Jump to content
VaruTeRezolv

Parere cumparare tank premiun

Recommended Posts

As dori sa imi cumpar un tank premium de tier 6 si as dori niste pareri. Am premium de 8 ( cdc ) si as mai vrea si unul de 6 deoarece stau prost cu bani sa imi cumpsr altul de tier 8. As dori niste recomandari. Mulțumesc anticipat

Rasfoieste putin forumul si o sa gasesti date despre ce tanc sa iti iei si ca idee asteapta pastele ca vor fi reduceri.

Rasfoieste putin forumul si o sa gasesti date despre ce tanc sa iti iei si ca idee asteapta pastele ca vor fi reduceri.

Eu am cerut opiniile celor care au tancurile de t6 ;) stiu fiecare tanc in parte si imi plac toate. Dar mai vroiam opinii + sau - , poate am omis eu ceva

Poti astepta si ofertele de Paste... sau baga mare si castiga concursul in desfasurare.

Care concurs?

Ok. O să aștept reducerile oricum . Mulțumesc

su-100y sau poti strange bani pt  su 122-44, poti sa alegi si un type 64 de la chinezi dar te inveti greu cu el..iti recomand su-100y pt bani, dicker max pt acomodare sau daca strangi bani poti lua su 122-44 ( nu multi opteaza pt el ca este mai ieftin cu 20 de lei fata de un t26e4)

SU-122-44, face credite cu caruta. In plus, este si usor de jucat.

La inceput am fost si eu cam sceptic in legatura cu td-ul rusesc, dar pana la urma l-am luat si nu regret. Daca eu fac bani cu el atunci sigur si tie iti va merge.

• Upvote 1

Si eu fac bani cu TD rusesc. :D

Cu ISU 152, intr-un meci mediocru ies cu 8-12.000 pe plus, intr-un meci bun/foarte bun ies cu 20-25000 pe plus ( punem si o medie de 2-3 gold trase in grasutii de tier 10).

Cu SU 122-44 ar trebui sa faci minim 40.000 pe plus in orice lupta. L-am vazut pe youtube si mi se pare bestial la tierul lui. Cred ca il vreau si eu ...

Da, dar nu lua in calcul doar venitul. Ia in calcul si numarul de lupte in care a adus banii aia. 20mil in 15k lupte nu e acelasi lucru cu 18 mil in 10k lupte.

Da, dar nu lua in calcul doar venitul. Ia in calcul si numarul de lupte in care a adus banii aia. 20mil in 15k lupte nu e acelasi lucru cu 18 mil in 10k lupte.

Nu cred ca ai inteles acel tabel.

FCM, de exemplu, pentru un data set de 17550 de lupte a scos 19,518 credite PE MECI. IS-5, de exemplu... pentru ca n-au multi IS-5, data setul e numai de 1062 de lupte.