Sari la conținut
RARES

Creare/modificare/personalizare mod-uri World of Tanks

Recommended Posts

Puteti posta aici mod-uri modificate/personalizate doar daca respectati regulile de adaugare.
Acestea sunt :

1. Intotdeauna inainte de a posta un MOD la sectiunea DOWNLOAD acesta se va TESTA.
2. Fisierele modurilor se arhiveaza si se uploadeaza pe forum ( Attach Files ). NU se pune link extern de download!
3. Explica intr-un mod cat mai usor ce optiuni/beneficii aduce modul. O descriere cat mai concisa va ajuta utilizatorul sa inteleaga mod-ul respectiv.
4. Mod-ul nou adaugat trebuie neaparat sa fie insotit de screenshoot-uri.
5. Explica cum se instaleaza/adauga mod-ul respectiv, nu toti ne-am nascut invatati.

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Maud camera de comandă pentru 0.9.13 - 0.9.14

Vă va permite să Indepartati camera la o mare înălțime în timpul bătăliei. Avantajele controlului comandantului este destul de evident - puteți controla perfect trupele în timpul luptei de clan și a vedea întreaga panoramă a luptei. Puteți controla comportamentul adversarilor. 

Modul il puteti descarca de aici!!!   MODURILE SE ARHIVEAZA SI SE URCA PE FORUM. LINK-URILE EXTERNE DE DESCARCARE NU SUNT PERMISE !

Descrierea despre felul cum se instaleaza modul o aveti in arhiva!!! Modul este testat  functioneaza 100% nu accept comentarii de genul NU  FUNCTIONEAZA eu lam testat personal unde o sa fie probleme ma contactati in privat!!!

Din cauza ca am aces la o multime de moduri nu mii comod sa le incarc pe site dar va ofer adresa de descarca

Modul nu functioneaza corect in cel mai apropiat timp vin cu update!!!

Update: http://www.wotromania.ro/forum/topic/4343-modpack-by-asterix93/

Editat de Catalin.
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Meneger conturi 0.9.X (x - numar patch) 

Acest mod este o mana cereasca atunci cind ai mai multe conturi sau in casa este doar un singur PC la care se joaca mai multe persoane. 

Modul il puteti descarca de aici!!!  MODURILE SE ARHIVEAZA SI SE URCA PE FORUM. LINK-URILE EXTERNE DE DESCARCARE NU SUNT PERMISE !

Descrierea despre felul cumde instaleaza modul o aveti in arhiva!!! Modul este testat  functioneaza 100% nu accept comentarii de genul NU  FUNCTIONEAZA eu lam testat personal unde o sa fie probleme ma contactati in privat!!!

Din cauza ca am aces la o multime de moduri nu mii comod sa le incarc pe site dar va ofer adresa de descarcare!!!

(Modul este in limba Rusa ce am putut sa traduc am tradus restul nu este posibil!)

shot_001.jpg

shot_002.jpg

shot_003.jpg

shot_005.jpg

meneger conturi.rar

post-13244-0-99415500-1457082062_thumb.jpg

post-13244-0-95191400-1457082063_thumb.jpg

post-13244-0-93112600-1457082064_thumb.jpg

post-13244-0-21914900-1457082067_thumb.jpg

meneger conturi.rar

Editat de Catalin.
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Mod pentru a opri soarele și a face cerul negru, optimizat aproape la toate hartile 0.9.X (X-nr. de patch)

Plusul acestui mod este: lipseste soarele, lipsesc razele solare, lipsesc nourii, lipseste ceata si ridica FPS-ul.

MODURILE SE ARHIVEAZA SI SE URCA PE FORUM. LINK-URILE EXTERNE DE DESCARCARE NU SUNT PERMISE !

post-13244-0-77421300-1457350563_thumb.jpg

post-13244-0-79339300-1457350564_thumb.jpg

post-13244-0-84966900-1457350565_thumb.jpg

post-13244-0-08541000-1457350567_thumb.jpg

post-13244-0-72753900-1457350567_thumb.jpg

post-13244-0-68116000-1457350568_thumb.jpg

Editat de Catalin.

