Jump to content
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

• Content Creator
Acum 58 minute, vaahian a spus:

Da, iata ca a aparut si noul clan ! A fresh and new start

Iti urez mult succes si reusite in proiectul tau!

Dar nu ma pot abtine,ce mama naibii de animal e ala?

Seamana cu un caine,lup,iepure sau foca?

Contacteaza-l pe Lucian(alias zzzero),poate va ajuta el cu un logo frumos! :)

• Thanks 1
  • Content Creator
Acum 2 ore, George Mariusz a spus:

O mana de clanuri active avem, si facem tot ce putem sa aruncam cu "ciocolata" unii in altii, pentru ca asa e mentalitatea noastra, noi nu putem fi precum polonezii ca si comunitate --> uniti. Cand ataci un clan de-al lor, vin in haita dupa tine. 

Pai hai sa iti spun de ce nu poti sa faci cum fac polonezii...

In ultimul an si jumatate de cand am ridicat si noi putin capul am avut colaborari cu 4 clanuri romanesti, pe global map!

Sistemul functiona in felul urmator:,,Bai Zamo,nu esti tu mah baiat de treaba si ne ajuti sa pastram teritoriul Boschetari si sa ii tineti in acelasi timp pe ailalti ocupati,in timp ce noi ii atacam pe capitala lor?,,

Eu baiat de caracter si cu principii imprumutate de la Sorbona le raspundeam:,,Hai mancav-as,ca ii facem varza impreuna!,,...si ce sa vedeti,chiar ii faceam varza pe strainezi...

Aici urmeaza partea interesanta...se trezea Zamo intr-o dimineata prost dispus si nu ii placea logo-ul unui clan vecin si dracusorul responsabil cu haosul din creierul meu spunea:,,Sa moara Gibilan pe astia ii termin!,, si copilul din mine crezand ca are aliati de incredere,ce credeti ca mi se raspundea?

,,-Aoleo,nu mah frate(atunci nu mai eram Zamo sau Alin),nu vrem sa ii avem dusmani pe aia,ca noi ne intelegem bine cu ei...,,

Si imi puneam in creier intrebarea:,,-Dar ce mama naibii am avut eu cu clanul international care detinuse teritoriul Boschetari,ei nu imi facusera nimic,eu facusem jocul unui clan romanesc care asta intelegea dintr-o alianta!,,

Deci si prin urmare ,dupa umila mea experienta,o singura experienta reusita si corecta am avut pe global map cu un clan romanesc,Elite-ul condus la vremea respectiva de Gambino si din aceasta cauza nu suntem ca polonezii,cuvantul nostru nu are greutate si nu se respecta,iar atata timp cat nu ne respectam ca si conationali si nu avem in vocabular cuvantul Onoare ,nu vom putea fi ca polonezii,adica uniti!

• Upvote 2
  • Content Creator

Eu gata m-am lasat de joc. Fara cont fara probleme.

Mult succes tuturor clanurilor romanesti( O sa aiba nevoie avand in vedere ca 90% dintre ele nu trec de 49% WR la SH) la urmatoarele campanii si pe harta globala cand se deschide.

Probabil nici pe forum nu am sa mai intru.

• Upvote 2
  • Content Creator
17 hours ago, ANDI_B said:

Mult succes tuturor clanurilor romanesti( O sa aiba nevoie avand in vedere ca 90% dintre ele nu trec de 49% WR la SH) la urmatoarele campanii si pe harta globala cand se deschide.

• Content Creator
18 hours ago, ANDI_B said:

Baga si nr de lupte, ca asa nu te crede nimeni.

:D

Edited by Raffy5
  • Like 1
  • Membru Activ

Ca  fost player WoT (poate viitor...) care a ales sa stea departe de toti trisorii  modurilor la putere... pana la o schimbare majora de atitudine din partea WG (putin probabil datorita incasarilor si profitului realizat), dovada politica de NO NAME AND SHAME aplicata unor fraieri, scumbag o perioada lunga pentru ca doar red ball  il putea atinge si oricum se misca tot timpul... S-a dus la dr8cu' distractia si nu-mi pasa. Cam ca ala dus in Madagascar. Ma dau cu "zmeu'..."in alta parte. Citesti pe oficial si iti faci cruce. O poala de oameni distrusa de un joc. Ce pretentii sa ai de aici? O comunitate restransa care este obisnuita sa-si scoata ochii prieteneste. REPLAY or not exist! Ah... uitasem: succes!

