Sari la conținut

Recommended Posts

On 1/4/2018 at 2:52 PM, Ciombelete said:

nooo, pai aseara enervate-m-am tare cand cu T95 mi-am luat 3 bucati de la un panther2 care tot iesea si imi dadea de dupa casa.. Asa ca am intrat si am boicotat jocu. Singurul damage l-am dat din ram, am jucat fara gloante :).

Cum am pus gloante - cum mi-am luat ban o ora . Ca am dat in unii verzi..

Oltcit12.JPG

am vazut cum inghitea t95-ul tau dela toti :) ...eram in echipa adversa . Dar ce echipa de rahat ai prins in jocul ala !!!!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca de obicei... cand ai o echipa petarda...

Nu mai poti creste un tanc, botii au pus monopol pe randomuri...

shot_001.jpg

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

haua26

• General
  •  
  • haua26
  • Content Creator
  • medalBrothersInArms.png.d0e30ff734b27179
  •  

Am aproape o luna de cand nu mai joc si nici nu o sa mai joc vreodata vreun joc de genul asta, care te tine in fata calculatorului, timp in care refuzam sa ies la o bere sau sa joc un meci cu baietii ori sa imi petrec timpul cu persoanele din viata reala,iubita, familie sau prieteni.Nu am pierdut decat vreo 3 ani, nu am pierdut nimic in viata reala, dar nu am vrut sa inceapa jocul sa fie parte din viata mea, ca sfat va spun ca jocul asta va mananca foarte mult timp si daca nu il tratezi ca atare, te face sa uiti de lucrurile simple din viata ta.Dar fiecare face ce vrea cu timpul si viata lui.Va salut.

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 6 minute, Catalin. a spus:

haua26

• General
  •  
  • haua26
  • Content Creator
  • medalBrothersInArms.png.d0e30ff734b27179
  •  

Am aproape o luna de cand nu mai joc si nici nu o sa mai joc vreodata vreun joc de genul asta, care te tine in fata calculatorului, timp in care refuzam sa ies la o bere sau sa joc un meci cu baietii ori sa imi petrec timpul cu persoanele din viata reala,iubita, familie sau prieteni.Nu am pierdut decat vreo 3 ani, nu am pierdut nimic in viata reala, dar nu am vrut sa inceapa jocul sa fie parte din viata mea, ca sfat va spun ca jocul asta va mananca foarte mult timp si daca nu il tratezi ca atare, te face sa uiti de lucrurile simple din viata ta.Dar fiecare face ce vrea cu timpul si viata lui.Va salut.

Hai ma Catalin :lol:, e iarna si activitati de aer liber canci, si joc doar in wekeend :D.

Partajează acest post

Link spre post

Si ciocolata invelea marmota in staniol si vacile sunt mov si iepurii ii prinzi ascunzandu-te in tufis si facand ca morcovii...omul din tanc il scoti dar tancul din om niciodata :)))

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

Al cincilea TD din garaj cu 2 Însemne de Excelenţă aplicate, sovieticul SU-100! Posted Image

P.S Ca să nu se supere, a primit şi chinezul WZ-131G FT o steluţă!

shot_539.jpg

shot_538.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum