Jump to content

Recommended Posts

eu folosesc modul de la Aslain,care stiti alte moduri mai bune,va rog sa postati aici.

Bafta la killuri in continuare.

Nu are aim assist Aslain, ce ma intreb e daca are alte tipuri de tinte, altfel e inutil.

Super avatarul DonFlorica!

Am eu ghinion sau joc doar cu boti? "Vorbesti" acolo si... pauza... Doar la lvl 3 am ajuns daca intrebati...

sal eau 

Salutare si tie. Nu inteleg de ce saluti EAU ( Emiratele Arabe Unite ) cand stai de vorba cu romani.

Sa nu fim rautaciosi: limba romana e una din cele mai grele.

Exista aim bot pentru wows, dar este contracost.

http://hags-club.com/hag/126/world_of_warships_hacks

Sunt si asa-zise "variante free", dar nu as recomanda. Este plin de virusi si cam atat. nu am vazut nici un aim pe acolo.

Pe youtube, Notser este destul de explicit despre cum trebuie sa tragi. Sper sa ajute.

Edited by csandrino

Auto Aim in WoWs iti arata unde sa tragi in functie de miscarea si viteza navei. Sa fiu cinstit, l-am incercat anul trecut, dar nu mi s-a aparut ca ma ajuta cu nimic. La distante mari, daca jucatorul modifica tot timpul cursul si directia, cu tot cu Auto Aim nu reusesti sa nimeresti nimic. Mai rau te incurca pentru ca te concentrezi sa tragi unde iti arata ala. Iar daca jucatorul este balalau si o tine pe linie dreapta, nu este foarte greu sa nimeresti. Mai trebuie tinut cont si de dispersia la distante mari. 

La distante mici, close combat, la ce iti trebuie auto aim? Tintesti, inchizi ochii si tragi. :D La distante medii, posibil sa fie folositor dar la fel, depinde si de adversar, cum manevreaza.

Consider ca daca esti atent, poti anticipa mult mai bine miscarile adversarului.

• Upvote 1