Jump to content
holyoldman

Concurs E50M - Tancul lunii august

Recommended Posts

Salut.Astazi a ajuns coletul cu haboracul, interesant este faptul ca a fost ramburs iar tatal meu a platit 115 lei. Frumos premiu

wtf ??? asa e concurs pe banii jucatorilor ?!?!?

Edited by Awa

Salut.Astazi a ajuns coletul cu haboracul, interesant este faptul ca a fost ramburs iar tatal meu a platit 115 lei. Frumos premiu

Foarte interesant ce spui. Te rog sa-i spui sa pastreze chitanta. Stiu ca tu esti in Italia pana pe 12... A ajuns foarte repede coletul.... Si culmea... 115 lei... ramburs... Pana n-am alt raspuns atasez cand am facut plata. Nu vreau sa se inflameze cineva. Cu siguranta se rezolva. Sigur exista o explicatie.

post-1009-0-97870800-1473091226_thumb.jpg

wtf ??? asa e concurs pe banii jucatorilor ?!?!?

Nu, nu este. Dupa ce-mi explica Nece o sa pot si eu sa explic mai departe. 

Salut, acum verific ce s-a intamplat. Discut cu baietii de la atelier. Cel mai probabil este o neintelegere, dar daca a fost asa, pana confirm, trebuie sa refuzi frumos coletul.

Ideea e ca rezolvam problema imediat ce imi raspund. Imi pare rau.

@Awa ai warn pentru ca iti place sa pui paie pe foc, fara sa astepti un raspuns. Nu am nevoie de agitatori pe forum.

LE: Am verificat si a fost o incurcatura pentru ca holyoldman a facut el comanda cu plata OP, inainte sa imi zica mie ca sa rezolv eu la atelier, el nu a dat dovada de plata si asa cei de acolo nu au stiut, pentru ca le intra zeci de plati in fiecare zi.

Inca o data, imi pare rau. Costi ai primit un mesaj privat de la mine, te rog sa imi dai un IBAN (cont bancar) si numele titularului ca sa iti transfer banii inapoi.

A fost o incurcatura.. Pe viitor, daca se mai intampla ceva de genul, si stii ca ai castigat un premiu, dar ti se cer bani, refuza coletul, sau da un mesaj persoanelor care se ocupa de asta, nu arunca vorbe, doar pentru o neintelegere.

Nu mai tin minte exact cat a fost 110-115, sigur a pastrat chitanta. Cel mai simplu era sa refuze coletul dar eu daca nu sunt acasa tatal meu s-a gandit sa nu ma supar si a platit. Imi cer scuze pentru primul post stiu ca trebuia sa rezolv problema prin mesaj privat dar sunt pe telefon si nu prea ma descurc. Cand ajung acasa o sa raspund la mesaje. Multumesc

Edited by Costi Alexandru

Nu mai tin minte exacy cat a fost 110-115, sigur a pastrat chitanta. Cel mai simplu era sa refuze coletul dar eu daca nu sunt acasa tatal meu s-a gandit sa nu ma supar si a platit. Imi cer scuze pentru primul post stiu ca trebuia sa rezolv problema prin mesaj privat dar sunt oe telefon si nu prea ma descurc. Cand ajung acasa o sa raspund la mesaje. Multunesc

Uite aici comanda:

bc8b2abb815147ebab6ab050c1b77097.png

Nu este nici o problema, repet, nu a fost vina ta, a fost doar o neintelegere. Nu punem castigatorii sa isi plateasca premiul.

Astept iBANUL si numele pe care este deschis contul, ca sa iti transfer banii.

O seara buna.

N

Imi cer si eu scuze de incurcatura... sper pana la urma sa se rezolve si sa te bucuri de premiu.

Treaba e ca si rezolvata. Cum imi da contul bancar in mesaj, ii si transferam banii inapoi!

Presupun ca problema fiind rezolvata putem inchide acest topic . WotRomania isi cere scuze inca o data pentru neplacerile create . 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...