Jump to content
Nicula Mihail

THES vs ARCAN

Recommended Posts

• Membru Activ

Salutare comunitate 

Cum as incepe aceasta postare ...........

Cu unii stiti clanul THES a avut cateva probleme , acum hai sa jucam si noi CW am intrat langa clanul ARKNE si ghinionul lor le-am luat un teritoriu . 

Mergem sa vorbim cu clanul mare ( ARCAN )  si cica sa le dam teritoriul inapoi daca vrem alianta , si intrebare : are clanul THES curaj sa atace ARCAN-ul ? 
Clanul THES nu da nici un teritoriu inapoi si mesaj pentru ARCAN : puteati veni voi sa vorbiti cand v-am atacat .

Pentru toate clanurile Ramanesti nu aveti incredere in ei sau le dati teritorii gratis .

Raspuns pentru ARCAN lupta cu 13 - 0  si cea cu 9 - 0 nu va convins ca ne tine sa va atacam ? O sa va convigeti cu timpul ca ne tine pana si alianta voastra domnilor ARCAN-i se va plictisi de clanul THES nu  doar voi . 

Succes la joc tuturor si cine vrea sa se alature noua e binevenit .Multumesc 

• Upvote 1
  • Members

Muica ce ii mai baturam, pe aia din arcan elite, desi era meci de CW noi am renuntat la un tanc , adica am zis sa le dam avantaj si la inceputul meciului am tras si am scos o artilerie de la noi, deci arcani elite aveau 1-0 la inceput. Cat credeti ca sa terminat meciu .............. 15-2 pt THES :)) pot pune replay de confirmare

• Upvote 1
  • Membru Activ

Muica ce ii mai baturam, pe aia din arcan elite, desi era meci de CW noi am renuntat la un tanc , adica am zis sa le dam avantaj si la inceputul meciului am tras si am scos o artilerie de la noi, deci arcani elite aveau 1-0 la inceput. Cat credeti ca sa terminat meciu .............. 15-2 pt THES :)) pot pune replay de confirmare

ia pune bre sa vedem si noi!

• Content Creator

Oameni buni, clanurile romanesti trebuie sa mearga impreuna si sa faca aliante intre ele, nu sa se atace!

Toti facem greseli, asa este natia noastra... ne facem rau singuri !

O zi minunata, tuturor ! ;)

• Upvote 1

Pentru ca suntem romani si este normal sa ne ajutam !

"pentru ca asa e normal"

Buna argumentare, jos palaria. Pentru ca asa e normal. LOL!

E un joc mane. Merge sa-ti dai in cap. Nu castiga nici un strain nimic daca 2 klenuri romanesti se pocnesc intre ele. Aveti niste trairi mai patriotice in jocuri decat in realitate. Practic, tot ce poti pierde este o farama de gold. Merge cate o pocneala pentru ridicarea moralului si gadilatu' egoului... sau daca nu, macar pt. show.

E un joc, ca fotbalul... ar fi ciudat sa nu putem juca fotbal contra alti romani. Nu?

• Upvote 3
  • Membru Activ

Salut....

Deoarece trebuie sa stie toata lumea si parerea / varianta noastra :

- Thes - vine si ataca pe un teritoriu al clanului 2 al comunitatii ARKNE... ii bate 2 zile la rand .   si apoi vine cineva de la ei la noi pe TS si cere pace . Eu le spun : nu credeti ca era mai normal sa veniti inainte de a ataca ?

- Prima seara de batelie Arcan cu Thes --- ne bat si apoi vine Supertizu sa ne ceara sa ii lasam in pace sau altfel ne ataca . Imi mai cere sa avem decenta sa nu vorbim si cu alte clanuri sa ii atace odata cu noi .

- A 2 a seara ... respect ce a cerut SuperTizu si le dam 3 batalii la aceeasi ora -  rezultat : 2 victorii tehnice si una la 2 ....

Concluzie : THES -  Out of the map !

Cei din clanurile romanesti ma cunosc si cred ca stiu ca in general si cat am putut am ajutat si acceptat pe langa noi orice clan romanesc .  Am din acest moment cateva exceptii : ELF , THES , NLG NGLL ...care inca nu isi cunosc interesul de clan si actioneaza la initiativa unora care au ceva impotriva comunitatii Arcaniilor.

Le urez succes acestor clanuri .... dar nu vor avea suportul nostru.

Cu stima

Destroyer - Arcani - coordonator comunitate

• Upvote 3
  • Members

"Pentru toate clanurile Ramanesti nu aveti incredere in ei sau le dati teritorii gratis ." 

Chiar nu-ti dai seama ca te faci de cacao singur ?

Cand vreodata am luat noi teritorii gratis de la cineva ?

Ar cam trebui sa va vedeti lungul nasului la cat de de nesimtiti sunteti dar na tipic romanesc gura mare si mintea scurta !

signature.png

• Membru Activ

Salutare comunitate 

Cum as incepe aceasta postare ...........

Cu unii stiti clanul THES a avut cateva probleme , acum hai sa jucam si noi CW am intrat langa clanul ARKNE si ghinionul lor le-am luat un teritoriu . 

Mergem sa vorbim cu clanul mare ( ARCAN )  si cica sa le dam teritoriul inapoi daca vrem alianta , si intrebare : are clanul THES curaj sa atace ARCAN-ul ? 

Clanul THES nu da nici un teritoriu inapoi si mesaj pentru ARCAN : puteati veni voi sa vorbiti cand v-am atacat .

Pentru toate clanurile Ramanesti nu aveti incredere in ei sau le dati teritorii gratis .

Raspuns pentru ARCAN lupta cu 13 - 0  si cea cu 9 - 0 nu va convins ca ne tine sa va atacam ? O sa va convigeti cu timpul ca ne tine pana si alianta voastra domnilor ARCAN-i se va plictisi de clanul THES nu  doar voi . 

Succes la joc tuturor si cine vrea sa se alature noua e binevenit .Multumesc 

Baiete ! Ma doare capul citind ce ai scris .... poate trebuie sa mai inveti limba romana. Ati batut de 2 ori clanul secundar si o data pe noi . Noi v-am batut de vreo 10 ori si nu am pastrat replay ca nu aveam cu ce ne mandrii. Noroc bun in contiuare.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...