Jump to content
RARES

Printuri din joc

Recommended Posts

Acelasi B-C 25 t AP... 3 semne pe tun puse dupa 186 meciuri, echipaj cu 2 skill-uri... Pacat ca n-am de gand sa-l pastrez... :)

In ultimul meci am facut 6,4k spot pe Prohorovka, baza de jos (aia de unde se face mai greu spotul), tot spotul l-am facut de pe linia 1 (boschetul dintre cei 2 stalpi de telegraf, pentru cei cunoscatori)... :D

shot_003.jpg

shot_004.jpg

shot_005.jpg

• Upvote 4

Indiscutabil, cea mai mare satisfacţie din jocul acesta este atunci când reuşesc să distrug (toate) artileriile inamice... :lol:

shot_487.jpg

shot_486.jpg

shot_485.jpg

shot_484.jpg

Chinese junk back in business... 121 ciomageste inamicii fata-n fata...

shot_009.jpg

shot_010.jpg

• Upvote 4

domnul em_il mare jucator de la Dacus( e clan romanesc Dacus)? Ma rog...nu prea i-am vazut pe mapa...clanul dacus joaca doar la antrenamente?!

• Confused 1

16 hours ago, ispitame30 said:

domnul em_il mare jucator de la Dacus( e clan romanesc Dacus)? Ma rog...nu prea i-am vazut pe mapa...clanul dacus joaca doar la antrenamente?!

Era o smecherie daca te "luai"  de el ca jucator - slab ce este. Nu am inteles ce are calitatea jocului lui Emil cu rezultatele clanului Dacus.

Crede-ma ca nu am afinitati pentru nici un clan , dar unii jucatori au ceva aparte  , ca valoare

• Thanks 1

SuperPershing - 3 semne pe tun :D

Ultimele 20 meciuri a trebuit sa joc tancul la peste 2.200 damage mediu dat pe lupta si peste 500 damage mediu din spot. Si la cat de lent e tancul asta si ce MM are (aproape toate luptele 5 tier 9 + 10 tier 8), ma mir ca mi-a iesit...

shot_004.jpg

shot_005.jpg

T26E4.jpg

• Upvote 1

Un alt meci bun cu acelasi TD de kkt... Nici de data asta nu mi-a dat AS-ul...

shot_001.jpg