Jump to content
Yndy_

Intrebare pentru adminii ESL

Recommended Posts

Am o intrebare privind un protest la Go4WOT #246, meciul http://play.eslgaming.com/worldoftanks/europe/wot/major/go4wot-europe/cup-246/match/32166042/

Este cumva posibil sa aflu de ce s-a rejucat meciul? Acum apare doar rezultatul meciului rejucat, dar initial castigase Najamnici pentru ca Stronk Siema n-a avut oameni. Apoi am stat 50 de minute si s-a rejucat meciul, Stronk Siema castigand detasat. A fost un protest acolo, dar nu stiu daca pot vedea ce scrie in el.

Ma intereseaza pentru ca daca tot am pierdut 50 de minute din viata ca sa ma bata Stronk Siema, poate invat ceva in compensatie, nici noi n-am avut destui oameni ieri si daca stiam ca putem sa oprim toata cupa sa mai strangem niste oameni, poate am fi facut-o.

Nu inteleg. A ramas o tainapentru mine ce afostacolo. Varianta cu ora 17, nu e corecta pt ca e BAPI, meciul se programeaza automat, nu cand eestimat pe site.

Nu inteleg. A ramas o tainapentru mine ce afostacolo. Varianta cu ora 17, nu e corecta pt ca e BAPI, meciul se programeaza automat, nu cand eestimat pe site.

teau luat pe teapa ,ce nu intelegi  ,o porcarie si esl-u asta

probabil iau dat si lui 10 euro ca a dat delay :))) de ce nu?

teau luat pe teapa ,ce nu intelegi  ,o porcarie si esl-u asta

probabil iau dat si lui 10 euro ca a dat delay :))) de ce nu?

Esti cam cinic. Eu asteptam o parere si poate o informatie de la un admin ...

parerea ta , eu incercam sa provoc o parere a adminilor , dar se pare ca ce e prea mult strica , bafta in aflarea enigmei atunci , 11 zile si wg-u raspunde mai repede la tickete:)) 

bafta

ps:nu eram cinic