Jump to content
Mace Windu

caut jucatori ptr. pluton

Recommended Posts

Salut, cmgamesro in joc, am firefly si in 1, 2 zile imi iau si challenger, am si skype :)

dupa cum s-a mentionat intr-o postare mai sus,skype nu prea se leaga cu wot,si in plus eu nu folosesc skype deloc

Edited by Mace Windu

Plutone se poate juca acuma si in radom fara probleme ,sau nu ai macar 2 prieteni in lista ta cu care joci ,imposibil -Multa Bafta !!!

Aaa si cu SKYPE ,NU e prea la moda in WOT ,sunt destule TS gratuite unde iti poti face canalu tau cu parola ..

Nu te prea intaleg ce doresti anume un tort pe tava si sa fie mestecat de o gagica ....cam asa suna ce doresti ...

Sper sa gasesti cu cine sa joci plutoane ,Mult Noroc !!! 

Edited by Undecover

nu-ti face griji,fac plutoane cand timpul imi permite.

nu vad legatura intre numarul de clanuri si plutoane.

ca o curiozitate a ta,de aia am parasit unele clanuri,din cauza ca plutoanele erau aproape inexistente......asa ca poti continua ”numaratoarea” : SLOBBER :

signature.png

clauri fara plutoane ?? nu am auzit ... !!

clauri fara plutoane ?? nu am auzit ... !!

ehee.....si cate sunt,nu are rost sa dau nume.In fond wot este doar un joc,fiecare e liber sa joace cum vrea-random,pluton,tb.

Eu gandesc ca de aceea se intra intr-un clan,pentru activitati de acest gen,nu pentru o emblema(sigla)pe tank.

Bafta la killuri in continuare!

signature.png

...in continuare sunt surprins .In ultimul timp nu am mai avut timp de joc ,dar cand intru ,mereu sunt inv la echipa ,plutoane ,antrenament .Pe la 8 cand intru ,eu ,ma intreaba cei care au tancuri de crescut "hai la un pluton " ,hai - apoi mai tarziu dam cu cele mari ,dupa ce ne saturam de echipe si alte magarii .noi mai mult cu distractia ! Dar de obicei jucam impreuna ! Daca nu te bagi la gramada ,sa ti cunosti colegii ,sa faci prietenii virtuale ,sa mai asculti oful la unul si la altul ...la ce naiba sa mai stai intr un grup ? Bafta si spor man ;) la ce vrei tu ,nu neaparat la joc !

...in continuare sunt surprins .

imi pare rau ca ramai surprins.....poate sunt eu mai ”ghinionist” si nimeresc cu ”randomisti”

pentru cunostinte,povesti si prietenii virtuale exista alt gen de siteuri,eu doresc doar sa am cu cine da un pluton,sh,etc.

Bafta in continuare la killuri!

Salutare, daca mai este deschis topicul, si eu caut parteneri de pluton fara pretentii de "pro", nu sunt cine stie ce jucator dar nici nu imi bat joc , tier 5-6-7 uneori 8, nick in joc NevadaGold. Daca se poate 18+ ani si putina maturitate. Merci !

Acum 23 ore, dimise a spus:

Salutare, daca mai este deschis topicul, si eu caut parteneri de pluton fara pretentii de "pro", nu sunt cine stie ce jucator dar nici nu imi bat joc , tier 5-6-7 uneori 8, nick in joc NevadaGold. Daca se poate 18+ ani si putina maturitate. Merci !

Vad ca ieri ai intrat intr-un clan international. Cand te plictisesti acolo ce ai spus mai sus gasesti la noi. Nu suntem pro, dar nici nu ne batem joc. Partea frumoasa este ca nu ne scoatem ochii la esecuri.

La 05.10.2016 la 17:04, dimise a spus:

Ti-am trimis mesaj pe joc,te astept la pluton

Acum 5 ore, Schiopzor a spus:

salut! doresc sa fac parte dintr-un clan. Sunt incepator, max tier 5, 54% wr, nicK: Sch_tm

Cred ca ai gresit topicul,aici este anunt pentru ”plutoniada” nu pentru recrutare.

Bafta la killuri in continuare.