Jump to content
Mace Windu

Light tank M41/90 GF

Recommended Posts

Da, este un mod si doar tu vezi modificarea. 

Dai spaga, ceva, e acolo pe la suport? :P  Mie niciodata nu mi-au raspuns in mai putin de 35-40 ore, vad ca tie ti-au raspuns in 12 :)

Edited by chevy_x

Da, este un mod si doar tu vezi modificarea. 

Dai spaga, ceva, e acolo pe la suport? :P  Mie niciodata nu mi-au raspuns in mai putin de 35-40 ore, vad ca tie ti-au raspuns in 12 :)

Conteaza foarte mult sa nu fi agresiv atunci cand le scrii si sa o faci politicos. De asemenea, e foarte important sa fi clar si sa le dai toate detaliile de care au nevoie din prima. Bine inteles, depinde si de cat de multe tichete au in queue.

M-au bagat si pe mine la support intr-un joc online pentru ca dadeam raspunsuri bune pe un forum. Am acceptat mai mult ca sa testez pentru o perioada scurta de timp si ce am enumerat mai sus consider destul de important pentru a castiga timp.

Depinde de joc si de regulile interne ale teamului. Pe un joc unde sunt eu admin, avem timp maxim de raspuns de 24 ore. Cel mult un tichet pe luna ajunge la limita acestei perioade, in medie raspundem in maxim 2 ore la tichetele depuse in timpul zilei si intre 1 si 7-8 ore la cele depuse pe timpul noptii, daca playerii nu au somn, noi avem. Dar, in final, totul depinde de timpul, cheful si prezenta online a adminului.

Edited by chevy_x
  • Membru Activ

Da eu il am de 2 zile fuge bine trage bine incarca bine in clz daca iti plac tancurile usoare doresti sa faci si credite ial.Are un pret decent chiar daca e tanc usor dar e de 8 si premiu.

• Membru Activ

@Gamez si la ce te-ai fi asteptat sa fi top tier ?Cand l-ai luat trebuia sa sti ca tancurile usoare vad tancuri cu 2,3 tier mai mare ca ele .Daca joci inteligent isi face treaba, nu te duci ca prostu pana in baza inamica pt cat mai multe tancuri spotate si mori in primele 2 minute .Nu uita chiar daca pare un tanculet firav si carne de tun pt tancurile de 9 si 10, jucat corect iti spun eu dai si cu tunu ala dmg calumea uita te la niste replay-uri pe youtube sa vezi ce poate si cum se joaca tancul asta .Dupa iti vei schimba parea.

• Membru Activ

Asa o fi dar eu nu am rabdare sa stau sa pandesc, sa dau rotocoale, imi plac heavy-urile ca intri direct in paine. Cand am rabdare fac si 30-40.000 de credite dar asta inseamna ca jumate de meci sau stau sa ma fofilez. E si rabdarea asta o virtute care mie imi cam lipseste.