Jump to content

Recommended Posts

kKPyXzo.jpg

Avand in vedere ca ne-am lasat de a juca in ESL, din simplul fapt ca ne-a ajuns cei doi ani plini de reusite si esecuri. Prin acest video doresc ca si celelalte echipe care abia se construiesc sa aiba un "model" din care sa se inspire.

Mult succes!

• Upvote 2

Era un mare + sa va inregistrati - moduri.

Stii bine ca in ESL se joaca vanilla, cel putin asa jucam noi. :)

Am pus si la descrierea videoului: 

This mods wasn't used in eSports competition. 

Thanks for understanding!

Stii bine ca in ESL se joaca vanilla, cel putin asa jucam noi. :)

Am pus si la descrierea videoului: 

Eu ma refeream la calitatea video-ului

Eu ma refeream la calitatea video-ului

Am inteles ce doresti sa subliniezi, dar totodata am vrut sa subliniez ca acele moduri nu au fost folosite in eSports. (se mai gasesc niste jucatori sa infloreasca)

Cred ca am vazut filmuletul mai demult. Parca si atunci am comentat ca nu este afisat mini-map-ul, in aceste conditii nu este asa de instructiva pe cat mi-as fi dorit.

Succes!

Cred ca am vazut filmuletul mai demult. Parca si atunci am comentat ca nu este afisat mini-map-ul, in aceste conditii nu este asa de instructiva pe cat mi-as fi dorit.

Succes!

Pai daca nu mai avea loc de Cheats pe ecran?:)) Unde sa mai puna si minimapu

:)), era gandit sa nu vedeti plasarea pe harta. xD

Exact aia era tot ce conta intr-un videoclip legat de: ,, sfaturi pentru eSports" .. partea tactica e cea mai importanta.. nu cum se foloseste auto-aim pe 13 90 ^_^

Exact aia era tot ce conta intr-un videoclip legat de: ,, sfaturi pentru eSports" .. partea tactica e cea mai importanta.. nu cum se foloseste auto-aim pe 13 90 ^_^

Eu zic sa-ti vezi de alte topicuri.  : PRETTINESS :  : OOO :

Eu zic sa-ti vezi de alte topicuri.  : PRETTINESS :  : OOO :

Omul doar exprima o parere personala... nu trebuie sa fim rai... :)

Pai daca nu mai avea loc de Cheats pe ecran? :)) Unde sa mai puna si minimapu

Cata rautate...

Am inteles ce doresti sa subliniezi, dar totodata am vrut sa subliniez ca acele moduri nu au fost folosite in eSports. (se mai gasesc niste jucatori sa infloreasca)

Cel putin acel zoom si distancing the camera au fost folosite la replay. Ca s-a folosit pentru un filmulet de pus pe youtube un pc cu ceva moduri e altceva. AAA... nu sunt jucate in ESL? Mea culpa... Astea nu sunt jocuri de vanilie... mai multa cacao acolo... Mie imi place asa colorat, dar nu-mi duce laptopul chiar orice. O mare diferenta este ca mie imi place ochiul lui Sauron... nu capatzana aia de mort. Platesc pentru el 2 ani ban ESL si 1 saptamana WG. Daca pe cei din ESL i-am inteles... ceilalti mi-au papat 1 saptamana premium doar ca Turtle a zis asa... fara alta explicatie.

Inca mai caut...

Omul doar exprima o parere personala... nu trebuie sa fim rai... :)

Cata rautate...

Cel putin acel zoom si distancing the camera au fost folosite la replay. Ca s-a folosit pentru un filmulet de pus pe youtube un pc cu ceva moduri e altceva. AAA... nu sunt jucate in ESL? Mea culpa... Astea nu sunt jocuri de vanilie... mai multa cacao acolo... Mie imi place asa colorat, dar nu-mi duce laptopul chiar orice. O mare diferenta este ca mie imi place ochiul lui Sauron... nu capatzana aia de mort. Platesc pentru el 2 ani ban ESL si 1 saptamana WG. Daca pe cei din ESL i-am inteles... ceilalti mi-au papat 1 saptamana premium doar ca Turtle a zis asa... fara alta explicatie.

Inca mai caut...

:) Ai si tu grija ce folosesti pe viitor, intreaba-l pe cel care se ocupa de banari, ce poti folosi si ce nu (pe random), in ESL mai toata lumea o sa-ti raspunda sa joci cu vanilie si fara ciocolata milka.

:) Ai si tu grija ce folosesti pe viitor, intreaba-l pe cel care se ocupa de banari, ce poti folosi si ce nu (pe random), in ESL mai toata lumea o sa-ti raspunda sa joci cu vanilie si fara ciocolata milka.

Stiu.

Si folosesc mult mai putin ca altii care se dau zmei. Am putut sa observ pe pielea mea multi "asi" care folosesc reloading enemy time si aimbot to weakspot.

Daca insisti am sa fac o lista cu replay si nume cu cine o sa ma mai intalnesc... dar poate imi dai un premiu... asa moca... nu merita efortul. Cand nu merge imi vad de altele.

Si cum iti dai tu seama ca ala are reload pt enemy sau aim bot?

Ghici.

Un exemplu... studiaza peekaboo.