Jump to content
ZipO23

[9.13] YasenKrasen Colored Messages + Session Statistics v9.13a

Recommended Posts

Daca dai pe link iti arata si pozele iar nu cred ca nu stii ce mod este doar nu joci de ieri :P ? !!

Stiu ce mod este ,dar citesti regula de postare inainte ? 

http://www.wotromania.ro/forum/forum-10/announcement-1-important-reguli-adaugare-mod-uri/

nici nu ai scris cum se instaleaza.Ai fi uimit cati oameni nu inteleg unde se baga res_mods  ^_^

In pare parte folosim moduri iar daca asa este regula sterge jos eu nu mai bat capu cu o amarata statistica se copiaza in res_mods si hai ca am alceva de facut mai important si cer scuze ca nu am puse poze pentru copii sau incepatori si asa a aparut greu acest mod ,Salut multa Bafta si o saptamana buna !!!

Am dorit sa ajut ca a aparut greu acest mod care il face personal si nu foloseste un mod patch !!! NU mai postez nimic am dorit sa ajut ale sunt regurile sa fiti sanatosi paaaaa !!!

De asta incerc sa fac la toate modurile folder "res_mods" sa fie usor pentru cei care descarca.Au reusit cu un mod ,o sa reuseasca si cu urmatorul si urmatorul,etc. :)

Ok o sa imi reuseasca doar pentru mine NU sa mai ajut pe altii indiferet daca se copiaza sau se instaleaza ,sunt de acord cu regurile cu tot dar in mare parte folosim moduri si cu asta .

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...