Sari la conținut
Mali Catalin

Hit Zones (update 9.15.2)

Recommended Posts

Acest fisier a fost scanat cu 2vln0vb.jpg

Iti arata unde sunt zonele critice ale tancului inamic.

Dupa descarcarea arhivei,continutul se copiaza in World_of_tanks/res_mods/0.9.15.2

Datorita dimensiunii (349.6 mb) fisierul este uploadat pe un link extern.

download-now.gif

29xjbm0.jpg4sgq3r.jpg

Editat de Mali Catalin
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, in res_mods

M-am bunghit si eu ca in res mod, dar nu ma dumiream pe unde anume. Pana la urma am gasit unde si l-am pus. Este ok modul si foarte bun. Coloreaza in alb zonele care le stim deja cu totii, ca sunt sensibile la un tanc. Foarte bune mai ales pt cineva care este incepator si vrea sa invete unde sa traga. Multumesc oricum, pt acest mod si munca depusa de tine aici pe forum. Esti cu adevarat genul de om care ajuti pe cineva la nevoie. 

Partajează acest post

Link spre post

Instructiuni de instalare ? 

Un pic mai sus,cu rosu "Dupa descarcarea arhivei,continutul se copiaza in World_of_tanks/res_mods/0.9.15.1.1

Partajează acest post

Link spre post

am vazut ca azi ai pus . ok vreau la fiecare post sa fie la fel . te rog frumos . intelege ... nu toti stau sa se uite la videoclip .. poate unii au stick cu 2 gb / luna etc. sunt n exemple mi s-ar parea normal si corect ca , pe langa videoclip , sa exista si un text explicativ pentru instalarea acestor moduri . 

Aceasta postare a fost editata de Mali Catalin: Astazi, 09:06 AM .

Partajează acest post

Link spre post

am vazut ca azi ai pus . ok vreau la fiecare post sa fie la fel . te rog frumos . intelege ... nu toti stau sa se uite la videoclip .. poate unii au stick cu 2 gb / luna etc. sunt n exemple mi s-ar parea normal si corect ca , pe langa videoclip , sa exista si un text explicativ pentru instalarea acestor moduri . 

Aceasta postare a fost editata de Mali Catalin: Astazi, 09:06 AM .

ok

Partajează acest post

Link spre post

Sterge intai jocul si dupa incearca iar sau daca nu merge fa o reclamatie la wg si te vor ajuta ei daca l-e explici ce nu merge.

Partajează acest post

Link spre post
4 hours ago, S80iulian said:

Sterge intai jocul si dupa incearca iar sau daca nu merge fa o reclamatie la wg si te vor ajuta ei daca l-e explici ce nu merge.

Ma refeream la faptul ca nu il pot downloada de pe linkul pus aici, a expirat

Partajează acest post

Link spre post

Imi cer mii de scuze poate ca am gresit eu ,dar parca ultima data cand am intrat pe forum modurile interzise nu mai erau acceptate aici si parca din cate imi aduc aminte jocul e pe la versiunea 9.17, dar repet poate ma insel eu si am gresit asa ca imi cer scuze inca odata . Totusi incearca sa faci ticket la wg cu problema semnalata de tine si probabil iti vor da un raspuns binemeritat si sper cat mai rapid.

• Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.