Jump to content
Raffy5

9.12 - 18.11.2015

Recommended Posts

Odata cu noul patch, 9.12, T-54 mod. 1 a primit buff la caracteristicile tunului:

- dispersie veche: 0,38 m => dispersie noua: 0,36 m

- timp tintire vechi: 2,6 sec. => timp tintire nou: 2,4 sec.

- cadenta tragere veche: 7,41 focuri/min => candeta tragere noua: 7,5 focuri/min

Inca n-am verificat softstatus-urile ce tin de mobilitate. Am auzit ca si acolo s-a dat buff...

post-972-0-49263500-1447831270_thumb.jpg

au schimbat modul de vizare al tancurilor. raza vizuala eate acum un cerc cum era normal, nu mai este un dreptunghi.

au schimbat modul de vizare al tancurilor. raza vizuala eate acum un cerc cum era normal, nu mai este un dreptunghi.

In cazul de fata, care este draw-range-ul?

Inainte, fiind patrat, perpendicular pe directia laturii erau aprox. 500m, iar pe diagonala care duce la intersectia laturilor erau aprox. 700m.

Da, am gasit. S-ar putea spune ca au facut media intre valorile initiale (500-700m)...

Din cate vad eu, jucatorii care stau la snipe se bucura de un mic buff.

post-972-0-84394900-1447833886_thumb.jpg

A aparut un nou tanc premium francez, de nivel VIII. Un hibrid intre:

- un tanc francez, in ceea ce priveste blindajul "de carton"

- un tanc britanic, in ceea ce priveste mobilitatea

- un tanc rusesc, in ceea ce priveste tunul

Asta e M4A1 Revalorise

Pretul: 7.200 gold.

Si, bineinteles, un paradox tipic WG-ului: tanc american, cumparat de francezi, care n-a vazut niciodata Franta, dar care a contribuit la imbunatatirea tancurilor israeliene... WTF?

e mai mult un fel de TD dupa ce am vazut.

Pai la ce blindaj are (atat carena cat si turela), luand in calcul si semi-mobilitatea de max. 40 kmph, probabil numai ca TD se poate juca...

Da doamne buff pentru T23E3!

Da, este:

T23E3: increased penetration of both standard and Premium shells: from 128 to 149 mm, and 177 to 190 mm respectively.

Gud, acum chiar merita scos din garaj.

Apropos, mi-am luat si eu T54mod1 pe un cont si e fain tare. Il consider best buy in momentul asta, intre tancurile premium de Tier 8.

vad ca au mai optimizat jocul. pana acum pe PC-ul de la servici aveam 55 fps, acum ajunge si pe la 75. good shit. sa vad acasa cum ruleaza:)

Sunt curios daca este optimizat ok sau iar il strica....la ultimul update mi-a scazut fps-ul la 60....

wow, eu am 60 adunat in 3 jocuri si tu te plangi ca au scazut la 60. Sa îti stapanesti sanatos ozn ul. kkt si iubire, cand sa bag noua versiune ... a sunat tel , asa ca astept sa vad ce scrieti voi pe aici sau sa vine seara.

vad ca au mai optimizat jocul. pana acum pe PC-ul de la servici aveam 55 fps, acum ajunge si pe la 75. good shit. sa vad acasa cum ruleaza:)

Sau e prea putina lume in joc. ;)