Jump to content
holyoldman

World of Warships intro...

Recommended Posts

Am vazut ca parca ai ajuns la rank 1. Felicitari!

Eu din pacate nu sunt seara, seara ori pe tancuri, ori deloc.

Multumesc, dar nu am ajuns la 1...doar 10. Am preferat sa imi cresc alte nave. Dar avem cativa romani care au ajuns:Ribanna, Ro_Frenzy. Si cred ca mai sunt si altii.

Multumesc, dar nu am ajuns la 1...doar 10. Am preferat sa imi cresc alte nave. Dar avem cativa romani care au ajuns:Ribanna, Ro_Frenzy. Si cred ca mai sunt si altii.

Te-am confundat, am un alt roman in lista de prieteni care a ajuns la rank 1, nu retin acum numele.

Am stat azi doua ore si jumatate sa-si faca nush ce update. Foarte frustrant. Se schimba procentul acolo ca limba mica de la ceas...

Dar... VICTORIE! Am reusit... si am luat o pocnitoare de portavion... americanii astia...

Containerele pe care le primesti automat n-au cine stie ce, am facut experienta pentru 1 container si am ales "try your luck" sa incerc sa iau ceva mai serios si am primit 5 steaguri.

Am jucat 3 lupte cu linia de cruisere britanice, pana la tier 2, nu cred ca trec de tier 4 insa.

"try your luck"

Idem. 5 camo.

Te avertizeaza... adica sa fii pregatit pentru nimic... ;) Cand cara containerul cu macaraua am vazut ca e usor si 6/49 o sa aiba report :)

Misiuni pentru navele ARPEGGIO. Este ocazia sa le luati pe toate de pana acum:

4 Kongo-class: ARP Kongo, ARP Haruna, ARP Hiei si ARP Kirishima

4 Myoko-class: ARP Myoko, ARP Ashigara, ARP haguro si ARP Nachi (noua)

1 Mogami-class: ARP Takao (noua)

Toate navele vin cu comandanti cu 6 puncte, exceptie Takao ce vine cu 10.

Misiunile se incheie pe 01.01.2017.

P.S. Caut colegi de divizie tier 9-10, pt misiunea Takao.

Observasem si eu, din pacate nu prea am timp de vapoare, mai ales ca vine si campania de CW. Merg pe principiul - fac ce se face singur.

salut.stie cineva daca se face vreun clan romanesc?

si cu containerele am luat si steaguri dar si vreo 50k free xp si vreo 250 reparatii premium

Nici nu stiam ca s-a dat drumul la clanuri.

L.E. : M-am uitat acum, din cate se pare inca nu sunt activate clanurile in WoWs. Probabil doar ca organizare undeva pe un forum, si jucat la detasamente.

sunt activate dar sunt inca in beta si nu se pot forma decat clanuri invitate de wg.

ma gandeam ca poate e si unul de romani dar cred ca inca nu sunt atata de multi jucatori romani

Exista chiar foarte multi jucatori romani. Dar eu unul sincer, m-as baga intr-un clan international. WoT a fost singurul joc in care am jucat in clanuri romanesti.

Superba cinematica intro. Baietii astia de la wow chiar se ocupa! Alt update, o tona de vase premium, linii noi sau completate.