Jump to content

Recommended Posts

doresc sa ma alatur unui clan cu oameni doritori de plutoane,companii,echipe,deoarece numai asa pot invata mai multe si a-mi perfectiona jocul.Momentan am 9 tankuri tier 10,am mai jucat in clanwars cu rezultate modeste,de aceea doresc un clan serios care vrea ceva.

sig@509111849-costymaximus@eu@89@2@01111

Salut,

Daca doresti, te asteptam cu cea mai mare placere in academia clanului TA-RE, clanul CADET. Sunt jucatori de Clan Wars zilnic activi si folosesc strategiile clanului TA-RE. Joaca impreuna cu TA-RE, plutoane, team battle si companii si folosesc aceeasi adresa de TS3 cu cei din TA-RE.

Mai lucrezi acolo putin la damage-ul pe tancurile de nivel 10 si eficienta generala, iar dupa aceea te asteptam cu cea mai mare placere in clanul TA-RE.

Bafta!

sunt constient ca momentan nu am pregatirea pentru a intra in clanul TA-RE,dar poate in clanul CADET sa imi pefectionez tehnica de lupta.Astept invitatia.

daca esti constient ca nu erai bun pentru TA-Re laudarosii, imi inchipui ca nu era necesar sa apara din nou si sa iti spuna ca nu esti bun pentru clanul lui, tind sa cred ca erai mult mai multumit daca aprea un clan care sa-ti dea mesaj ca te recruteaza nu sa-ti spuna si tie din nou ca si altora ca nu esti bun!

daca esti constient ca nu erai bun pentru TA-Re laudarosii, imi inchipui ca nu era necesar sa apara din nou si sa iti spuna ca nu esti bun pentru clanul lui, tind sa cred ca erai mult mai multumit daca aprea un clan care sa-ti dea mesaj ca te recruteaza nu sa-ti spuna si tie din nou ca si altora ca nu esti bun!

Este bun pentru CADET si o sa fie bun si pentru TA-RE in cel mai scurt timp posibil. Sa-mi fie cu iertare, dar postul tau suna a frustrare...

Ia incearca sa aplici pentru EFE, FAME sau KAZNA. Pe langa refuzul lor, o sa si rada de tine si o sa-ti zica toate cele, la modul cel mai grosolan. Asta ca sa vezi ce inseamna clanurile cu adevarat bune. Daca nu ma crezi pe cuvant, incearca!

P.S.: costymaximus, bine ai venit in clanul CADET. Sper sa-ti placa si sa fi multumit.

Bafta!

Salut poti veni in clanu [RODK] Romanian Dirty Killers unde jucam team batlle antrenamente zilnice si plutoane

Recrutam jucatori de +18 ani cu minim un tier 6 full si tier 8 full pentru team battle si cat de curand debarcari la greu in TW .In cazul varstei se mai fac si mici exceptii, in functie de fiecare caz Comunicarea in joc se face cu TS3 .
Va asteptam sa luati legatura cu mine pe facebook pentru a intra in clan sau sa aplicati pentru clan aici http://worldoftanks.eu/community/clans/500037803-SPIR/
Va asteptam sa petrecem lupte frumoase impreuna!

Adresa mea de facebook Antal Danutz pm!

Salut poti veni in clanu [RODK] Romanian Dirty Killers unde jucam team batlle antrenamente zilnice si plutoane