Jump to content
Creazy_Emma

Incepatoare caut colegi de pluton.

Recommended Posts

Exact ca si titlul, avand in vedere ca sunt la inceput, am prins virusul. Max tier 6 de preferat KV 85 sau OI Multumesc.

Rog a se ramane in topic daca totusi este cineva care vrea.

Edited by Creazy_Emma

Exact ca si titlul, avand in vedere ca sunt la inceput, am prins virusul. Max tier 6 de preferat KV 85 sau OI Multumesc.

Sa iti dau un sfat....la OI da-i cu HE-uri...incarci 23 de secunde....dar aproape orice tanc este one shot (tier 5-6).

Sa iti dau un sfat....la OI da-i cu HE-uri...incarci 23 de secunde....dar aproape orice tanc este one shot (tier 5-6).

Draga amice te astept oricand in Agronomie (daca esti din Bucuresti) sa iti explic cum sta treaba cu IP-urile. Personal nu ma pricep dar sigur gasesc pe cineva sa iti explice mai pe larg ce si cum. Pana atunci te rog abtinete. Multumesc.

Ah si cu toate ca este offtopic hai sa iti mai arat ceva amice.

10896970_834321076641094_440534470977820

Poate intelegi mesajul din poza.

Multumesc pentru sfat. Am observat asta, totusi folosesc AP cand sunt cap de lista in joc pt ca rar dau bounce ..(nu stiu daca am scris bine)

Edited by Creazy_Emma

Incepatoare caut colegi de pluton.     Exact ca si titlul, avand in vedere ca sunt la inceput, am prins virusul. Max tier 6 de preferat KV 85 sau OI Multumesc.

Cand esti incepator cel mai bine se face pluton cu prietenii. (aia reali) 

Altfel rar intalnesti jucatori necunoscuti cu rabdare sa te ajute.  :)

Salut Emma. Am si eu o intrebare de noob: ce semnifica pentru tine avatarul cu degetele?

2grills1tank ? 

Edited by fluffyLuchs

Salut Emma. Am si eu o intrebare de noob: ce semnifica pentru tine avatarul cu degetele?

Ne aratam verighetele de pe deget. Pe bune? Deranjeaza avatarul ?  Sper ca acesta e mai cuminte.

Edited by Creazy_Emma
  • Upvote 1

Am firefly de 6 si challenger de 7. Si mai am in clan romani activ zilnic care joaca cu tier 6 in special. Oricum bun venit in lumea tancurilor! :)

Am firefly de 6 si challenger de 7. Si mai am in clan romani activ zilnic care joaca cu tier 6 in special. Oricum bun venit in lumea tancurilor! :)

I'm in.

te ajut eu draga marie, cu tier 6, t150 eu prefer asta ca are blindaj mai bun fata de kv-85 si da bine si la dmg...

Draga amice te astept oricand in Agronomie (daca esti din Bucuresti) sa iti explic cum sta treaba cu IP-urile. Personal nu ma pricep dar sigur gasesc pe cineva sa iti explice mai pe larg ce si cum. Pana atunci te rog abtinete. Multumesc.

Nu stiu cu cine te ceti cu ip-urile....eu nu am zis nimic de ip-uri dar in fine....

Da sunt din Buc.......ma mut cu cortul :)) pe oriunde =))

Eu ti-am dat un sfat cu oi-ul.....dupa ce se termina campania asta (02.05.2016) pot sa dau si plutoane cu tine....

Cat despre poza.....noroc in mariaj....primii 7 ani sunt grei...dupa aceea e CanCan.

Nu stiu cu cine te ceti cu ip-urile....eu nu am zis nimic de ip-uri dar in fine....

Da sunt din Buc.......ma mut cu cortul :)) pe oriunde =))

Nu iti era adresata tie :) afirmatia aia multumesc pt sfat si da sigur ca da ma gasesti in WOT serv 2 oricand

Ne aratam verighetele de pe deget. Pe bune? Deranjeaza avatarul ?  Sper ca acesta e mai cuminte.

Nuuu... Tocmai cand eram hotarat sa reintru intr-un clan dispus sa accepte noobi, dar care sa fie activ in campanie, mi-am rupt doua degete de la mana stanga si mi-au atelat-o cu gips...:) Si a venit postul cu degetele... M-am gandit ""ia uite... inca unul care spune ca uraste artileria... in felul lui."" Un motiv sa ma reapuc de grindul cu M12...:)

Nuuu... Tocmai cand eram hotarat sa reintru intr-un clan dispus sa accepte noobi, dar care sa fie activ in campanie, mi-am rupt doua degete de la mana stanga si mi-au atelat-o cu gips... :) Si a venit postul cu degetele... M-am gandit ""ia uite... inca unul care spune ca uraste artileria... in felul lui."" Un motiv sa ma reapuc de grindul cu M12... :)

Am observat ca este o campanie crunta împotriva "clickerilor"  dar totuși sincer ,personal, in experienta mea inexistenta , aproape nula, chiar nu ma sâcâie sa știu ca poate poate, o sa mai cada o bombardea si din cer. Nu țin atât de mult la XVM si nu înjur când mor și nu știu ce ma lovit. Mai mult ma deranjează (apropo de degetele) cand nu am rabdare sa se pună aim cum trebuie si in loc sa mai trec un kill in lista ucid o pasare din copaci.

Da sunt stresanți si stresați dupa kill-uri (FV i hate you su much right now) dar mai stresant e când ești cap de lista si practic nu stii incotro sa apuci ..Ata ete, sunt o mica noaba in căutarea găsirii experientei absolute.

Edited by Creazy_Emma
  • Upvote 2

Am observat ca este o campanie crunta împotriva "clickerilor"  

Nu te lua dupa ei.   

FV304  is love, FV304  is life. 

Pacat ca nu are gold ammo.

:) Si a venit postul cu degetele... M-am gandit ""ia uite... inca unul care spune ca uraste artileria... in felul lui."" Un motiv sa ma reapuc de grindul cu M12... :)

Ce urat este uneori sa am dreptate... puteai la modificare sa scrii cu rosu... Si apropo... ala nu e inelar...

Asteptam cu nerabdare sa postezi pachetul ala de moduri.