentru ca stii ce urma, dar n-are legatura cu ce vorbeam. Am zis doar daca enumeri clanuri, fa-o pe o baza concreta, nu ii pune pe toti in aceeasi oala. Atat. In rest, numai de bine!

Pentru mine e istorie ce s-a intamplat, nu ma mai intereseaza, cunosc multi baieti din quiet care sunt super ok, n-am nimic cu nimeni, cat despre vorbit despre clan, fiecare e liber sa faca ce vrea. M-ai vazut vreodata pe mine, de exemplu, sa sar cu atac la persoana sau sa fiu ironic in mod nesimtit cu cineva care a vorbit de rau clanul in care sunt? Nu cred. Nu am spus nimic nici macar cand tu sau Emil postati cate un replay ca ne-ati batut, si nici nu am venit cu alte replay-uri cand v-am batut noi pe voi. Imi vad de treaba si la fel o face si clanul in care sunt. O mana de clanuri active avem, si facem tot ce putem sa aruncam cu "ciocolata" unii in altii, pentru ca asa e mentalitatea noastra, noi nu putem fi precum polonezii ca si comunitate --> uniti. Cand ataci un clan de-al lor, vin in haita dupa tine. 

Noi de ce nu putem ataca in haita ? Avem 4 tipuri de O_O sau ce ? Aaaa pe noi ne intereseaza ce gaina sau ce miel sia luat vecinu . Trist dar adevarat . Din pacate nu poti schimba obiceiu unui om . Eu inchei aici ca orcum niciodata nu o sa existe aliante intre 4 5 10 clanuri active romanesti .

• Upvote 1

15 minutes ago, Gabi1985 said:

Noi de ce nu putem ataca in haita ? Avem 4 tipuri de O_O sau ce ? Aaaa pe noi ne intereseaza ce gaina sau ce miel sia luat vecinu . Trist dar adevarat . Din pacate nu poti schimba obiceiu unui om . Eu inchei aici ca orcum niciodata nu o sa existe aliante intre 4 5 10 clanuri active romanesti .

Da disband FAME daca vede o asemenea alianta, si nemuritorii s-au stins rand pe rand  :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

• Haha 2

On 09.01.2018 at 10:44 AM, Emil said:

Revenind la "stiri din clanurile romanesti", -WBZ- a inceput sa se clatine. Cativa jucatori din nucleul lor au infiintat SAVVY si probabil o sa mai apara inca un clan, vad ca a iesit si @vaahian de la ei...

Da, iata ca a aparut si noul clan ! A fresh and new start

Acum 58 minute, vaahian a spus:

Da, iata ca a aparut si noul clan ! A fresh and new start

Iti urez mult succes si reusite in proiectul tau!

Dar nu ma pot abtine,ce mama naibii de animal e ala?

Seamana cu un caine,lup,iepure sau foca?

Contacteaza-l pe Lucian(alias zzzero),poate va ajuta el cu un logo frumos! :)

• Thanks 1

Acum 2 ore, George Mariusz a spus:

O mana de clanuri active avem, si facem tot ce putem sa aruncam cu "ciocolata" unii in altii, pentru ca asa e mentalitatea noastra, noi nu putem fi precum polonezii ca si comunitate --> uniti. Cand ataci un clan de-al lor, vin in haita dupa tine. 

Pai hai sa iti spun de ce nu poti sa faci cum fac polonezii...

In ultimul an si jumatate de cand am ridicat si noi putin capul am avut colaborari cu 4 clanuri romanesti, pe global map!

Sistemul functiona in felul urmator:,,Bai Zamo,nu esti tu mah baiat de treaba si ne ajuti sa pastram teritoriul Boschetari si sa ii tineti in acelasi timp pe ailalti ocupati,in timp ce noi ii atacam pe capitala lor?,,

Eu baiat de caracter si cu principii imprumutate de la Sorbona le raspundeam:,,Hai mancav-as,ca ii facem varza impreuna!,,...si ce sa vedeti,chiar ii faceam varza pe strainezi...

Aici urmeaza partea interesanta...se trezea Zamo intr-o dimineata prost dispus si nu ii placea logo-ul unui clan vecin si dracusorul responsabil cu haosul din creierul meu spunea:,,Sa moara Gibilan pe astia ii termin!,, si copilul din mine crezand ca are aliati de incredere,ce credeti ca mi se raspundea?

,,-Aoleo,nu mah frate(atunci nu mai eram Zamo sau Alin),nu vrem sa ii avem dusmani pe aia,ca noi ne intelegem bine cu ei...,,

Si imi puneam in creier intrebarea:,,-Dar ce mama naibii am avut eu cu clanul international care detinuse teritoriul Boschetari,ei nu imi facusera nimic,eu facusem jocul unui clan romanesc care asta intelegea dintr-o alianta!,,

Deci si prin urmare ,dupa umila mea experienta,o singura experienta reusita si corecta am avut pe global map cu un clan romanesc,Elite-ul condus la vremea respectiva de Gambino si din aceasta cauza nu suntem ca polonezii,cuvantul nostru nu are greutate si nu se respecta,iar atata timp cat nu ne respectam ca si conationali si nu avem in vocabular cuvantul Onoare ,nu vom putea fi ca polonezii,adica uniti!

• Upvote 2

Eu gata m-am lasat de joc. Fara cont fara probleme.

Mult succes tuturor clanurilor romanesti( O sa aiba nevoie avand in vedere ca 90% dintre ele nu trec de 49% WR la SH) la urmatoarele campanii si pe harta globala cand se deschide.

Probabil nici pe forum nu am sa mai intru.

• Upvote 2

17 hours ago, ANDI_B said:

Eu gata m-am lasat de joc. Fara cont fara probleme.

Mult succes tuturor clanurilor romanesti( O sa aiba nevoie avand in vedere ca 90% dintre ele nu trec de 49% WR la SH) la urmatoarele campanii si pe harta globala cand se deschide.

Probabil nici pe forum nu am sa mai intru.