Jump to content

Recommended Posts

Buna seara.

Ma numesc Dan, am 28 din Constanta si as vrea sa gasesc un clan in care sa ma stabilesc (m-am saturat de luptele random)

Probabil ca unii ma veti arata cu degetul ca am schimbat multe clanuri (asa este si nu ma ascund). Nu m-am adaptat la nucleul lor, nu erau destule de active.

As vrea sa fac parte dintr-un clan care:

- varsta minim 20-25 de ani

- activ la fort, echipe si CW sau care vrea sa ia parte dar nu are strategul/persoana care sa preia aceasta responsabilitate.

- TS3 sa nu fie obligatoriu, daca nu iau parte la nici o activitate cu membrii clanului in acel moment

Nu sunt un jucator bun, poate nici macar decent din punctul unora de vedere dar cred ca am oarece experienta de condus echipe.

Am tancuri de tier 6 si 8 in garaj utile la fort, echipe, CW. Am IS-7 cercetat dar tot astept o reducere si sa adun creditele.

Nu stiu daca voi verifica foarte des acest thread asa ca am rugamintea sa ma cautati in joc: kdanv. Multumesc anticipat!

Urez tuturor distractie placuta si spor la joc!

• Upvote 1

Salut uite daca vrei sa cresti poti intra maine in clanul 300-R noi suntem dispusi sa te ajutam Ety_Dinamo.

Salut Dan,

Din cate am vazut ai fost si in ALLI...doar 2 zile si ai iesit singur.......problema ta este ca vrei sa fi strateg ceea ce multe clanuri nu doresc.

- TS3 sa nu fie obligatoriu, daca nu iau parte la nici o activitate cu membrii clanului in acel moment

Ts3 este obligatori si la un pluton......te inveti cu jocul echipei....etc.

Daca tu in 16 clanuri nu ti-ai gasit locul....ma indoiesc sa iti gasesti intr-un clan mare....poate cele noi si la inceout de drum.

Bafta in continuare.

Buna seara.

Ma numesc Dan, am 28 din Constanta si as vrea sa gasesc un clan in care sa ma stabilesc (m-am saturat de luptele random)

Probabil ca unii ma veti arata cu degetul ca am schimbat multe clanuri (asa este si nu ma ascund). Nu m-am adaptat la nucleul lor, nu erau destule de active.

As vrea sa fac parte dintr-un clan care:

- varsta minim 20-25 de ani

- activ la fort, echipe si CW sau care vrea sa ia parte dar nu are strategul/persoana care sa preia aceasta responsabilitate.

Nu sunt un jucator bun, poate nici macar decent din punctul unora de vedere dar cred ca am oarece experienta de condus echipe.

Am tancuri de tier 6 si 8 in garaj utile la fort, echipe, CW. Am IS-7 cercetat dar tot astept o reducere si sa adun creditele.

Nu stiu daca voi verifica foarte des acest thread asa ca am rugamintea sa ma cautati in joc: kdanv. Multumesc anticipat!

Urez tuturor distractie placuta si spor la joc!

TS nu este obligatoriu in random... in clan este obligatoriu !!!

• Upvote 1

Nume Clan[8LACK] Black Scorpions Division

emblem_195x195.png

Sa fi Online inseamna sa fi pe TeamSpeak3 si pe joc, simultan ! 

Cerinte pentru recrutare :
- Minim 1 tanc de tier 10, WN8 = 1200 (minim);
- Programul TeamSpeak 3 ( instalat ), folosit pentru comunicare !
- Minim  1 tier 8 si 6 in garaj

Simt si Conduita corespunzatoare fata de colegii din clan

Oferim performanta ,Lupte in echipa , Detasamente, Plutoane,Concursuri, Clan Wars si Distractie

@Ovidiu1970: Multumesc.

@real_AL3XxX: activitati de clan se considera si plutoanele, doh... Cand joc solo, ascult muzica si nu vreau sa stau pe TS. Pot fi contactat daca este nevoie in joc. Nu vreau un clan mare cu zeci multe de membri. Daca sunt in jur de 30 sa se poata organiza cateva echipe pt CW, ceva, este arhisuficient.

@Ovidiu1970: citeste te rog pana la capat: daca nu iau parte la nici o activitate cu membrii clanului in acel moment

@Alin Alin: nu ma intereseaza mesaje copy paste, multumesc.

Up!

.Activitati de clan se considera si plutoanele, doh... Cand joc solo, ascult muzica si nu vreau sa stau pe TS. Pot fi contactat daca este nevoie in joc. Nu vreau un clan mare cu zeci multe de membri. Daca sunt in jur de 30 sa se poata organiza cateva echipe pt CW, ceva, este arhisuficient.

Se pare ca a intrat intr-un clan "ARHISUFICIENT"

http://eu.wargaming.net/clans/500047171/

Inca mai caut un clan in care sa fiu strateg pentru campania care urmeaza! (clanul din care am iesit era clanul unui prieten pe care doream sa il reconstruim insa am uitat complet de campanie)

Ma puteti gasi seara in joc: kdanv.

Toate cele bune!

...problema ta este ca vrei sa fi strateg ceea ce multe clanuri nu doresc.

Ce? Parca era criza de strategi printre clanurile romanesti... Chiar daca el este sub medie cu statisticile, este unul din putinii jucatori de nivel mediu si sub medie, care doreste sa faca strategii. O chestie de apreciat.

La 10.000 lupte si 800 WN8, clar mai are multe de invatat. Dar nu taiati elanul si potentialul omului. :)

• Upvote 1

Ce? Parca era criza de strategi printre clanurile romanesti... Chiar daca el este sub medie cu statisticile, este unul din putinii jucatori de nivel mediu si sub medie, care doreste sa faca strategii. O chestie de apreciat.

La 10.000 lupte si 800 WN8, clar mai are multe de invatat. Dar nu taiati elanul si potentialul omului. :)

:) Noi in clan l-am testat,si .....a plecat singur

Nu multumesc, Ovidiu.

Multumesc frumos de sustinere Emil, sunt foarte mofturos (vreau lumea sa fie politicoasa si activa) si sunt departe de a fi decent macar cu statistica, incepe sa creasca dupa vreo cateva mii de lupte ff slabe, dar da, imi face placere sa fiu strateg (agresiv - tancuri rusesti, reactiv - joc un fel de sah din WoT, un plan cand vad harta si inamicii inainte de lupta, si apoi dupa ce ii vad distribuiti mai mult sau mai putin pe harta "spotati", planul posibil sa se schimbe 180 grade (reactiv)). Conteaza mai mult starea de spirit a oamenilor si psihicul decat statistica aia care mi se cere mie oriunde ma duc.

real_AL3XxX, ati fost ca orice alt clan romanesc de duzina din care am plecat dupa cateva zile (ori era perioada de inactivitate si nu am fost prevenit sau ceva, ori am avut din start vreun conflict deschis pe baza culorii statisticii mele, ori pur si simplu nu mi-a placut atitudinea ta si a colegilor). Nu alegi restaurantul in care mananci, nu alegi grupul cu care petreci?

Inca mai caut un clan in care sa fiu strateg pentru campania care urmeaza! (clanul din care am iesit era clanul unui prieten pe care doream sa il reconstruim insa am uitat complet de campanie)

Jucator sub medie ca si statistica, dar cresc incet incet, dar chiar imi place sa fiu strateg, daca cineva se incumeta.

Multumesc!