Jump to content
Rascu Florin

Sa stie toata lumea

Recommended Posts

Cu KRT`u avem ce avem din cauza la cei 2 jucatori de acolo Florinian si DonDanRo , pentru ca ei au fost in clanul Elite Squad ( KRT_ actual ) . Eu am fost commander acolo si m`am saturat sa ma joc cu noobi ( pana in 1300 wn8 ) si am decis sa parasesc clanul sa il las la alt cineva , baiatul la care a ramas clanul cica era prieten cu noi Florinian pe nume care a spus ca oricand ne vrem clanul inapoi ni`l da . Toate bune si frumoasa pana cand am cerut clanul inapoi pt cladirile de la sh , cand am vorbit sa ni`l dea inapoi baiatul a fost fair play a zis ca ni`l da dupa campanie ( campania de iarna pt obj 907 , m60 etc... ) , noi am spus ca nu e nici 1 problema ca asteptam , cand s`a terminat campania 1 dintre baietii cu care am facut clanul l`a sunat , i`a scris pe joc , nimic... dupa vreo 1 saptamana baiatul a raspuns in felul urmator , nu v`a mai dau nimica inapoi . OARE SA NU AVEM CV CU EI ? ACUMA DUPA PAREREA TUTUROR !!!

Cu S_4_S cred ca toata lumea stie ce avem , de ce vorbesc ei ce vorbesc pe forum despre clanul nostru ?

Cu comunitatea ARCAN nu avem nimica , noi doar ne vrem alea 2 teritorii care au fost ale noastre inapoi , noi chiar nu avem nimic cu ei !!!

Explicatiile astea vin dupa ce am vazut pe facebook vreo 2-3 ofticati care se iau de clanul CYE pt ca 1 baiat posteaza videourile cu clanuri ce am batut la SH pe youtube !!!

Edited by Rascu Florin

Hai sa iti zic cum vad eu problema din  ce stiu si am vazut ...asta ca sa stie toti ....

odata intr-o seara ati ajutat ARCAN cu niste lupte , ei v-au lasat pe TS-ul( cand v-au zis sa platiti v-ati tirat ) lor sa stati acolo ( care btw serverul e gazduit de KRT:) ) si dat fiind faptul ca abia adunati de 2 echipe de CW , v-au lasat sa farmati pe 2 teritorii .

Ati postat pe forum pe aici cu performantele voastre , despre cum ati batut la popoul gol JAKAL , dar cand au venit ungurii de la MBZ ...ati iesit de pe harta .

Acum ...veniti cu pretentii la cei din ARCAN si vreti sa faceti teritoriile jumate jumate , in conditiile in care repet  abia aveti de 2 echipe si asta o stiu sigur .Plus ca avand foarte multi re-roll in clan NU AVETI TANCURI DE 10 !!!

NU vi se pare ca va supra-evaluati fara performante ?

Cam multi dusmani pentru un clan care face doar atmosfera ...btw.....nu sti sa schimbi ora de atac ca sa poti merge peste KRT? ca asa te laudai pe aici si pe ts de vo 4 luni .

Pentru clanurile care colaboreaza cu CYE :

Vedeti ca in clan au niste baieti extraordinari care trimit reply-urile la WG cu luptele de cover ...asta ca si idee .

Informatiile le am de la tovarasi bro ...nu daia cu care vb pe forum ..de la daia cu care vorbesc la telefon si ma vad la bere 

• Upvote 8

Stai ca nu înțeleg? Erau proprietate personala? Scria CYE pe ele? Ai fost scos de pe harta de un clan strain (MBZ), arcan le-au luat inapoi ca au putut, te-ai batut cu arkne pe landing si ai pierdut, acum ce vrei? Teritorii moka? Maturizeazăte, te credeam altfel, nici noi nu avem nimic cu tine, de ce am avea?

• Upvote 4

Iar discutia veche cu WN8. 1300 WN8 e noob. Buna asta. Nu te poti baza doar pe o cifra. Sunt mai multi factori de luat in considerare.

• Upvote 1

Cu KRT`u avem ce avem din cauza la cei 2 jucatori de acolo Florinian si DonDanRo , pentru ca ei au fost in clanul Elite Squad ( KRT_ actual ) . Eu am fost commander acolo si m`am saturat sa ma joc cu noobi ( pana in 1300 wn8 ) si am decis sa parasesc clanul sa il las la alt cineva , baiatul la care a ramas clanul cica era prieten cu noi Florinian pe nume care a spus ca oricand ne vrem clanul inapoi ni`l da . Toate bune si frumoasa pana cand am cerut clanul inapoi pt cladirile de la sh , cand am vorbit sa ni`l dea inapoi baiatul a fost fair play a zis ca ni`l da dupa campanie ( campania de iarna pt obj 907 , m60 etc... ) , noi am spus ca nu e nici 1 problema ca asteptam , cand s`a terminat campania 1 dintre baietii cu care am facut clanul l`a sunat , i`a scris pe joc , nimic... dupa vreo 1 saptamana baiatul a raspuns in felul urmator , nu v`a mai dau nimica inapoi . OARE SA NU AVEM CV CU EI ? ACUMA DUPA PAREREA TUTUROR !!!

