Jump to content
holyoldman

Concurs E50M - Tancul lunii august

Recommended Posts

nzVN0sQ.png

Castiga orice obiect din SHOP (la alegere) cu cel  mai mare damage dat cu E50M - tancul lunii august 2016(vezi aici) in perioada 01.08.2016 - 31.08.2016.

Inscrie-te cu numele din joc(server EU) si linkul catre wotreplays.com unde ai uploadat meciul pentru intrarea in concurs.

(Sunt valabile strict uploadurile pe wotreplays.com)

Poate participa orice jucator cu cont WoT valabil pe server EU.

Castigatorul va fi contactat pentru alegere/atribuire/livrare  premiu in cel mai scurt timp posibil in luna septembrie.

• Upvote 2

Conteaza sa fie si cu victorie acel meci,sau doar cel mai mare damage,indiferent de deznodamantul meciului?

Dintre toti participantii conteaza cel cu cel mai mare damage. Poate sa zboare si pe luna, sa se sinucida, sa foloseasca tot arsenalul de moduri "prietenoase", poate sa se dea cu alifie sau ce vrea el. Victorie sau infrangere... conteaza cifra din dreptul damage-ului. Nu mi-am pus problema expedierii premiului catre un... luxemburghez sau un marocan care urmareste forumul, dar gasim noi o solutie de expediere... avem si "goagle translate"... ne intelegem noi... orice player wot cu cont valabil server UE.

Mai mult de 6.000 si ceva DMG, n-am dat niciodata, oricat m-am straduit. Nu sunt un super jucator in ale WoT-ului, asa ca la concursul asta spun pas. 

Daca ve-ti organiza un concurs gen : cel care se sinucide primul din echipa, sau cel care i-a dmg cel mai rapid din toata echipa, sau cel care se ineaca cel mai rapid si alte concursuri de genul asta, promit solemn sa ma inscriu, pana atunci zic pas.

De obicei cand intram pe Westfield, imi placea sa arunc tancul dupa pod, sa-l vad cum se prabuseste in gol si se face tandari. Trebuie sa joci si pt Fun, nu numai pt DMG sau WN8. 

6000 si ceva... circa... plus un pic...  :)  Me... never.

Eu m-as lauda cu asa ceva intr-o poza nu din vorbe.

De obicei cand intram pe Westfield, imi placea sa arunc tancul dupa pod, sa-l vad cum se prabuseste in gol si se face tandari. Trebuie sa joci si pt Fun, nu numai pt DMG sau WN8. 

Pentru unii, distractia consta in a da dmg, a face kill-uri si a castiga. ;) Eu cel putin asa ma distrez. Bine inteles, imi place si sa dau ram-uri favorabile mie.

Conteaza luna sau anu de cand e replayu? :)

Normal, sunt luate in considerare doar luptele din perioada 01.08.2016 - 31.08.2016.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...