Jump to content

Recommended Posts

Salut . de ceva vreme sunt activ pe twich,si youtube, cautind diversi jucatori cum joaca cu unele tancuri si pozitionare pe diverse mape! m-am apucat de wot datorita lui Emil. el avea pe pagina lui de youtube multe meciuri de cw si fort din diverse clanuri(ACSA.NOS-S,NOS) si pe unde a mai fost el. de acolo am invatat cate cv si   as vrea sa revad acele clipuri, nu sunt de gasit si nici Emil. ce s-a intamplat cu ele? sa lasat Emil de joc?  

UN Admirator!!!!!
  • Upvote 2

Buna seara doamnelor si domnilor, dragi telespectatori !In aceasta seara, la DD in direct doar pe Zero TV , vom incepe un serial nou, dupa ce ne-am lasat de cautat pe Elodia, si anume " UNDE ESTE EMIL". Ii avem ca invitati speciali pe reputatul detectiv particular Chiorpecea Habarnare, pe binecunoscuta clarvazatoare in pipi de pisica si scuipat de rama Baba Manga din satul Hentai si pe reputatul nostru vorbitolog si om de  investigatii la un pahar de vorba invitat permanent, domnul Cocart Muci-Beutisteanu din judetul Vaslui, comuna Afumati, sat Bemsinoi (dumnealui este, in caz de nu-l stiti -

). Inainte de a asculta ce au de spus invitatii nostri, sa preluam informatiile de la cativa telespectatori...le asteptam mai jos, in cadrul acestui topic. Oricine are o informatie despre Emil (chiar si imaginara, ca investigam noi dupa aia) e rugat sa posteze aici. La final, cel ce a oferit cele mai veridice informatii va fi rasplatit cu o sticla de Polar single porumb, 12 years aged in PET .
  • Upvote 3

L-am vazut intr-un Elc amx,se indrepta catre catre un Maus,vroia sa ii de-a ammo rack blown :)) si apoi sa fuga dupa Elodia.

Ps:sper ca nu te superi Emil.

Aham...conform unui ascultator, Emil a fost vazut intr-un ELC (va rugam sa ne comunicati si numarul de inmatriculare, daca se poate), indreptandu-se in viteza catre un Maus, urmand apoi sa fuga dupa Elodia. Stimati invitati, ceva comentarii ??

Chiorpecea Habarnare (detectiv foarte particular) :

- Dom'le, deci ce sa zic, conform dovezilor de pana acum, Emil se pare ca fost vazut intr-un ELC. Eu , ca detectiv si fost militian sef la mine in sat, cred ca ELC vine de la Emil Le Courageux , deci sigur se indreapta catre un Maus.

Baba Manga (clarvazatoare cu ochelari):

- Il vad  pe  insula unde se ascund celebritatile atunci cand se satura de lumina reflectoarelor, se joaca wot impreuna cu Elodia, Bruce Lee si Vadim Tudor. Are un ochi vanat...e din cauza ca i-a dat ammo rack lui Bruce Lee.

Cocart Muci-Beutisteanu (clarvazator in pahar):

- Mofturi dom'le ..mofturi ! Nu conteaza unde e Emil, intrebarea este : Sa trec spirtul prin juma' de paine sau doar printr-un colt ??

Multumesc, stimati invitati ! Asteptam in continuare indicii de la ascultatori, pentru a putea continua ancheta. Tineti aproape !?

• Upvote 1

Aaahahaha... : SHOUT :

Am ajuns vedeta!

@George

Salut . de ceva vreme sunt activ pe twich,si youtube, cautind diversi jucatori cum joaca cu unele tancuri si pozitionare pe diverse mape! m-am apucat de wot datorita lui Emil. el avea pe pagina lui de youtube multe meciuri de cw si fort din diverse clanuri(ACSA.NOS-S,NOS) si pe unde a mai fost el. de acolo am invatat cate cv si   as vrea sa revad acele clipuri, nu sunt de gasit si nici Emil. ce s-a intamplat cu ele? sa lasat Emil de joc?  

UN Admirator!!!!!

Nu mai joc de pe contul Aemilius_Dracula. L-am vandut unui prieten, cu adresa de e-mail cu tot. Mai apoi am sters si canalul de YouTube, cu tot ce era in el. Timpul nu-mi mai perminte sa convertesc si sa incarc replay-uri pe YouTube.

Am un cont nou de pe care joc (vezi in semnatura) si nu ma mai ocup cu YouTube. Daca fac un meci bun, e mai simplu sa postez niste print-uri in sectiunea "Trofee" de pe forum sau sa incarc direct replay-ul pe wotreplays.com si sa postez link-ul.

In schimb, intru zilnic pe forum sa citesc ce se mai posteaza si sa intervin unde am ceva de spus. Asa ca, Emil e tot aici, dar sub o alta forma (un alt cont).

Sanatate.

@George

Daca vrei, pot sa te ajut cu un pluton, sau SH (in cazul in care nu esti in nici un clan). Conduc SH-uri de nivel 8 si nivel 10 si ma dau cu tancul prin random (joc preponderent cu E50M, ca ma ajuta la WN8 :D)

Intrerupem pauza publicitara pentru un anunt deosebit de important: Anumite entitati intervin in aceasta discutie si se dau drept Emil. Nu este adevarat. Repet, nu este adevarat. Aceste interventii sunt facute de agenturili straine, pentru a submina aceasta nemaipomenita investigatie. Vom continua sa il cautam pe adevaratul Emil si il vom gasi.

Chiorpecea Habarnare ( detectiv reactiv) :

- Asa-i ! Il cautam pana il gasim sau nu. Cum sa nu-l gasim daca il cautam pana il gasim.

Baba Manga ( clarvazatoare in ochiul de sticla):

- Eu zic la fel. Il cautam si il vom gasi. Buhuhuhuhuhuuuuuu....vad cu ochii mintii ca joaca pluton de tier 10 cu Elvis si Vadim...e foarte suparat...Vadim joaca cu arty si spumega ca nu nimereste nimic.

Cocart Muci-Beutisteanu ( cuvantator de pahar):

- Deci domnu' Emil, apareti dom'le ce dracu. Stiu ca sunteti mic si va scuipa Base seminte in cap , dar sunteti ditai primarul si va ast.....aaaaa, nu despre Boc era vorba???...ma scuzati....... hac !!