Jump to content
Catalin.

Noutati zilnice (bonus codes, concursuri, premii WoT )

Recommended Posts

• Content Creator

Eu nu am mai ajuns,alte planuri cu familia,dar am si eu ceva de la WGL.

Chitanţă Data: 5/30/2017 3:25:35 PM Vehicule primite: M46 Patton KR (echipaj 100% trimis în Barăci) Locuri în garaj primite: 1

• Content Creator
Acum 5 ore, Gabi1985 a spus:

Bonus Code ChirpChirp , Eegscramble  .

Sa nu mai postezi coduri de la ouale de Paste ,ca nu are rost.Un cod poate fi folosit doar o data pe cont,si fiecarui jucator ii este atribuit un cod personal.Deja cei de la Wargaming au probleme in distribuirea codurilor,avand in vedere numarul mare de jucatori.Mie cel putin pana acum mi au fost atribuite 2 coduri personale,si cand am incercat sa le bag mi a dat eroare.Astept sa mi dea al 3 lea cod.

• Content Creator
Acum 6 ore, Andrei Nicu a spus:

Sa nu mai postezi coduri de la ouale de Paste ,ca nu are rost.Un cod poate fi folosit doar o data pe cont,si fiecarui jucator ii este atribuit un cod personal.Deja cei de la Wargaming au probleme in distribuirea codurilor,avand in vedere numarul mare de jucatori.Mie cel putin pana acum mi au fost atribuite 2 coduri personale,si cand am incercat sa le bag mi a dat eroare.Astept sa mi dea al 3 lea cod.

Acele 2 coduri le-au bagat nu mai putn de 30 de oameni din RO_SR si RO-SR si au mers unse . Next nu o sa mai pun nimic 🙂

• Content Creator

Eu azi pe site am gasit 2 coduri.  primul a fost EXAMPLEEGG  si  al 2 lea EGGTYMER .Am incercat sa  activez codurile si mi a dat eroare .De ce ? Cei de la Wargaming au zis destul de clar "Important: Each Easter egg has a unique bonus code associated to it. These bonus codes can only be activated once per account and have a limited number of activations. To see the bonus code, hover your cursor over the egg. If you are on a mobile device, open or save the image – the bonus code is the filename of the egg."

Cum e posibil asa ceva.?Codurile sunt deja folosite inainte de lansare,iar cand apar apar ca fiind EXPIRATE? WTF? dupa aia mai zice lumea ca eu sunt cel rau.

• Membru Activ

CAUT CONT SA JOC PE EL NU VREAU DE TOT

p.s pt prosti

contul are 3 nivele de securitate,  parola , telefon , si cel mai tare A mobile authenticator is an application for generating one-time passwords for you to log into your account and restore access to it. This is the best way to protect accounts. de securitate deci nu se poate vinde fura etc

Edited by Tmc Tcm
  • Haha 1
  • Content Creator
Acum 10 ore, Tmc Tcm a spus:

CAUT CONT SA JOC PE EL NU VREAU DE TOT

Mai baiatule,tu cand vorbesti macar gandesti ce zici? Si apoi va mai mirati unii dintre voi de se sa inchis bazarul.Deja prima impresie care mi ai lasat o a fost ca vrei sa faci bisnitareala cu contul altuia,si mai ales sa obtii o suma frumusica de bani daca respectivul cont are cateva tancuri de 8,ca sa nu mai vorbesc de statistici.

• Membru Activ

ori esti prost ori esti prost , contul are 3 nivele de securitate,  parola , telefon , si cel mai tare A mobile authenticator is an application for generating one-time passwords for you to log into your account and restore access to it. This is the best way to protect accounts. de securitate deci nu se poate vinde fura etc , ori esti prost ori esti prost alege 

ori esti prost ori esti prost , contul are 3 nivele de securitate,  parola , telefon , si cel mai tare A mobile authenticator is an application for generating one-time passwords for you to log into your account and restore access to it. This is the best way to protect accounts. de securitate deci nu se poate vinde fura etc , ori esti prost ori esti prost alege