Jump to content
Emil

T-54 mod. 1

Recommended Posts

Salut,

Am cateva intrebari legate de tancul mediu rusesc de nivel 8, T-54 mod. 1

1. Cum este MM-ul? Spre exemplu, din 10 lupte, aproximativ cate sunt vs. tancuri de nivel 10?

2. Cate credite face in medie/lupta? Luand in considerare munitia premium trasa?

3. Blindajul efectiv este conform celui de pe hartie? Jucatorul se poate baza pe acel blindaj in timpul luptei?

Mersi.

Salut,

Am cateva intrebari legate de tancul mediu rusesc de nivel 8, T-54 mod. 1

1. Cum este MM-ul? Spre exemplu, din 10 lupte, aproximativ cate sunt vs. tancuri de nivel 10?

2. Cate credite face in medie/lupta? Luand in considerare munitia premium trasa?

3. Blindajul efectiv este conform celui de pe hartie? Jucatorul se poate baza pe acel blindaj in timpul luptei?

Mersi.

1. 8/10 cu tier 10 restul sunt cu tier 9.

2. Profitul variaza, comparabil cu SuperPersh

3.Mai conteaza blindajul cand vezi doar tier 10?

1. 8/10 cu tier 10 restul sunt cu tier 9.

2. Profitul variaza, comparabil cu SuperPersh

3.Mai conteaza blindajul cand vezi doar tier 10?

Nasol. Mersi pentru informatii.

E o tristete acest tanc pe care l-am si luat.  Eu am intalnit mai putini decari decat omologul meu (5/10 lupte), dar in afara de flancare nu poti face mai nimic cu el...si mobilitatea lui e o virgula mai buna ca SP.

Probabil de aceea mai primeste si un pic de buff in versiunea 10.0 Cred ca achizitia lui CDC ar fi mai inspirata

Cred ca-i lipseste MM-ul preferential... Se pare ca asta-i marea lui problema.

Si totusi face ceva banuti. Eu am fost nevoit sa-mi joc toate premiumurile cu AP pentru a face bani la achizitiile ramurilor mele cele multicele si pot spune ca e multumitor. In jocuri decente cu 1500 dmg obtii peste 40k profit net lejer.

Si totusi face ceva banuti. Eu am fost nevoit sa-mi joc toate premiumurile cu AP pentru a face bani la achizitiile ramurilor mele cele multicele si pot spune ca e multumitor. In jocuri decente cu 1500 dmg obtii peste 40k profit net lejer.

Chiar daca dai cu APCR-uri la greu?

Am zis ca am fost nevoit sa joc cu AP-uri din ratiuni financiare :)

Dupa mine car doar 5 APCR...recunosc. Prefer sa dau doar din laterale si intra in general (mai putin e100,maus, HT JPN). Cred ca poti verifica dmg mediu pentru t54 mod 1 la mine daca esti online (posibil sa fie sub 1k)

Premiumurile mele  ( dicker, e25, su 122-44, is6,fcm,t26e4,wz-111,jg 8.8, t54 mod 1)  le joc pentru a face bani neinteresandu-ma momentan WN8 EFF x5 q7 si alti coeficienti. 

LE:

T-54 first prototype U.S.S.R. MT 8 71 46.48% 1194 617.75 1.15 1.15 74% 803

71 cafteli din care doar 46% castigate

1194 dmg :) :)

617 blocat

cracanat cate 1,15 inamici pe meci

vazut la fel

803 experienta

Mai merge la cineva tranta asta? Cand l-am luat a fost beton, faceam bani frumosi cu el, acum nu mai penetreaza nici sesarii. Inainte ff rar am folosit gold .org el , acuma... si asta .org se intampla de cand a aparut t44100.

În mod cert ceva au schimbat la el începând cu precizia tunului....

Salutare, am luat T54 mod1  dupa ce am tot jucat cu alt premium mediu, Schwarpanzer 58 (Mutz) . Initial l-am luat pentru antrenarea personalului ptr medii rusesti. Este mai putin agil decat Mutz'ul si mai imprecis, in schimb tine la tavaleala mai bine, pus in unghi sau miscandu-l non stop ia mult bounce. E un tanc echilibrat, imi place sa joc cu el, nu are minusuri mari dar nici calitati, necesita munitie premium aproape intotdeauna, mi se pare ca scot putini bani cu el, per total. Recomand doar daca mergeti pe mediumuri rusesti.