10 hours ago, Replicant said:

Ca  fost player WoT (poate viitor...) care a ales sa stea departe de toti trisorii  modurilor la putere... pana la o schimbare majora de atitudine din partea WG (putin probabil datorita incasarilor si profitului realizat), dovada politica de NO NAME AND SHAME aplicata unor fraieri, scumbag o perioada lunga pentru ca doar red ball  il putea atinge si oricum se misca tot timpul... S-a dus la dr8cu' distractia si nu-mi pasa. Cam ca ala dus in Madagascar. Ma dau cu "zmeu'..."in alta parte. Citesti pe oficial si iti faci cruce. O poala de oameni distrusa de un joc. Ce pretentii sa ai de aici? O comunitate restransa care este obisnuita sa-si scoata ochii prieteneste. REPLAY or not exist! Ah... uitasem: succes!

Ai dat reroll pe forum, holyoldman?

• Haha 4
  • Upvote 1
  • Content Creator

De ceva timp pe Facebook ul condus de Laura Spătaru(executive in RO-Ko),se pun recompense pe capul meu,al băieților din Dacus și e un hate senzațional la adresa mea,cu toate că pe mulți dintre ornitorincii care postează acolo nici macar nu îi cunosc,sunt din categoria noname!

După zeci de întâlniri în random cu băieți din Quiet,mi s-a confirmat impresia că doar cineva fără minte o sa facă tk pentru Agent Skill,singurul care m-a agresat in random fiind un copil in vârstă de 10 ani din clanul BV-S și care bănuiesc că este la același nivel intelectual cu Skill!

Un personnel officer din BV-S și-a cerut scuze pentru acel copil și i-am transmis că acel copilaș nu e vinovat de nimic,de vina sunt cei mari și fără minte care încurajează asemenea fapte!

Nedumerirea mea e alta,de ce marea administrator Shieldmaiden se bagă aiurea in acel război și de ce nu își vede strict de clanul ei,tinand cont că nu am atacat niciodată RO-Ko și nu le-am lezat nici un interes?

Sfatul meu pentru băgătorii in seamă ca și doamna Shieldmaiden este sa va vedeți de clanurile voastre ,care oricum fie vorba intre noi sunt extrem de slab conduse atâta timp cât cu jucători decenți,cam de același calibru cu cei ai clanului meu faceți fix zero barat in advance,campanii,clan wars etc.

Lăsați bârfa si mâncătoriile pentru că nu mă cunoașteți și atâta timp cât eu va ignor și îmi văd de treaba mea de ce voi nu va vedeți de a voastră?

In caz contrar va avertizez că o sa urmeze o campanie extrem de agresiva împotriva ,,inamicilor,, Dacus și nu veți dori sa fiți împotriva mea pentru că sunt extrem de inventiv!

Edited by ZamolxisDeus
  • Haha 2
  • Upvote 1
  • Membru Activ
26 minutes ago, ZamolxisDeus said:

In caz contrar va avertizez că o sa urmeze o campanie extrem de agresiva împotriva ,,inamicilor,, Dacus și nu veți dori sa fiți împotriva mea pentru că sunt extrem de inventiv!

Asa boss, arata-le cine e Jim Jong Numero Uno. Kappa

• Haha 3
  • Super Moderator
39 minutes ago, ZamolxisDeus said:

giphy.gif

• Haha 1
  • Content Creator

Și apropos Supăr, referitor la postarea ta de acolo cu venitul invitației din Dacus,e simplu , cine dorește să facă parte din clanul nostru e liber sa aplice la noi,eu îmi fac datoria sa dau invite unor playeri buni,care consider că pot să aducă un plus clanului meu,dar daca ei mi-au declinat invitația in trecut,nu îmi place să stresez oamenii!

Așa că e simplu,aplica și ai să vezi răspunsul! :)

• Content Creator

Asta cu intratul lui Supar in clanul tau, imi aduce aminte, de o placuta pe care o avea unul in spatele masinii. Scria: " Vrei sa vezi daca exista viata dupa moarte? Intra si vei afla ".

Supar, daca intri in Dacus, voi pune pe toti jucatorii din TA-RE sa te violeze in random. Berberul si Warpsx abia asteapta. Bahahaha!

• Haha 2
  • Community Contributor

Salut, ZamolxisDeus, oricine ai fi. 1. "De ceva timp pe Facebook ul condus de Laura Spătaru(executive in RO-Ko)" - Nu e condus de ea. 2. "In caz contrar va avertizez că o sa urmeze o campanie extrem de agresiva împotriva ,,inamicilor,, Dacus și nu veți dori sa fiți împotriva mea pentru că sunt extrem de inventiv!" - E 2018, chiar crezi că îi pasă cuiva de ameninţări într-un joc? Ce ai putea să-mi faci mie, de exemplu? Să îmi dai un ammorack într-un meci şi a doua zi să fiu atât de afectat încât să nu mai apar la TV? Maturizează-te, presupun că nu eşti vreun puşti de 25 de ani. Baftă la random.  

Edited by echidistant
wrong