Jump to content

Recommended Posts

sau dupa ce il faci ,treci la urmatorul , apoi dai resetare cu silver su pe primul il faci"bec". Oricum pana la tier 5 daca mergi pe una sau doua linii ,ajungi repede si nu faci prea mult la skiluri. Dupa se schimba treaba, mai pastrezi un tanc, merge putin mai greu si atunci ai timp sa pregatesti echipaje.

sau dupa ce il faci ,treci la urmatorul , apoi dai resetare cu silver su pe primul il faci"bec". Oricum pana la tier 5 daca mergi pe una sau doua linii ,ajungi repede si nu faci prea mult la skiluri. Dupa se schimba treaba, mai pastrezi un tanc, merge putin mai greu si atunci ai timp sa pregatesti echipaje.

Asta este si ea o solutie, dar trebuie sa rezetezi cu silver la 43% din al doilea skill si pierzi diferenta.

Dupa ce am facut asta de 4-5 ori, am preferat sa stau direct pe bec ca prim skill.

Asta este si ea o solutie, dar trebuie sa rezetezi cu silver la 43% din al doilea skill si pierzi diferenta.

Dupa ce am facut asta de 4-5 ori, am preferat sa stau direct pe bec ca prim skill.

Pierzi 10% din totalul experientei de pe omulet. Procentele alea sunt exponentiale, de asta ti-a scazut probabil de la 43% la 0%... daca era la 99%, iti scadea probabil pana la 96-95..90%.

Sal.Dece nu face nimeni un tutorial pentru incepatori ce skiluri sa puna pe echipaj la tancurile light si mediu si cele grele adica heavy

daca iti faci putin timp si iei forumul asta la rasfoit ai sa gasesti ceea ce vrei, sunt tutoriale, sfaturi si altele referitoare la ce skiluri, ce echipamente ,etc. sa folosesti pe toate categoriile de tancuri, de la jucatori care au ceva meciuri in spate si statistici bune sau f bune pe acele tancuri. Doar rabdare si chef sa citesti iti trebuie si sunt in romana.Spor la treaba.