Jump to content
Nicula Mihail

THES vs ARCAN

Recommended Posts

U r funny.

Sunt sigur ca erai unul din principalii vizati la chestia cu gradinita.

Ce credeai ca o sa se intample ? Vii aici si jignesti pe toata lumea iar noi o sa picam pe spate in extaz ? Asta arata cat de disociat de realitate poti fi. 

Urmeaza sfatul asta: 

Emil  daca poti sterge deja topicul asta pentru ca raspunsul mi l-am primit si deja se vorbeste urat sau cu totul despre altceva , multumesc

Ai dat foc la o mana de paie si acum arde toata sura. Stai si uita-te la ce cenzurat ai starnit.

Edited by Emil
fara limbaj vulgar te rog

unu' la mana - multam ca mi-ati dat de lucru cu cenzura, chiar nu aveam ce sa fac in timpu' liber

doi la mana - va comportati de parca aveti 3 ani si v-a luat colegu' de gradinita tractorasu'

hai ma nu ne strica show-ul :))

avem si noi ce citi:))

• Upvote 2

Tizule ! ... ramane cum am spus si nu mai trebuie sa dovedesti nimic !

Daca ,,cenzurat" (Emil ! am cenzurat eu cuvantul sa nu iti rapesc din timp ) ar durea , tu ai tipa tot timpul !

Apropo! In clanul ARCAN au fost in visterie si 260.000 gold .... si nu a disparut nimic din gold fara explicatii clare . In Oxide am auzit ca a cam disparut din Gold cand erai tu pe acolo si aveai parola lui Faraonu !

Norocul tau ca astia din WoT nu cerceteaza furtul ... altfel ai sta tot timpul la locul de munca !

Si daca o iei ca o provocare .... va asteptam la campanie sa vedem ce sunteti in stare .... am sa postez chiar aici primetime-ul ales si primul Task .Sa aveti timp sa va puneti atacurile !

260K , correct , asta explica foarte clar cum s-a impartit , exact cum am zis , pt ca uni colegi ai tai se plangeau ca din mormanul ala de gold la ei a juns foarte putin gen 500-1000 , deci , cine se scuza se acuza este clar ca asa merge treaba acola la voi

cine scrie mult si frumos despre tine primeste dublu , (am incercat sa fiu mai delicat cu-cuvintele )intelegi tu printer randuri ,

sa discutam despre goldul din OXIDE: daca unu cu unretardmintal a facut o afirmatie nu inseamna ca eu am avut vreun amestec in treaba aia , dar de trebuie sa incerci sa te legi si tu de ceva ca sa deviem de la subiec

cat despre task-ul vostru , sunt sigur ca nu o sa te ti de cuvant sau o sa postezi aici in ultimul moment asa ca sa dea bine pt imaginea ta :)

Avem task pe Eyvanekey si am pus bid pe Qom. Ca si directie/zona este pe langa pozitia reala a  orasului Teheran . Acum daca sti putina geografie nu iti va fi greu sa il gasesti

Este destul de devreme sa cauti si sa vezi cum faci bidul ?

• Upvote 1

Deci THES ataca comunitatea ARCAN, mai exact clanul ARKNE .... reuseste sa castige 2-3 lupte ...

Dupa care ARCAN le trage celor de la THES un picior in fund si ii arunca de pe harta.

Si pt asta cei din THES trebuie sa deschida un topic ?!

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...