Jump to content
Catalin.

Noutati zilnice (bonus codes, concursuri, premii WoT )

Recommended Posts

Salut !

Propun ca in acest topic sa aducem la cunostinta, scurt si fara comentarii neesentiale, bonus-uri, coduri, premii  ce apar in anumite zile, in ideea de a-i atentiona pe cei ce nu au aflat despre ele sa intre in joc pentru a le putea lua/castiga...de exemplu am multi colegi pe care i-am anuntat de codul pentru ciocolata pentru ca ei habar nu aveau, din lipsa de timp sau din cauza ca informatiile apar raspandite pe diferite topicuri pe forum. Propun sa le centralizam aici .

• Upvote 3

Pentru cei interesati, se organizeaza un concurs cu gold ( annual gold tournament) in care pot participa echipe de 5 +3 rezerve.

Concursul va avea loc doar cu tancul Toldi III ( tancul cadou de Craciun).

Premiile sunt destul de frumusele.

Inscrierile se termina azi, 28.12.20115.

Link: http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/esport/annual-gold-tournament/

E un baiat care face un concurs de replayuri. Mai e valabil pana pe 3 ianuarie

pe scurt, primesc premii primii 3 care au cel mai mult xp. 

locul 1 - cromwell B cadou

locul 2 - 2500 Gold

locul 3  - 2500 Gold

replayul cu cel mai mare damage: - su-122 -44 cadou

vedeti aici conditiile: 

• Upvote 1

worldofwarships.eu/en/project_r

Log in THE PREJECT R PETITION WITH PEARLS SI DUPAIA

IN JOSU PAGINII SUNT 2 CUTII , SUB ELE APASATI OPEN OR WHATEVER SI PRIMITI 1 DAY OF PREMIUM ACCOUNT AND 100k CREDITS

LE: 

Bonus code activated

Premium days added: 1.

LE:

cred ca topicul ar trebui redenumit deoarece pentru a atrage atentia cand oamenii se uita sa stie ca e un cod ceva pentru ca numele lui pe mine nu ma atrage cu nimic :)

Coduri Bonus si Concursuri WOT ar fi mai indicat deoarece ar avea notorietate mai mare si poate ,de ce nu si poate concursuri mai multe si coduri 

bafta 

• Upvote 3

worldofwarships.eu/en/project_r
Log in THE PREJECT R PETITION WITH PEARLS SI DUPAIA
IN JOSU PAGINII SUNT 2 CUTII , SUB ELE APASATI OPEN OR WHATEVER SI PRIMITI 1 DAY OF PREMIUM ACCOUNT AND 100k CREDITS

LE: 
Bonus code activated
Premium days added: 1.

LE:

cred ca topicul ar trebui redenumit deoarece pentru a atrage atentia cand oamenii se uita sa stie ca e un cod ceva pentru ca numele lui pe mine nu ma atrage cu nimic :)

Coduri Bonus si Concursuri WOT ar fi mai indicat deoarece ar avea notorietate mai mare si poate ,de ce nu si poate concursuri mai multe si coduri 

bafta 

Buna idee...efectuat !  :)

• Upvote 1

merge, multam.

daca facem misiunile alea ce primim? :))

daca faci misiunile primeste ce scrie pe acolo ,vapor si nu mai stiu ce , nu ma joc wows deci nu stiu , din ce vad acum , primeste niste perle care probabil au rol de token si cu alea iti da reward 

Buna idee...efectuat !  :)

multumesc ca ai luat ideea mea in considerare 

bafta 

daca faci misiunile primeste ce scrie pe acolo ,vapor si nu mai stiu ce , nu ma joc wows deci nu stiu , din ce vad acum , primeste niste perle care probabil au rol de token si cu alea iti da reward 

multumesc ca ai luat ideea mea in considerare 

bafta 

am vazut acuma. dupa ce joci cateva meciuri iti apar si misiunile.

Eu raman la ideea mea cu update-urile astea mici,ca astia de la WG ne lucreaza pe la spate pe la anumite tancuri.Zic si eu :))

Nu stiu ce-i cu micropatch-ul asta secret, fara o nota informativa in prealabil. Ce stiu sigur, e ca am inceput sa iau foc aproape in fiecare batalie cu Obj.430. Ati mai observat alte chestii ciudate pe la alte tancuri?

cand deschisai launcheru primii un update mic , stie cineva despre ce e vorba ? 

cred ca bagara mutz-ul cu tot cu misiunile alea ale lui.