Sari la conținut
Catalin.

Sugestii si reclamatii la adresa moderatorilor

Postări Recomandate

9 hours ago, Cernean Ciprian said:

Apropo Paul vreau doar sa vad cat de barbat esti fata in fata ca daca voiam sa patesti ceva te vizitau ceva prieteni de ai mei . Asa ca pregatestete sa ne intalnim fata in fata gura sparta .... Ne vedem in august

Ai luat-o puțin mai mult in direcția greșită, vezi sa nu te rătăcești pe traseu. Pentru postarea asta meriți un ban permanent. 

Partajează acest post

Link spre post
On 1/22/2019 at 9:08 AM, Anghel Adrian said:

Ai luat-o puțin mai mult in direcția greșită, vezi sa nu te rătăcești pe traseu. Pentru postarea asta meriți un ban permanent. 

nu suport mincinosii si pupincuristi si asta e Paul Enache . A sters intentionat si ma acuzat dupa de altceva desi el a vb ca un nesimtit. Ce te astepti sa imi cer scuze de la un mincinos ordinar care are posibilitatea sa isi ascunda urmele de nesimtire?

Partajează acest post

Link spre post
On 1/17/2019 at 4:17 PM, Redline said:

Am dat odata undo la stergerea primei tale postari ca sa iti arat ca minti in legatura cu “amenintarile”, si o sa mai dau odata daca vrei. 

Ti-am dat kick ca erai prea tare in gura desi doar te avertizasem ca trb respectat regulamentul sau zbori din grup, minteai si m-ai si luat cu amenintari ca ma parasti lu Rares, gen lol, penibil, te plangi de “amenintari” si faci acelasi lucru.  

Ti-am dat ban ca mi-ai dat block fix dupa, din nou, daca citeai regulamentul stiai ca n-ai voie. Mult noroc cu tentativa asta de plangere. 

Ai amenintat ca ma dai afara in loc sa fii politicos sa explici frumos . da stiu ca poti si edita la ce dai restore asa ca laso balta cu dumele.

Partajează acest post

Link spre post

Reclamatie la adresa modului beleaua

Nu prea isi face treaba ca moderator si se dă la barfa cu toti copii pe aici si sa nu mai zic ca mai tine si cu zamolxis in orice situatie că de parcă e la el in clan?🤨

Un moderator nu ar trebui sa tină partea nimanui , dar cu cat vor exista moderatori ca beleaua acest forum v-a avea intodeauna o calitate inferioara

Editat de catalinike

Partajează acest post

Link spre post
4 hours ago, catalinike said:

Reclamatie la adresa modului beleaua

Nu prea isi face treaba ca moderator si se dă la barfa cu toti copii pe aici si sa nu mai zic ca mai tine si cu zamolxis in orice situatie că de parcă e la el in clan?🤨

Un moderator nu ar trebui sa tină partea nimanui , dar cu cat vor exista moderatori ca beleaua acest forum v-a avea intodeauna o calitate inferioara

Beleaua nu mai este moderator de ceva luni....

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, Cpt_Phantom a spus:

Beleaua nu mai este moderator de ceva luni....

O fi da voi restul ce faceti?

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, Catalin. a spus:

Multumim de intrebare, binisor !

Vii cu ceva concret sau nu ?

Da, fă-ți treaba pentru care esti mod....vine rares sa curete dupa tine ca tu esti incapabil sa iti faci treaba, nici nu stiu de ce mai ai functie că la mișto nu te întrece nimeni

Editat de catalinike
  • Like 1

Partajează acest post

Link spre post

@catalinike esti deja nesimtit ... ca de obicei iti sta in caracter . numai te lega de @Catalin. sau vreun moderator de aici ... ei nu stau drepti cand vrei tu ... fiecare dintre noi .. si aici ma refer si noi utilizatorii si ei ca moderatori / administratori au o viata 😉 . daca tot lipsesti un timp .. intai actualizeaza-te si da-ti un refresh .. Catalin anuntase de ce lipseste 🙂 asa ca ... numai arunca aiurea cu vorbe ca fata de mine Catalin si-a facut treaba si o face ca la carte 😉 . 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 18 ore, BBeleaua a spus:

@catalinike esti deja nesimtit ... ca de obicei iti sta in caracter . numai te lega de @Catalin. sau vreun moderator de aici ... ei nu stau drepti cand vrei tu ... fiecare dintre noi .. si aici ma refer si noi utilizatorii si ei ca moderatori / administratori au o viata 😉 . daca tot lipsesti un timp .. intai actualizeaza-te si da-ti un refresh .. Catalin anuntase de ce lipseste 🙂 asa ca ... numai arunca aiurea cu vorbe ca fata de mine Catalin si-a facut treaba si o face ca la carte 😉 . 

Daca moderatori isi faceau treaba aici nu ma refer doar la catalin, ca eu nu sunt obsedat de el daca se spala pe maini sau nu dimineata asa ca tine( asta sa iti raspund la insulta) vorbesc la modul general dar oricum nu are rost

Si vă mai intrebati de ce merge bine treaba in tara asta

Pt ca sunt parlamentari exact ca voi la mentalitate, adica daca isi facea trb cineva de aici zamolxis precum si multi alti scandalagi ar fi fost banati

Dar de.....cine mai intra pe forumul asta pentru informatii despre joc decat zamolxis si " fanii " lui 

Rusine

P.s catalin face multa trb acum decat faceai tu cand erai mod pentru ca tu chiar aveai functia degeaba atunci

Editat de catalinike

Partajează acest post

Link spre post
La 11.02.2019 la 21:41, catalinike a spus:

Da, fă-ți treaba pentru care esti mod....vine rares sa curete dupa tine ca tu esti incapabil sa iti faci treaba, nici nu stiu de ce mai ai functie că la mișto nu te întrece nimeni

Multumesc ca m-ai luminat si ca m-ai facut sa-mi dau seama cat de incapabil sunt sa imi fac treaba si e nevoie sa vina Rares sa curete dupa mine ! Nici eu nu stiu de ce mai am functia, ca ai dreptate, la misto nu ma intrece nimeni..

P.S.: chiar...de multe ori nici nu ma spal pe maini dimineata, nici pe parcursul zilei si, uneori, cu saptamanile.

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

@catalinike am înțeles reclamația și o să țin cont, nu ajută că te apuci să arunci cu stereotipuri în stânga și în dreapta.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...