Sari la conținut
Yndy_

World of Warplanes pentru jucatori de WOT

Postări Recomandate

Uneori :)

Ieri de exemplu nu a fost acel "uneori" > ca mi-o expirat contul premium si mi-o trebuit sa mai bag ceva gold..

WOWS / WOWP / WOT - tot un drac la capitolul oferte

Partajează acest post

Link spre post

Uneori este uneori...

Azi de exemplu exista in WoWp:

- 7 zile pr. + 5000g = 86,60

- 90 zile pr. = 104,85

Acum nu incurajez pe nimeni sa arunce cu banii pe asa ceva, dar care vrea s-o faca... nu gaseste oferta in WoT. Mai bea o bere sau mai haleste o ciocolata in banii aia de acolo...

Partajează acest post

Link spre post

Ok, am inteles, intrii la premium shop pe wowp - cumperi - si iti apare automat pe cont ce ai cumparat (presupunand ca nu cumparam avioane, ci doar gold + premium time) - sau trebe sa te loghezi si pe wowp? Ca io am dezinstalat wowp-ul ca ma enerva..

Partajează acest post

Link spre post

Este vorba strict de premium shop WG. Nu cred ca te apuci sa-ti cumperi avioane daca nu te intereseaza.

Eu nu-mi cumpar masina de tuns iarba daca locuiesc la bloc... :)

(PS: stiu pe unii viz-a-viz care asta au facut... ca sa-i dea o utilitate au terminat  toti trandafirii din gradina si un Magnolia vechi de 25 ani... era un adevarat simbol al locului copacul ala cand inflorea... i-au pus benzina la radacina, apoi au semanat iarba... cand si cand... adica foaaaarte rar bazaie cu masina aia... ca apropo...e electrica :) de nu poti sa te odihnesti dupa o zi de munca... iti vibreaza creierul ca telemeaua proaspata. In rest e ceva galbui si neingrijit... Si daca vrei sa stii ce numar au la masina sau de unde au aparut n-am sa-ti spun. Iti spun doar ca de Paste Bucurestiul parea pustiu... toti "bucurestenii" s-au dus acasa! Nu si Miticii... :(

Edit: am aflat azi (sf. de mai) de la administratorul nostru cum se numea individul si faptul ca s-a mutat... sa-l f*t* cainii de pro*tan pe unde s-o duce!

PS: d'aia era liniste...

Partajează acest post

Link spre post
Acum 10 ore, holyoldman a spus:

Eu nu-mi cumpar masina de tuns iarba daca locuiesc la bloc... :)

:blink: ?

Seriooos?

Orice om prevazator, are-n casa un tractor!

Asa ca io am atat cositoare (pe benzina) cat si fierastrau (tot pe benzina). Asa, preventiv, ca nu se stie niciodata

:)

Partajează acest post

Link spre post

Fresh Start

108.32 lei  153.87 lei

-30%  Available for you: 1

Gold: 7,500;

Premium Account: 30

Are you new to the game? Are you returning after a long absence? Or are you just looking to fill up on essential resources? No matter what the case may be, this package has you covered with an entire month of Premium Account and an almost ludicrous amount of Gold!

Goldul si premiumul valabile si in WoT.

Partajează acest post

Link spre post

Gold and Premium

171.05 lei / 285.10 lei

• Premium Account: 180

• Gold: 6.000

Ambele valabile in wot.

(Premium: 180 days / 203.18 lei)

(6000 Gold / 96.01 lei)

Partajează acest post

Link spre post

Pentru cei 1% din cei 1%:

PCPWOWP2

(din pacate alte 2 coduri au expirat pe perioada"suspendarii"... sper sa vi le fi cules din alte surse)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.