Jump to content
Emil

Despre farming WN8/crestere eficienta/imbunatatire statistici

Recommended Posts

Poate e ceva normal si sunt eu scrantit la cap, dar va rog sa-mi dati o explicatie logica la poza urmatoare. Exclus intratul la "numaratoare" sau baliverne de gen coincidenta... Este un hack nou sau doar o facilitate a jocului care mi-a scapat? : SLOBBER : (primii 4 jucatori sunt din acelasi clan) Este prima data cand remarc chestia... mi-a atras atentia cooperarea  cu care au sarit pe mine in timpul jocului... cine stie de

cate ori am intalnit mizeria asta... si am spus ca indiferent de MM nu trebuie sa am pretentii... (pe dreak). Si vorbim de retete de crestere in

statistici...

Asta inseamna sa fii mafiot... : COOLGLARE :

Da, este un hack nou care te da in echipa cu altii din clan sau care te lasa sa faci plutoane de 4 sau 5 jucatori. Ti-a scapat... probabil ai intalnit de multe ori treaba asta si nu ti-ai dat seama. Hackerii draculu'... nu puteau sa dea la numaratoare ca orice jucator normal...

Sigur nu glumiti? Sa stiu la ce sa ma astept... mi se pare ireala treaba... se vede si din poza: 51.000 jucatori pe server 2 la acea ora. Mare de tot "potriveala"...

Sigur nu glumiti? Sa stiu la ce sa ma astept... mi se pare ireala treaba... se vede si din poza: 51.000 jucatori pe server 2 la acea ora. Mare de tot "potriveala"...

Mane, eu am intalnit si jocuri cu peste 10 din acelasi clan date la numaratoare. Sunt 50.000 de jucatori online, dar tu chiar crezi ca toti aia 50.000 apasa battle in acelasi timp? O lupta dureaza in medie 8 minute din 15, iar daca imparti 50.000 la 8*60 (secunde) rezulta un numar de 104 jucatori care apasa butonul de battle in aceeasi secunda. Si inca n-am luat in considerare faptul ca multi stau afk in garaj sau ca joaca la tier diferit.

• Upvote 1

Recomant contactarea celor din FAME, se pare ca ei stiu de unde se poate face rost de acest mod pack.

Un mod foarte util pentru a terminat misiunile T22-ului.

Dane tu te plangi de 4, eu am vazut 17 din acelasi clan in acelasi meci si era seara cand sunt multi on. Am incercat si noi de cateva ori si am prins maxim 8 in acelasi meci, deci 4 ..." e pantaloni scurti".

Ca o consecinta a alarmei false de mai jos, moderatorii wotromania cauta acum cu înfrigurarea modhack-ul care te lasa sa faci pluton de 16 jucatori. Trebuie sa fie pe undeva si trebuie neaparat impartasit sarmanilor jucatori romani ...

Probabil ca raspunzi la o ironie cu alta mai de prost gust doar din obisnuinta.

si daca vine vreun moderator sa "dea cu paru" sigur se gasesc unii care sa inceapa sa planga, ca mememe, ca bla bla bla, etc , samd, ca iar sterg si editeaza ce nu le comvine. Unii la discutii despre tancuri, echipamente, tactici si altele strict despre joc, nu se inghesuie, dar la raca... sunt tatici, abia asteapta sa zica unu ceva si gata ,hop pe el.

Skorpion G o sa fie rebalansat la WN8 in curand. Asa se intampla cu toate tancurile noi introduse in joc...

Pana una-alta, eu farmez WN8 cu... IS-3... :lol: