Jump to content
Castana

tanc premium special pt credite

Recommended Posts

Revenind on-topic : Dupa umila mea parere, nu exista un tanc premium special pentru credite..deoarece rolul tancurilor premium este exact acela de a farma credite. Vrei un tanc special pentru credite..iti iei un tanc premium (de tier 8 ). Ai de ales intre atatea premium de 8 tocmai pentru a cumpara unul care se muleaza pe stilul tau de joc ( mediu de brawl - T-54 mod.1, mediu de snipe ( CDC si Panther 8.8), greu de brawl ( IS-6 ) greu de linia a 2-a si suport (T-34 heavy), greu de snipe din fundul curtii ( FCM 50T)....etc.

eu iti sugerez pana inveti sa joci sa nu iti cumperi t8 premium , ia un tier 4 maxim 5 si invata sa joci , dupaia avansezi 

https://wot-life.com/eu/player/Castana/ce indrumari bune dati , dupaia va mirati ce cauta la tier 8 

wargaming ar trebui sa puna lacat pe t8-10 pana la 5k batalii sincer

ce pot sa zic , bafta sa cadeti cu el in echipa  : PWNBURN :

am 15k+  de batalii pe contul de pe wot :))))) ce incepator vorbiti ma iar wn8 1200+ deci :))) te rog nu stiu ce treaba are contul proaspat facut pe forum cu cel de pe wot 

Edited by Castana

tin sa multumesc tuturor ce au raspuns la subiect. cred ca am sa cumpar fcm tinand cont ca joc foarte mult cu usoare mai ales buldogul si t49 sunt dupa parerea mea criminale daca stii sa le folosesti. In concluzie cred ca voi alege fcm tinand cont ca am si amx50 b deci sunt oarecum invatat cu cele franceze. MULTUMESC TUTUROR!!! SI PLUS AM INTELES CA LA WN8 E MAI BUN FCM DECAT IS6

iar acea statistica a contului meu de pe forum nu stiu de unde este luata :)) pot confirma contul de pe wot si cu screen dar banuiesc ca fiecare avem o varsta peste minima de votare :)) asa ca iti multumesc si tie HALFDEAD 

stiu ca am postat poate prea multe si imi cer scuze dar m-am uitat si eu pe acea statistica de ce imi arata tancuri care eu nici macar nu am jucat cu ele :)) cum ar fi su-18 plus ca nu am atasat nici un cont de wot la contul de pe forum

stiu ca am postat poate prea multe si imi cer scuze dar m-am uitat si eu pe acea statistica de ce imi arata tancuri care eu nici macar nu am jucat cu ele :)) cum ar fi su-18 plus ca nu am atasat nici un cont de wot la contul de pe forum

pai ataseaza , ca sa nu mai comenteze lumea.

tin sa multumesc tuturor ce au raspuns la subiect. cred ca am sa cumpar fcm tinand cont ca joc foarte mult cu usoare mai ales buldogul si t49 sunt dupa parerea mea criminale daca stii sa le folosesti. In concluzie cred ca voi alege fcm tinand cont ca am si amx50 b deci sunt oarecum invatat cu cele franceze. MULTUMESC TUTUROR!!! SI PLUS AM INTELES CA LA WN8 E MAI BUN FCM DECAT IS6

iar acea statistica a contului meu de pe forum nu stiu de unde este luata :)) pot confirma contul de pe wot si cu screen dar banuiesc ca fiecare avem o varsta peste minima de votare :)) asa ca iti multumesc si tie HALFDEAD 

pai cam asta e problema pe forum , oamenii care isi ascund numele contului de obicei sunt slabi , avand user castana , am crezut ca esti incepator ,asadar am tratat problema aferent pe barosaneala , ai 15k batalii dar numele contului nu il spui :) 

• Upvote 1