Jump to content
Nece

T110E5

T110E5 sondaj  

52 members have voted

1. 1. Ce echipament folosesti pentru T110E5?

• Enhanced Gun Laying Driver
    • Vertical Stabilizer Mk 2
    • Coated Optics
    • Fill Tanks with CO2
    • Large Caliber Tank Gun Rammer
    • "Wet" Ammo Rack Class 2
    • Improved Ventilation Class 3
    • Large Spall Liner
    • Toolbox
    • Binocular Telescope
    • Camouflage Net
  2. 2. Ce consumabile folositi pentru T110E5?

• Case of Cola
    • 105-Octane Gasoline
      0
    • Automatic Fire Extinguishers
    • Large First Aid Kit
    • Large Repair Kit
    • 100-Octane Gasoline
      0
    • Small First Aid Kit
    • Small Repair Kit
    • Manual Fire Extinguishers

Recommended Posts

Mai domnu' inginer...citeste ce este in chenar...nu ce joci tu si cum joci tu

Citeste propria parere care ai postat-o....sau si acum ma prostesti? ori esti?

TU AI ZIS CA 110E5 E DEFENSIV

E5-ul e tanc de support in random, se joaca ca un medium mai greoi... iar in CW poate indeplinii orice rol, atat ofensiv cat si defensiv. Depinde de set-up echipei.

E5-ul e tanc de support in random, se joaca ca un medium mai greoi... iar in CW poate indeplinii orice rol, atat ofensiv cat si defensiv. Depinde de set-up echipei.

Incearca sa-i explici asta lui Skrto. Fa-ti o programare la el la cabinet...

TU AI ZIS CA 110E5 E DEFENSIV

Skrto, tu intelegi romaneste sau trebuie sa-ti explic de 10 ori: "Tancuri grele de nivel 10 construite pentru joc defensiv sau ca si tancuri de suport"

Sti care-i rolul disjunctiei "sau" in limba romana?

Bine ma...gata m-am lamurit....tu ai dreptate la cate CENZURAT zace in tine....si E100 si Maus sunt tancuri ofensive.

Profa' de romana: "Skrto stai jos, ai nota 2..."

E5 este cel mai BUN/MALEABIL t10 heavy din joc poate indeplini cam orice rol depinde foarte mult cine il joaca dar clar in random nu prea merge sa fi in prima linie.PAREREA MEA

signature.png

• Upvote 1

Ador discuţiile interminabile dintre noi romanii, indiferent pe unde ne întâlnim.

Obligatoriu în cazul în care nu suntem de acord, jignim si căutăm să ne arătăm superioritatea in faţa celuilalt.

Legat de E5, după părerea mea este cel mai frumos tanc hibrid (heavy-medium) din joc, care poate fii folosit pe orice poziţie, exceptând TD si scumbags(arty) binenţeles.

• Upvote 1

Legat de E5, după părerea mea este cel mai frumos tanc hibrid (heavy-medium) din joc, care poate fii folosit pe orice poziţie, exceptând TD si scumbags(arty) binenţeles.

Exceptand si pozitia de bataie in prima linie inca de la inceputul meciului. Si-o ia grav la "tumora" din varful capului... In schimb un tanc de apreciat din toate punct de vedere...

• Upvote 1

Pentru cine are acest tanc este limpede ca nu are ce cauta in prima linie cu el (ma refer la luptele random), T110E5 este un tanc de linie a doua, un tanc de suport, poate cel mai echilibrat heavy de tier 10, pur si simplu ador acest tanc si-l recomand cu caldura.

• Upvote 1

Cand o sa inveti si tu ca mausul si e 100 nu sunt de atac :( te aperi cu ele

Nu stiu daca tu ai jucat vreodata CW sau ceva joc de echipa la nivel 10. Ia spune-mi, cu ce ataci pe Himmelsdorf? Clanurile de top prefera E100 si culmea, nu se apara, ci le folosesc in atac...

In random da, e mai eficient sa te aperi cu E100, sa lasi botii sa vina peste tine...

E 100 si Maus pot fi chiar spotteri foarte buni pe anumite harti, la fel ca si VK7201 - patrol duty for the win! :P

ma frate ca tot e vorba de e5 ,dc aud tot mai des ca pe heavi de 10 si pe e5 se pune coated in loc de ventilatie ,ca vezi doamne ventilatia  de fapt nu ofera 5% ci ofera numai 2,5%

are cineva o informatie mai buna cu privire la chestia asta ?