Jump to content
Emil

Misiuni personale (StugIV - T28HTC - T-55A - Obj.260) - cum le finalizam

Recommended Posts

Mi-a iesit cu e100 ,dar cu mare ajutor la o numaratoare, (a tras un coleg 3sau 4  magazii cu t57), chestia e ca dupa ce m-am chinuit sa o fac mi-a mai iesit de 3 ori tot cu e100, dar fara sa ma stresez, asa pur si simplu si fara nici un ajutor.

Iar cred ca imi scapa ceva.Mi-au dat cate 2 zile premium pentru fiecare misiune SPG 13 si SPG 14 la T55A in total 4 zile pentru 2 misiuni,dar zice o zi premium pentru fiecare.WTF.

shot_005.jpg

shot_004.jpg

Edited by haua26

Acum 38 minute, S80iulian a spus:

Probabil pt ca a fost facuta cu "onoruri".

Pai si la cele de la 260 de ce nu mi-au dat cate 4 zile la fiecare misiune daca le-am facut cu onoruri?Acolo scrie clar 1 zi pentru cele de la t55 si 2 zile la 260,pe cand la t 55 am primit cate 2 zile.:SURPRISE:

shot_007.jpg

Edited by haua26

Nu stiu cum e pt 260 ( inca mai am ultima la usoare pt t55), poate s-au pacalit ei , zi si tu  "sarumana' " si asta e. Lasa-i ca nu saracesc ei pt doua zilein plus pe care le-ai primit moca. Sau poate e ceva din cauza noului up-date.

• Upvote 1

Tocmai asta cred si eu, ca s-au pacalit cumva, toate 4 misiuni le-am facut intr'o ora, aproape una dupa alta.Nu am explicatie. 

pt T55 recompensa pentru conditia principala: 2000 free xp + 1 zi premium (1 ala mare si galben), iar recompensa pt. conditia secundara inca o zi premium. in total 2000 free xp si 2 zile premium pe fiecare din misiunile alea doua daca le faci cu onoare.

pt. 260 recompensa pentru conditia principala: 4000 free xp + 1 modul (cred ca stabilizator), iar recompensa pt. conditia secundara 2 zile premium. in total 4000 free xp, un modul  si 2 zile premium daca o faci cu onoare.

Edited by NiseriuS
  • Upvote 1

Acum 13 minute, NiseriuS a spus:

pt T55 recompensa pentru conditia principala: 2000 free xp + 1 zi premium (1 ala mare si galben), iar recompensa pt. conditia secundara inca o zi premium. in total 2000 free xp si 2 zile premium pe fiecare din misiunile alea doua daca le faci cu onoare.

pt. 260 recompensa pentru conditia principala: 4000 free xp + 1 modul (cred ca stabilizator), iar recompensa pt. conditia secundara 2 zile premium. in total 4000 free xp, un modul  si 2 zile premium daca o faci cu onoare.

Ai de pana mea, acum am vazut ca si pentru secundara da premium,am crezut ca s-au păcălit, dar na' e duminica si inca dorm :SURPRISE::STARTLE:

Uite de asta e bun forumul, ca ne mai ajuta pe unii care dormim. 

Edited by haua26
  • Upvote 1

Au schimbat MM-ul dar au lasat acelasi misiuni. Acum este aproape imposibil sa obtii obj 260.

LT-7, MT-7 si HT-6 sunt misiuni imposibile.

Acum 1 minut, Anghel Adrian a spus:

Au schimbat MM-ul dar au lasat acelasi misiuni. Acum este aproape imposibil sa obtii obj 260.

LT-7, MT-7 si HT-6 sunt misiuni imposibile.

Exact, am tot incercat sa fac ultimile 4-5 misiuni ramase ptr.260 si nu mai reusesc.