Cu S_4_S cred ca toata lumea stie ce avem , de ce vorbesc ei ce vorbesc pe forum despre clanul nostru ?

Cu comunitatea ARCAN nu avem nimica , noi doar ne vrem alea 2 teritorii care au fost ale noastre inapoi , noi chiar nu avem nimic cu ei !!!

Explicatiile astea vin dupa ce am vazut pe facebook vreo 2-3 ofticati care se iau de clanul CYE pt ca 1 baiat posteaza videourile cu clanuri ce am batut la SH pe youtube !!!

Foarte gresit "Doctore" ceea ce ai scris....

De ce nu spui de fapt si exact cum a fost daca tot deschizi acest subiect "TU" si nu "EU"!?

Daca tot va place sa ne spalam "rufele" in public, atunci e ok cu mine si avem asa:

1. TU ai plecat din clan si m-am rugat de tine sa nu pleci atunci ca e CLANUL tau si nu al meu, in timp ce pe TS ai fost banat de "prietenul meu care unde ma prinde ma injura cum stie el mai bine", eu ti-am scos banul si sti foarte bine ce mi-ai spus apropo de clanul EL1T3.

2. "Prietenul meu" nici el nu mai juca, eu in mai multe seri am vb cu el la telefon, el mi-a spus " Florin, am incredere in tine, eu v-am dat clanul si ce decizii luati voi, eu sunt de acord"

3. Eu am luat decizia fuzionarii cu KRT.

4. Voi ati vb intre voi si ati venit dupa o perioada foarte mare de timp si ati inceput sa puneti presiune pe mine, am spus ok si ca va dau clanul inapoi dupa campanie, asa este si ai foarte mare dreptate.

5. Presiune si mai mare si cu 1 zi inainte de a va dat clanul, cine a inceput sa ma injure pe TS!? 

6. SH-ul clanului a fost daramat de cand clanul inca se mai numea El1T3, dupa care refacut de KRT...adica toate cladirile erau sub Tier 5.

7. Da am fost "prietenul" vostru cat timp "prostu" a platit SINGUR si voi ati beneficiat, cand am intors foaia, din pacate am si inceput sa i-mi iau M..E de la VOI.

8. Deci, dupa toate aceste lucruri de ce cineva v-ar mai da vreun clan inapoi!? Adica voi chiar credeati ca eu voi pune botul la "vrajeala" voastra si sa ma luati pe mine de prost!?

9. Aramele si asa numitii "prieteni virtuali" pe care mi i-am facut in clanul EL1T3 si-au dat arama pe fata in cele din urma si mi-au demonstrat de fapt cum au apreciat ei toate lucrurile pe care le-am facut acolo, injurandu-ma, unii pe fata altii pe la spate (stiu ca credeai ca nu stiu, dar stiam).

Eu am lasat-o fix cum ati vrut voi si exact cum o gandeati si o ganditi in continuare VOI, nu eu...pana la urma eu ti-am mai spus "nu stau sa imi bat capul cu asemenea porcarii".

P.S.: Dan nu are nici o treaba cu aceste aspecte, ar trebui sa ii multumiti pentru ce a facut in acel clan si de care ati beneficiat toti, fara el Sh-ul pe care il doreati, era si acum probabil la Tier 4.

• Upvote 4

Apropo Doctore, daca vrei dovezi sa sti ca am si le pot urca aici fara probleme....sa vada "PUBLICUL" cine are dreptate de fapt si mai ales 

"Sa stie toata lumea"

si nu numai eu am, mai sunt cativa baieti care citesc sau vor citi pe aici si "cunosc problema".

Adica nu trebuie sa ma credeti neaparat pe mine pe cuvant, dar cu siguranta screenshot-urile nu mint, dar inca o data repet "nu eu sunt cel care vrea sa faca rau".

Edited by The_New_Guy
  • Upvote 1

Si iata o noua telenovela... " Sa stie toata lumea" ca este strict problema voastra daca va spalati rufele in public, doar atat va rog sa nu va jigniti si sa va aduceti argumente pro si contra intr-un mod civilizat. O zi buna in continuare si succese tuturor.

• Upvote 1

Sincer,daca ai fi plecat ca un "mare expert in ale jocului",si mi-ai fi lasat mie clanul,nici eu nu ti l-as mai fi dat inapoi.ce rost ar avea,tu esti prea bun,fa-ti alt clan.

I love the smell of drama in the evening! Astept cu interes urmatoarele dezvaluiri!

• Upvote 1

Hai sa iti spun ce NU poti face: NU poti deschide un topic pe forum cu numele " Sa stie toata lumea", avand din start un subiect de flame, in care explici unui grup de utilizatori din care , poate pe 2-3 intereseaza problema ,  ce ai tu cu   KRT   si cu  Florinian  si DonDanRo. E deja can-can si subiect de tabloid. Spalatul rufelor in public nu constituie subiect pe forum, nici continut de calitate care poate fi de ajutor altora.. Va puteti certa/impaca pe privat, prin pm-uri, pe chatul jocului sau pe TS.

Topic inchis !

1 punct warn pentru initiator.

Merci !

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...