Jump to content
Catalin.

STRATEG - OFERTE SI SOLICITARI

Recommended Posts

• Super Moderator

Salut !

Scopul acestui topic este de a aduna solicitarile clanurilor care au nevoie de un strateg si ofertele strategilor ce au nevoie de un clan.

Ca si clan : Specificati exact ce solicitati, pentru ce aveti nevoie de strateg ( CW de tier 6/8/10, SH de tier 6/8/10 ) si daca il doriti permanent sau doar temporar  - sa va ajute in anumite situatii.

Ca si strateg : Specificati ce/cine va recomanda, ce oferiti si care sunt conditiile .

Promovarea nu se va face pe baza de UP...cei care posteaza isi vor reedita zilnic post-urile ( daca e cazul - au gasit strateg/clan, nu mai sunt interesati de cautare...diverse motive).

Hai sa incercam sa pastram un topic organizat !

(  aceste aspecte - probabil inevitabile- se vor discuta intre parti, in privat) . Merci, Anghel Adrian !
  • Upvote 5
  • Membru Activ

Salutare tuturor! 

Clanul _TEG_ este in cautarea unui strateg. Facem SH de tier 6 momentan, lupte pe echipe si in viitorul apropiat dorim sa participam si la CW. Cine are timp si doreste sa ni se alature, poate lasa un mesaj in privat aici sau poate lua legatura cu urmatoarele persoane pe joc: 

tunym93 , MICH_440.

Nu avem pretentii. Persoana care va dori sa vina ca si strateg, poate sta alaturi de noi atat cat doreste. Neavand jucatori foarte buni (in tier 8 stam chiar bine, dar mai avem si incepatori in clan) , nu putem pune conditii. Jucam de placere  ^_^

P.S.: Avem strateg! 

• Upvote 1
  • Membru Activ

ROEGL cauta strateg/strategi pt tier 6 si 8. Detaliile in privat.

Am fi interesati de un strateg doar temporar (1 luna pana cand cel putin unul din clan invata strategii pe hartile de SH), avand in vedere ca probabil are si el alte obligatii. Persoane de contact : althar, iulian80s, energywars, 0achy.

Multumim.

• Moderator

Am fi interesati de un strateg doar temporar (1 luna pana cand cel putin unul din clan invata strategii pe hartile de SH), avand in vedere ca probabil are si el alte obligatii. Persoane de contact : althar, iulian80s, energywars, 0achy.

Multumim.

Cred ca va pot ajuta eu cu aceasta doleanta , dar doar va arat ce si cum pe maptactic si nu va costa nimic .

Cred ca mai multi strategi de pe aici ar putea face acelasi lucru fara sa perceapa comision .

• Membru Activ

Cred ca va pot ajuta eu cu aceasta doleanta , dar doar va arat ce si cum pe maptactic si nu va costa nimic .

Cred ca mai multi strategi de pe aici ar putea face acelasi lucru fara sa perceapa comision .

Mai mult de atat nici nu ne dorim. Important este sa ne deschizi ochii pe harti. De restul ne ocupam noi prin antrenamente.

Oricum multumim pentru  ajutor.

• Membru Activ

Salutare.

Strateg cam ruginit, am luat o pauza buna de la joc pentru ca ma obosea (inca ma oboseste dar as vrea sa ma reapuc de SH/TB si probabil CW cu o echipa coordonata). Mentionez ca va dura putin pana imi reintru in mana. Caut clan temporar sau permanent, de preferat a doua intr-o comunitate matura si respectuoasa.

Am ceva experienta in T6 si T8. Nu sunt un jucator bun, nu ma recomanda clanuri mari sau cunoscute. As vrea sa incep si T10, dar trebuie sa fie lucrurile destul de inchegate, sa vizualizezi 15 tancuri nu e treaba chiar simpla.

Nick in joc: kdanv.

Va rog sa ma cautati in joc daca cineva poate trece peste WN8/statistica mea.

O duminica frumoasa in continuare!