Jump to content

Recommended Posts

down  B)  !!!!!! La pretentiile astea, nu cred ca exista vreun clan romanesc care sa le incorporeze in totalitate. Sfatul meu : fa-ti propriul clan, asa cum vrei !!!!

• Upvote 1

care pretentii?doritor de plutoane,echipe,etc. +clanwars(cand se poate),astea sunt pretentii?atunci de ce mai intri in clan,random poti juca si fara clan

Stimate domn, daca e sa ma iau dupa poza de la avatar si anuntul postat la inceputul topicului, deduc ca sunteti o persoana matura,cu un anumit grad de cultura generala, datorat anumitor conjuncturi in care v-ati aflat de-a lungul vietii, deci aveti posibilitatea intelectuala de a extrage si sintetiza in mod logic ideile principale ce reies din discutiile de pe acest topic. Astfel, veti putea intelege in mod corect ce am vrut sa spun !!

P.S. : Daca poza de la avatar nu va reprezinta, pica si ce am scris mai sus !! Mult succes  in continuare !!!

• Upvote 1

Stimate domn, daca e sa ma iau dupa poza de la avatar si anuntul postat la inceputul topicului, deduc ca sunteti o persoana matura,cu un anumit grad de cultura generala, datorat anumitor conjuncturi in care v-ati aflat de-a lungul vietii, deci aveti posibilitatea intelectuala de a extrage si sintetiza in mod logic ideile principale ce reies din discutiile de pe acest topic. Astfel, veti putea intelege in mod corect ce am vrut sa spun !!

P.S. : Daca poza de la avatar nu va reprezinta, pica si ce am scris mai sus !! Mult succes  in continuare !!!

Nu am postat aici pentru a m-i se face analiza phihologica pe baza pozei de avatar,ci pentru un lucru foarte simplu,m-am saturat de jucat random.

Daca nu gasesc un clan in care ponderea sa o detina plutoanele,companiile,teambatle,nu-i nimic,voi continua ca pana acum,nu este cazul sa o dam in filozofia psihologica a fiecarai postari,deci te rog fara recomandari de genul ”fa-ti clanul tau”.Consider ca am tot dreptul sa postez in speranta ca voi gasi o oferta de recrutare,daca era sa-mi fac propriul clan,il faceam pana acum,dar pentru a conduce un clan iti trebuie timp destul de mult(in special seara)ceea ce eu nu prea am(lumea mai si munceste :) ),cu toate ca intru zilnic pe joc,sunt perioade cand nu pot seara(cand este activitate mai serioasa,clanwars,etc.).

P.S. Poza de la avatar este a mea,nu umblu cu ”fake-uri” :) .Succes tuturor la killuri!

• Upvote 2

Salut, poti intra in EROYY, o sa ai mereu cu cine juca plutoane, lupte pe echipe, fortareata, cw. In plus, o sa inveti noi strategii si tactici de lupta.

Salut, poti intra in EROYY, o sa ai mereu cu cine juca plutoane, lupte pe echipe, fortareata, cw. In plus, o sa inveti noi strategii si tactici de lupta.

Vorbesti de EROYY sau EROII legat de Clan Wars, fortarete si tactici de lupta???

Vorbesc de EROYY , vreau sa mai strangem cativa jucatori si de la 1 sept sa ne punem serios pe treaba. Chiar daca clanul nu are statistici bune, avem cativa jucatori care stiu jocul, care ii pot invata si pe ceilalti, iar daca acestia vor asculta sfaturile care le primesc, sunt sigur ca se pot obtine rezultate.

Din proprie experienta iti spun ca oricat ti-ai bate capul, tot sunt multe personaje pentru care iti bati gura de pomana. Daca nu vor sa isi imbunatateasca stilul de joc, si joaca "just for fun", adica nu prea ii intereseaza ce se intampla in jurul lor, nu prea ai ce face cu ei. Vor fi carne de tun carora oricat ai incerca sa le explici despre side scrapping, sa nu iesi cu lateralul, despre fiecare tanc in parte, plusuri minusuri, tot nu o sa bage la cap ceea ce le zici. Ai sa joci cu ei si ai sa ii vezi in continuare ca ies cu lateralul chiar si la 12-13 k lupte, atunci cand faci un push, ei se dau in spate ca le este frica sa isi ia o lovitura, refuza categori sa isi ajute coechipierii, etc. Si culmea este ca tot ei sunt de cele mai multe ori cu gura mare, refuzand categoric sa inteleaga ceea ce au gresit.

Eu iti doresc bafta, si rabdare multa. Nu sunt toti asa cum am descris eu mai sus, dar.... acele cateva specimene care le ai de genul acesta, iti vor scoate peri albi. Have fun, si tine minte "rabdare si tutun".

Esti in eroyy vad.

La urmatoarea tura, vezi anuntul 1ADRM de pe pagina clanurilor.