Jump to content
holyoldman

My life in WoT

Recommended Posts

La 09.10.2016 la 8:23, holyoldman a spus:

Scuze Awa. Salutul nu mai este permis din 9.16 pentru cineva din echipa adversa.

shot_154.jpg

sal :)

Nu prea ma uit in timpul luptei la cine si cum 

Acum 6 ore, Awa a spus:

sal :)

Nu prea ma uit in timpul luptei la cine si cum 

Eu am "reminiscente" de la cautatul clanurilor romanesti :)

Pfff, am vreo 2 saptamani de cand ma chinui la 2 misiuni pentru t55, HT12 si light-uri cu 3 artilerii, cand bag buldogul nu prind nici o artilerie, cand bag T29 sa il joc la turela prind cel puţin 2 artilerii :angry:

Acum 1 oră, haua26 a spus:

Pfff, am vreo 2 saptamani de cand ma chinui la 2 misiuni pentru t55, HT12 si light-uri cu 3 artilerii, cand bag buldogul nu prind nici o artilerie, cand bag T29 sa il joc la turela prind cel puţin 2 artilerii :angry:

Fa pluton cu 2 artilerii. Mai apar una... doua in plus... cand si cand...

• Upvote 1

Ce facem? E "lumea" asa de mica? Salutare inca o data. Ne-ati rupt fashul!  Mai cu mila! Ce tot 5%... :) Luati-va si voi de aia mari de teapa voastra si nu va mai jucati prin gradinita!

shot_166.jpg

Mi-am bagat iar xvm-ul. Poate cineva sa-mi explice de ce merge calculatorul mai bine decat fara? Un paradox...

Nu pot sa descriu in cuvinte fara rost... ce bine e sa stai acasa si s-o freci... mai o distractie limitata... mai o scurta plimbare... mai o friptura stropita... pe romaneste: "no stress"!

Mi-a scapat chestia asta in ianuarie. Este mai importanta decat se vede si este si in limba romana:

Kandly #1419 Posted 09 January 2017 - 04:58 PM  Community Coordinator

• photo-thumb-540077471-581cae72.jpg?_r=1478274675
  • WG Staff

Salut,

Am inclus link-ul către acest topic în feedback-ul meu săptămânal în cazul în care nu a fost observat până acum (nu am apucat să trec prin toate paginile). :)

Nu pot promite nicio schimbare, evident, însă vă pot transmite sugestiile mai departe oricând.

Mă bucur să vă cunosc!

Numai bine,

Kandly

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/142794-subforum-in-limba-romana/page__hl__ limba romana__st__1400#topmost

Pacat ca feedbackul este asa redus. Poate cu un strop de insistenta...