Jump to content

Recommended Posts

Bună. 

Ne-am săturat de clanurile maghiare, dorim să aderăm la un clan românesc. Ca și pe timpul lui Mihai Viteazu (https://youtu.be/92vyNrUB8ic?t=1h56m42s) am decis să alăturăm la români.

Despre noi:

• Suntem jucatori medii, cu staturi wn8 1300 total și 1500 din ultimii 1000 de jocuri. (Cred că nu-i așa de rău pentru primul utilizator! La început ninci nu știam care este fața și care spatele tancului și aveam stat de BOT...)
  • Avem mai multe tancuri tier X utilizate pe CW
  • Avem foarte multe jocuri cu tancurile tier X, pentru dacă nu joci cu ei ar fi plini de praf, când ar trebui să intrii la CW...
  • Avem nenumărate tancuri tier VIII și VI utilizate în SH.
  • Avem experință CW: cu clanul OBIII am participat la un landing pe harta mare, cu clanul BORG am reșit mai multe landingui în eventurile CW în tier VI și VIII. 
  • Ne place foarte mult jocul ca echipă, special SH: De ce să chinuiești în random, dacă poți juca SH și poți face credite pentru tancuri noi sau pentru a juca în tier X, nu?

Căutăm un clan la cere:

• este bine organizat și activ
  • vârsta medie a membriilor este peste 20 (marea majoritate juctăriilor să fie aduți)
  • în care există competiție adevărată între mebrii în contribuția la SH 
  • cel puțin 70% din membrii are staturi mai bune de cât noi, ca să avem camrazi de la cine a învăța
  • care paticipă minim 5 ori pe săptămână la landinguri CW și are ambiții reale ca să intre pe hartă
  • ori are echipă bună CW în care putem să intrăm după ce am dovedit skillurile noastre
  • membrii ajută unul pe celălalt ca să comleteze misiuniile personale 
  • membrii sunt dispuși ca să schimbă membrii plutoanelor (după părerea mea, dacă vrei să fi bun în echipă nu poți joca plutoane întotdeauna cu acceași camarzi)
  • și în ultimul rând accentul secuiesc nu deranjează pe nimeni

Așteptăm ofertele pe care mulțumim anticipat!

Jocuri bune tanciștilor,

hadur36

• Upvote 2

Cerintele voastre corespund clanurilor romanesti cu WN8 peste 1600-1700. Problema e daca o sa va primeasca, voi fiind inferiori ca statistici. Oricum, bafta in gasirea unei oferte care sa va satisfaca cerintele.

" 3 secui caută un clan român "

auuuuu  LUPII _____mahhhhh 

Fugiti mahhh vin 3 lupii carre au invata ROmana si ei sau saturat de unguri din tara !!!

" 3 secui caută un clan român "

auuuuu  LUPII _____mahhhhh 

Fugiti mahhh vin 3 lupii carre au invata ROmana si ei sau saturat de unguri din tara !!!

Mai romane, nu mai scrie nimic, ca te faci de mandra rusine...

• Upvote 1

Nume Clan[8LACK] Black Scorpions Division

emblem_195x195.png

Sa fi Online inseamna sa fi pe TeamSpeak3 si pe joc, simultan ! 

Cerinte pentru recrutare :
- Minim 1 tanc de tier 10, WN8 = 1200 (minim);
- Programul TeamSpeak 3 ( instalat ), folosit pentru comunicare !
- Minim  1 tier 8 si 6 in garaj

Simt si Conduita corespunzatoare fata de colegii din clan

Oferim performanta ,Lupte in echipa , Detasamente, Plutoane,Concursuri, Clan Wars si Distractie
 MP in  joc daca sunteti interesati

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...