Jump to content
Yndy_

Virus care fura conturi de WOT

Recommended Posts

Am primit si eu un mesaj de genul asta saptamana trecuta.Am avut noroc pentru ca cel care mi-a trimis mesajul si-a dat seama ce se intampla si ca nu el a scris mesajul.Uite discutia:

Glad1s (9:57:28 PM) Hey mate, we need some diplomacy. Can you join or tell your field commander come to teamspeak: 149.202.65.197:3342

Mihai_Ro83 (10:01:26 PM) he is not online now

Mihai_Ro83 (10:01:38 PM) i send him your message

Glad1s (10:01:43 PM) srry? wrtf

Glad1s (10:05:07 PM) hm ...I did not write I do not know what's going on

Mihai_Ro83 (10:07:15 PM) maybe a virus

Mihai_Ro83 (10:07:22 PM) hmm

Corect, insa tipul ala are contul compromis si calculatorul virusat, nu stiu daca realizeaza asta.

Teoria constipatiei  conspiratiei:

Ai dracu' astia de la Armored Warfare si War Thunder..ce mai saboteaza ei WoT...angajeaza special oameni care sa strice atmosfera din comunitatile wot, sa bage virusi, sa faca jucatorii sa intre cu teama pe joc, sa creeze instabilitate si sa vina lumea spre ei...

Nu ma supar daca mai pleaca ceva artileristi din WOT in AW :D 

Da Yndy_ ! Pai si noi suntem 3 clanuri, BLACK , 8LACK si BL-AC , aproape 300 jucatori care folosim acelasi ts, va dati seama ce se intampla daca se raspandea ?

Corect, insa tipul ala are contul compromis si calculatorul virusat, nu stiu daca realizeaza asta.

Pai si cum a reusit sa si-l compromita???

Pai si cum a reusit sa si-l compromita???

Are virusul pe calculator si trimite automat mesaje de genul al tuturor celor din lista de prieteni.

Scuze, nu stiam pe ce topic sa scriu si m-am gandit sa pun aici o intrebare.

Ce drac de natie mai e si asta??

Best regards,

Dragos Averesco

Wargaming.net Customer Service Representative

https://eu.wargaming.net/support/

EN: Your feedback matters! Fill in our survey once your issue is resolved.

TR: Düşünceleriniz bizim için önemli! Bu kayıt kapandığında anketimizi doldurun.

Dupe nume e roman sau asa ar trebui sa fie.

Scuze, nu stiam pe ce topic sa scriu si m-am gandit sa pun aici o intrebare.

Ce drac de natie mai e si asta??

Best regards,

Dragos Averesco

Wargaming.net Customer Service Representative

https://eu.wargaming.net/support/

EN: Your feedback matters! Fill in our survey once your issue is resolved.

TR: Düşünceleriniz bizim için önemli! Bu kayıt kapandığında anketimizi doldurun.

Dupe nume e roman sau asa ar trebui sa fie.

Roman

Roman

asta cred si eu , la un tichet au raspuns doi turci si un roman fiecare cu acelasi bla , bla , bla bla.Mai aveau putin si imi spuneau ca daca nu imi place sa nu mananc(sa nu joc).

am primit si eu mesaj de la un oarecare Law_IS sa intru in clan ca primesc saptamanal 1000 gold si mia dat ts lui sa vb dar am refuzat. Cand am cautat numele lui in wot nu exista.Sigur era ceva dubios .ATENTIE LA ACEST  "JUCATOR"    :     Law_IS  

am primit si eu mesaj de la un oarecare Law_IS sa intru in clan ca primesc saptamanal 1000 gold si mia dat ts lui sa vb dar am refuzat. Cand am cautat numele lui in wot nu exista.Sigur era ceva dubios .ATENTIE LA ACEST  "JUCATOR"    :     Law_IS  

?

Poti dezvolta?

shot_070.jpg

post-1009-0-27119900-1454870562_thumb.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...