Jump to content
zip023

Salut ,Caut un clan !

Recommended Posts

Sunt jucator de nivel mediu "parerea mea" , joc de 3 luni pe contul acesta dar am jucat mult tip pe un alt cont ( unde am incercat diferite tancuri.diferite clanuri ) Cel mai mare tanc e de tier 8. Pentru mai multe detali acesta este contul meu :cmariusc.Va multumesc ,astep un raspuns si sa vorbim in private mai mult ,Salut

Gabriel stiu ca iti doresti jucatori in clan si multumesc de invitatie dar eu astep alte invitati de la alte clanuri mai bune ...!

ma eu am vrut sa te ajut. tu ai doar un tier 8 in garaj nu stiu ce clan mare o sa te ia. clanul asta este format de 2 zile, este clan frate cu RSGR, care are acun 96 de jucatori. este un parteneriat. tu alegi. bafta

Poti aplica la clanul GETII. Este clan de jucatori incepatori si medii. Tier 8 minim in garaj este obligatoriu, 18 ani si folosirea de TS3.

Salut ,din cate stiu voi sunteti impreuna pe TS cu mai multe clanuri stiu ca fiecare iti vede de clanul lui dar cu parere de rau nu voi aplica ,multa bafta si multumesc mult orcum ,salut

Ca sa fiu sincer stiu cum este acolo am fost in S9 pe un alt cont ,clanul tau nici nu facea parte din comunitate pe atuncea si de aceea nu place acolo ,multumesc mult si va urez multa BAFTA  ca la toate clanurile RO..salut.

Legionnaires

de cateva saptamani tot caut clan si nu mai placut nicaieri si asa l-am rugat pe un prieten  sa ma ajute ,"el a spus de clanul din care am iesti azi", fiinca nici acolo nu place ,ce spui pot sa incerc si la voi te rog frumos, daca nu pana nu fac X nu mai intru nicaieri ,m-am saturat sa tot incerc si sa schimb atea clanuri [ am schimbat la nr  4 ,5 clanuri offf ] ce spui in cele din urma pot sa vad cum este si la voi ? astept un raspuns ! ms mult ,Salut

Legionnaires

de cateva saptamani tot caut clan si nu mai placut nicaieri si asa l-am rugat pe un prieten  sa ma ajute el a spus de clanul din care am iesti azi fiinca nici acolo nu place ,ce spui pot sa incerc si la voi te rog frumos, daca nu pana nu fac X nu mai intru nicaieri ,m-am saturat sa tot incerc si sa schimb atea clanuri am schimbat la nr  4 ,5 clanuri offf,ce spui in cele din urma pot sa vad cum este si la voi ? astept un raspuns ! ms mult ,Salut

Mama, simt ca ma sufoc! Mai pune si tu cate un "." intre propozitii, ca sa iasa o fraza frumoasa si coerenta. Asta ia-o ca pe o critica constructiva si nu ca pe o ironie sau insulta.  :)

Legat de cautarea ta de clan, eu pot sa-ti dau 3 sfaturi:

1. Ia o pauza, joaca fara clan, pana iti mai cresti tancurile.

2. Dupa ce ai indeplinit punctul "1", iti poti relua cautarea de clan si presupunand ca o sa ai tancuri de nivel 10 si statistici imbunatatite, te poti orienta dupa un clan cu cerinte ceva mai ridicate.

3. Daca nici atunci nu o sa reusesti sa rezolvi punctul "2", ramane optiunea finala: fa-ti tu un clan al tau (regulile tale, lumea ta).

Sanatate!