Jump to content
Yndy_

Virus care fura conturi de WOT

Recommended Posts

am primit si eu mesaj de la un oarecare Law_IS sa intru in clan ca primesc saptamanal 1000 gold si mia dat ts lui sa vb dar am refuzat. Cand am cautat numele lui in wot nu exista.Sigur era ceva dubios .ATENTIE LA ACEST  "JUCATOR"    :     Law_IS  

pai unde ai primit mesaj ? 

Din de imi aduc aminte chiar este un jucator cu id-ul ala , sau cel putin ff asemanator di roman pe deasupra.

Am primit si eu un mesaj de la http://www.wotromania.ro/forum/user/15496-radu-iulian-sava/in care imi spunea ca eu si colegii din clan sa ne mutam pe TS-ul lui. Bineinteles ca nu am intrat, mi se pare ceva dubios la mjloc. A mai primit careva mesaj de la acest individ?

posibil , dar scamatoria se realizeaza de obicei pe ts sau pe jos , imi e greu sa cred ca se intampla ceva pe forum , 

PS : aveti grija , au inceput iar mesajele de genu asta , fiti cu bagare de seama 

Din cate vad eu in acest topic administori acestui site isi fac reclama catre ts3-ul lor .

Mi se pare o prostie sa iei un virus doar intrand pe un Ts3 .

Atat timp cat nu accesezi absolut nimic nimeni nu va pati nimic.

Toata harababura asta mi se pare un simplu motiv doar sa sperie lumea.

Iar cui ii sa spart contul sunt sigur ca a accesat cine stie ce site sau video sau cine mai stie ce.....

Nu e o prostie sa iei  virus de pe ts, nu adminii s-au plans ca se iau virusi si e normal ca pe acest forum sa isi faca reclama la ts ul lor. P.S. Tu ai vazut la pro tv reclama la antena 1?

• Upvote 1

Acum 2 ore, M3sag3rul a spus:

Atat timp cat nu accesezi absolut nimic nimeni nu va pati nimic.

Aici era problema. Ca te punea sa instalezi un update, daca nu-l instalai nu te lasa sa intri pe TS-ul clanului...sau ceva de genul

Si cum multi dintre noi dau "next->next->next->finish" si nu se uita sa vada despre ce update vorba sau ce se mai instaleaza pe langa....s-a intamplat beleaua(nu moderatorul) ci virusarea.

• Upvote 1

6 hours ago, Patria_Hotilor said:

Aici era problema. Ca te punea sa instalezi un update, daca nu-l instalai nu te lasa sa intri pe TS-ul clanului...sau ceva de genul

Si cum multi dintre noi dau "next->next->next->finish" si nu se uita sa vada despre ce update vorba sau ce se mai instaleaza pe langa....s-a intamplat beleaua(nu moderatorul) ci virusarea.

Si cine este vinovat ? Romanul fiindca nu citeste ceea ce face . 

Este o vorba  " Daca esti  pr*st taci si sufera" asa ca fiecare isi merita soarta .

De ce dezgropati un topic care nu mai are nici o actualitate, deschis acum un an si ceva, cu ultimul reply acum 7 luni ? Pentru off-topic ?

Topic inchis !

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...