Jump to content
S80iulian

E 50 ( tier 9)

Recommended Posts

• Community Contributor

da e50 vs is( poate nu sm intrat eu cum trebuie in el) . Acum ma bagati la cheltuiala, tre` sa dau echip jos si sa pun altele, dar daca trebe` asta e e ne conformam. Multumesc pt sfaturi.

• Membru Activ

Tunu de sub turela l-am luat ca n-am avut ce face, primul tun e slab tare mai ales pt Tier X, apoi am luat motorul, turela si apoi senilele ca sa scap de "dracu pe pamant" de E50 stock(de mentionat ca am folosit modulul ala care da 10% load capacity) ca de nu muream cu zile. Deci ultimul tun e cel mai bun, cu celelalte trebuie sa stai de tras ca sa faci Wn8 pt ca nu dau decat 200-250 DMG.

Sincer asta si Centurion I stock mi s-au parut cele mai bomba, cel putin cu asta tot mai misti ceva da Centurion ii prastie in cel mai propriu sens posibil pana nu ii pui turela si tun.U

UPDATE: i-am pus ultimul tun ieri si acum este super-mega-extra fain E50-ul, sincer este unul dintre cele mai bune tancuri de Tier IX cu care am jucat pana acum

• Community Contributor

deci am facut bine ca am stat pana am reusit sa il fac ful din prima. nu stiu cum e cu celelalte dar cu ultimul... o sa imi para rau dupa el mai trag de 130k de mii si gata, cred ca pana vineri trec la zecar,sper.

• Membru Activ

UPDATE: i-am pus ultimul tun ieri si acum este super-mega-extra fain E50-ul, sincer este unul dintre cele mai bune tancuri de Tier IX cu care am jucat pana acum

pai este tunul de pe E50M doar ca acolo are penetrare mai mare.

oricum e super tunul. precizie, penetrare orice.

daca esti top tier faci macel.

asa cu zece nu prea ai sanse sa iei bounce-uri. dar la 50M e alta treaba. e tancul meu favorit dupa T54E1.

• Upvote 1
  • Membru Activ

Inca o chestie legata de E50. Este unul dintre cele mai bune tancuri pentru farmat WN8. Mai bun decat E50M.

ca ai tunul de zece si faci mult dmg cu el? banuiesc ca asta e argumentul.