Sari la conținut
RARES

Creare/modificare/personalizare mod-uri World of Tanks

Postări Recomandate

Salut as dori sa postezi un mod Hit-log simplu fara xvm sau Hitlog+dmg penal tot fara xvm mersi frumos  (modul sa fie pt 9.14) 

Asta voi face Update la Modpack si acolo va fi Log DMG fara XVM dar DMG panel va fi mai tirziu din cauza ca trebue tradus dar la moment nu prea am timp!!! 

Urmareste postarile de aici: http://www.wotromania.ro/forum/topic/4343-modpack-by-asterix93-0914-v-40/

Partajează acest post

Link spre post

salut baieti unde pot gasi si eu un zone penetration mod fara nimic altceva xvm aimbot si alte porcarii?? ma intereseaza sa vad weak spoturile tancurilor, sa fie pe tancuri si sa fie cat mai complet, multumesc!

Partajează acest post

Link spre post

Salutare,as avea si e nevoie de un mod care sa imi arate procentajul de penetrare,ungiul de inclinare si armura efectiva a tancului cat mai aproape de tinta.Daca e ceva neclar in specificatiile cerute,vedem +ts daca e cazul ;) .Multumesc! :D

Editat de Marcel Ciobanu

Partajează acest post

Link spre post

Salut !

un simplu script care sa-mi arate wn8 in timpul luptei as dorii daca se poate sau in garaj la terminarea luptei dar sa nu fie insotit de xvm sa am tot un curcubeu in listele echipelor...........Multumesc !!!

Partajează acest post

Link spre post

ngk1fT7.jpg

iti arata wn8 pentru batalia in care esti in functie de ce faci, nu wn8-ul de pe cont afisat de XVM

Editat de NiseriuS
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...