Jump to content
S80iulian

cum a mers azi

Recommended Posts

Eu sunt mai trist decat tine. :( Farmez AMX AC mle. 48 sa iau mizeria de Foch inainte s-o scoata si niciodata n-am fost mai trist decat atat. Cred ca o sa dau in Foch cu free exp ca nu ma vad om altfel dupa grindu' asta.

• Haha 1
  • Content Creator
57 minutes ago, _micKee_ said:

Eu sunt mai trist decat tine. :( Farmez AMX AC mle. 48 sa iau mizeria de Foch inainte s-o scoata si niciodata n-am fost mai trist decat atat. Cred ca o sa dau in Foch cu free exp ca nu ma vad om altfel dupa grindu' asta.

Eu sunt mai trist decat tine, farmez mizeria aia pe 2 conturi :D

• Haha 1
  • Content Creator
1 oră în urmă, _micKee_ a spus:

Care e mai usor de farmat? AMX 48 sau Foch?

Fochul e o mizerie,mi-a mâncat zilele săptămâna asta.

Celelalte nu le cunosc,am ajuns la nouar cu XP free,tot ce am strâns anul ăsta.

Băieții din clan sunt dezamăgiti de linie,așa că dacă ai, bagă XP free,dacă nu ,i-ați nouarul și bagă rezerve sa scapi mai repede de el.

Am vreo 280k free exp de folosit in caz de urgenta, dar prefer sa deblochez tunuri si turele pe tancurile de tier IX. O sa-i dau cu rezerve pana se baga patch-ul si ce ramane va fi din free exp. Cred totusi ca Foch va fi mai comod de farmat decat AMX AC 48.

8 minutes ago, ZamolxisDeus said:

În vreo 3 săptămâni schimbă zecarul,nu te incadrezi in timp...

Îți trebuie 290000 XP de cercetat pt zecar plus senilele 24000.

Folosește tot ce ai să nu intri in criza de timp.

Nu o sa ma incadrez pentru ca sunt prea lenes sa dau numai cu linia asta. :) Si n-am rabdare sau nervi.

Cu o rezerva de 2h scot 35-40k exp. Deci in maxim 20h de joc (10 rezerve) as putea avea tancul. Si asta e fara sa dau dubla zilnica, sau orice x3 sau x5 mai au de gand sa bage pana la patch-ul nou.

• Super Moderator

Prost..imi merge prost...nu scot mai mult de 45% win ratio. Pic in cele mai anemice echipe..partea buna e ca ma folosesc de miscarile lor tampe pe harta si timp ce ei atrag shot-uri inamice eu pot sta linistit si da damage. Am ajuns sa intru pe langa Mausi si E100  in orasul din Ruinberg ( eu cu T62 sau obj.140) si sa dau damage din coverul lor...csf, ncsf. Nu stiu cum joaca unii la wn8 si victorie in acelasi timp...eu trebuie sa joc ori la una ori la alta ; adica ori stau si dau damage cat incape , ori alerg sa scot one-shoturi pentru a castiga ( ex: un Type 5 din echipa mea a preferat sa-si ia 2 bucati si sa loveasca un Jag.E100 cu full damage decat sa-si iroseasca doar 218 din roll-ul proiectilului pentru un E5...care fix atat mai avea....dar na, si-a luat 380 de la E5 si vreo 700 de la Jag, dar a dat si el 500 si ceva in jag...logica)

• Upvote 1