Jump to content

Recommended Posts

• Membru Activ
  Clanul Ghost Rangers™ recruteaza jucatori dornici de performanta:

Alaturate acestui Clan si vei vedea adevarata valoare a acestui joc, cominicare directa Audio in luptele pe: Plutoane, Echipe, Companii, Speciale dar si Antrenamente !!

- Varsta minima: este bine venit oricine 
- Nu conteaza ce tanc ai in Garaj
- Cei care detin ( *KV-1S* sau *Hellcat* ) vor avea un mai mare avantaj
- Comunicarea in Clan se va face Audio prin *RaidCall*

*Forum Clan*: "Ghost Rangers™"

Contact joc: shacky09, _Primus_ , zuzuelff

Va asteptam cu inscrieri!!

Aplica Pentru Acest Clan!!

emblem_64x64.png

• Membru Activ

salut as vrea si eu sa intru in clanul vostru  inca nu am TIER6  mai imi trebuie putine pucte de experienta  si imi iau KV 1S    AS VREA SA INTRU IN CLAN SA INVAT MAI MULTE      numele  in joc  este rebeca1    merci astept un rasp

• Membru Activ

asteptam jucatori interesati ptr. jocul in Clan cu spirit de comunicare si impartirea jocului pe Companii/Echipe/Plutoane si Antrenamente, va asteptam sa aplicati in clanul nostru s-au cu cereri, specific ca oricare din variante jucatorul va fi prima data verificat pe WOT daca corespunde cerintelor s-au nu.

• Membru Activ

sal revin   am KV 1S    si ma lupt  sa mi iau  un tank de lev7     nu am cont premium     joc  in fiecare  seara  dupa ora  18 00    daca crezi ca acum  indeplinesc conditiile     poate intru  si eu la voi in clan    vreau sa invat mai mult  de la acest  joc     ca jucator     nu sunt  unul bun    dar nici  mediocru    intre    cu tedinte  inspre mai bine :)

• Membru Activ

ok te primim in clan dar inainte de aceasta sa citesti micul regulament al clanului pe care il gasesti AICI si daca esti de acord cu el vei primi invitatia in Clanul nostru, poti sa lasi un mesaj privat dupa ce l-ai citit aici s-au pe wot.