Partajează acest post

Link spre post

Mod Bile Rosii Artilerie pentru World_Of_Tanks 0.9.X (X-nr. de patch)

În cazul în care ești un adevărat iubitor de artilerie, modul "Bile Rosii" este special conceput pentru tine. Acest mod te ajuta sa vezi pe harta de unde trage artileria inamicului.

Cum functioneaza acest mod: daca joci pe artilerie trebue sa privetsi la baza inamicului aproximativ pe unde crezi ca poate sa stea el si cind el va trage atunci in locul unde sta el va aparea o bila rosie plus va fi si traser!!!

Modul il poti descarc de aici:

MODURILE SE ARHIVEAZA SI SE URCA PE FORUM. LINK-URILE EXTERNE DE DESCARCARE NU SUNT PERMISE !

Descrierea despre felul cum se instaleaza modul o aveti in arhiva!!! Modul este testat  functioneaza 100% nu accept comentarii de genul NU  FUNCTIONEAZA eu lam testat personal unde o sa fie probleme ma contactati in privat!!!

Din cauza ca am aces la o multime de moduri nu mii comod sa le incarc pe site dar va ofer adresa de descarcare!!! 

post-13244-0-29224100-1457352348_thumb.jpg

post-13244-0-76982200-1457352348_thumb.jpg

post-13244-0-43023400-1457352349_thumb.jpg

post-13244-0-98450100-1457352349_thumb.jpg

post-13244-0-94293300-1457352350_thumb.jpg

Editat de Catalin.
  • Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

Meneger conturi 0.9.X (x - numar patch) 

Acest mod este o mana cereasca atunci cind ai mai multe conturi sau in casa este doar un singur PC la care se joaca mai multe persoane. 

Modul il puteti descarca de aici!!!  

Descrierea despre felul cumde instaleaza modul o aveti in arhiva!!! Modul este testat  functioneaza 100% nu accept comentarii de genul NU  FUNCTIONEAZA eu lam testat personal unde o sa fie probleme ma contactati in privat!!!

(Modul este in limba Rusa ce am putut sa traduc am tradus restul nu este posibil!)

modu este interesant big like! Te rog frumos pune o alta adresa de descarcare pentru ca nu toti intelegem situ-ul postat de tine

Editat de Catalin.

Partajează acest post

Link spre post

modu este interesant big like! Te rog frumos pune o alta adresa de descarcare pentru ca nu toti intelegem situ-ul postat de tine @@ 

Ute ca lam adaugat pe site direct!!!

Editat de Catalin.

Partajează acest post

Link spre post

Rectific:merge varianta zoom in 9.13. dar trebuie sa copiati doar folderul SCRIPT in res mods-folderul 9.14(eu asa am facut si merge)

Partajează acest post

Link spre post

Stie cineva un mod de zoom unde sa mearga si mousewheel ? am incercat vreo 3 pana acum si la niciunul nu merge cu scroll (in si outside la tanc), doar cu tasta Shift.

La omc merge cu scroll dar aia au pachet nu stiu daca poti sa iei doar zoomul

Partajează acest post

Link spre post

Salut as dori sa postezi un mod Hit-log simplu fara xvm sau Hitlog+dmg penal tot fara xvm mersi frumos  (modul sa fie pt 9.14) 

Asta voi face Update la Modpack si acolo va fi Log DMG fara XVM dar DMG panel va fi mai tirziu din cauza ca trebue tradus dar la moment nu prea am timp!!! 

Urmareste postarile de aici: http://www.wotromania.ro/forum/topic/4343-modpack-by-asterix93-0914-v-40/

Partajează acest post

Link spre post

salut baieti unde pot gasi si eu un zone penetration mod fara nimic altceva xvm aimbot si alte porcarii?? ma intereseaza sa vad weak spoturile tancurilor, sa fie pe tancuri si sa fie cat mai complet, multumesc!

Partajează acest post

Link spre post

Salutare,as avea si e nevoie de un mod care sa imi arate procentajul de penetrare,ungiul de inclinare si armura efectiva a tancului cat mai aproape de tinta.Daca e ceva neclar in specificatiile cerute,vedem +ts daca e cazul ;) .Multumesc! :D

Editat de Marcel Ciobanu

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum